Skocz do zawartości
IGNORED

Sound Project 3000 - co innego?


pal55

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

Wez kilof i przemebluj, zanim szczescie z pracy wroci. Kupisz jej potem kwiatki, czy cos. Cokolwiek jej kupisz, byle fajne bylo. Nowa plytke np. BTW, jezuu, jak ja mam ze swoja pania dobrze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli tak trzeba je ustawiac to tym lepiej - to rozwiazuje moj problem - jak na jednym stoliku upchnac tv, video, sprzet i jeszcze gramofon. Osobna, przykrecana do sciany polka - rewelacja - jak jak rozumiem nie moze byc nad tv?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady... za grzeczny jestem .... jak już zacząłem to dokończę opowieść ... sprzęt chciałem ustawić na strychu który ma z dwóch stron spadzisty sufit ... są tam jeszcze słupy podtrzymujące konstrukcje dachu i stoją one po dwóch stronach wzdłuż dłuższych ścian odpowiednio w dwóch liniach (po lewej i po prawej) ... wchodząc na pusty jeszcze strych czuło się że jest on nie samowicie głuchy jak na puste pomieszczenie (naprawdę nieznaczne tylko rezonanse) ... ale mój misiaczek postawił tam w środku na pod jedną ze ścian sraczyk ... no i co z tym gównem teraz zrobić? ... kilof jak napisałem odpada ... pomieszczenie na oko ma ok. 40m i nie da się w nim wygospodarować trójkąta równoramiennego większego niż 3x2,5 bez słupa podtrzyjącego dach w torze ... mogę jeszcze względnie adaptować 14m sypialnie która w tej chwili nie jeszcze swojego przeznaczenia ...

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

No tak. Kilof odpada, material niebezpieczny. A nie dalo sie wynegocjowac umieszczenia tego, hm, obiektu, gdzies z tylu czy z boku? Ja rozumiem - rury itp, ale moze i teraz sie da. Straszne to biezobrazje - miec tyle miejsca, i sluchac w 14 metrach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozwa, obiekt już stoi.... buuuhuhu ... zatrudniła niestety pierwszorzędną ekipę ... szast prast i po sprawie... a ja nie kontrolowałem jak ona wykańcza dom. Zbudowanie domu to była moja sprawa ale wykończenie niestety jej. KD mogę tam postawić, ale dobrego stereo to się chyba nie da. 40m a ja siedzę w trójkacie 2,5m .... toż to śmiech. I czym to nagłośnić? Siedzisz niemalże na kolumnach a wokoło mnóstwo wolnego miejsca.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolo:

Wybieraj lolo, wybieraj, hihihihi

(Trza było rozglądać się za audiofilką ; )

teraz miałbyś, jak w raju.

sama by i lekturę i forum podtykała, a nie ganiała ze sprzętem, no al eto SF ; )

Szukaj sposobu,a póki co może wpadnij do watku o dowcipach, to może tam zaraz coś chlapnę. Będzie okazja dla wszystkich wyżyć się twórczo, jeśliście zdolni, a nie wątpię...

Tak jakoś za mną chodzi od rana temat, bo na priva i na forum to samo wałkowane, choć autorzy różni.

Hej !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolo: Może kup namiot....

Zimę jakoś przetrzymasz, przyzwyczaisz się, a wiosną zapomnisz i będziesz myslał, że tak musi być i było od zawsze,

 

Pogrążony w bólu i szczerze współczujący andrea29.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za współczucie ... też sobie współczuję :( ... chyba trzeba będzie dłuuuuugo eksperymentowac z kolumnami ... narazie z obecnymi i spróbowac "wyczuć" pomieszczenie, a później dwie opcje: albo faktycznie da się tam ustawić jakieś kolumny wolnostojące (ale scena będzie ograniczona do przestrzeni pomiędzy kolumnami) albo trzeba zacząć szukać jakiś super monitorów.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim poszukujacym standow do glosnikow zwroce uwage na firme JTL. Wiem, ze na tym forum juz o nich pisano i m.in. chwalono jakosc, ale w tej chwili sa w trakcie kolejnego udoskonalania oferty (a kazda firma, ktora sie rozwija jest dla mnie firma ciekawa) - oznacza to co prawda wzrost ceny ale ... . Ciekawym rozwiazaniem powinno byc mocowanie standu do cokolu marmurowego/granitowego na sztywno (ta opcja jest przygotowywana "fabrycznie") jak rowniez opcja montazu na sztywno glosnika do standu - tu mam obiekcje bo oznacza to dziury w glosnikach. Nie moge jeszcze opowiedziec o wplywie na dzwiek bo ciagle trwa u mnie remont a i standy dostane dopiero za ok tydzien, ale wg p. Janusza calosc (stand, cokol, mocowanie glosnika do standu) daje ogromne mozliwosci strojenia zestawu. Materiałow nie znajdziecie na stronie poniewaz nowa strona jest w przygotowaniu. Jesli ktos jest zainteresowany moge podeslac to co otrzymalem od nich, a i bezposredni kontakt z p. Januszem polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamowilem moder PRS 160, w strukturze (polysk wyglada swietnie ale zonie sie nie podobal :) ) Calosc czyli stand na kolcach, cokol granitowy z mocowaniem do standu, plus mocowanie glosnika do standu - 1500 pln (zaraz niektorzy zaczna marudzic, ze trzeba bylo na sprzet wydac ale w koncu to moja kasa) - nie jest to suma obecnych cen poszczegolnych elementow, ale taka oferte dostalem od p. Janusza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, sam choruję na ten model (ewentualnie wyższy PR200). Jak juz będziesz po dziurawieniu monitorów (o ile zdecydujesz się na to mocowanie) to daj znać: kwestia wykonania i efektów brzmieniowych w porównaniu z graniem bez mocowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - pytanie jakie masz glosniki - ja chcialem pierwotnie PRS200 ale to oni namowili mnie na mniejsze bo AE1 to malenkie glosniki - nawet zdjecia z glosnikami mi przyslali - a wszystko pomimo, ze PRS 160 kosztuje mniej niz PRS200 (roznica nie jest duza ale jednak sa w plecy 100pln)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.