Jump to content
IGNORED

14m^2 Evo1 vs 3

ernest

Recommended Posts

Witam,

po wielu przesłuchaniach i przymiarkach cenowych mój wybór zawężył się do wzmacniacza NAD C320BEE. Jako źródło tymczasowo będzie komputer (potem player NADa) oraz AE Evo 1 lub Evo3. Teraz mam dylemat. Pokój jest mały, 14m^2, dość zagracony: segment, duże biurko, kanapa też spora. Głośniki będa musiały być bardzo blisko ściany. Zarówno Evo1 jak i 3 spokojnie wystarczą do nagłośnienia tego pomieszczenia. Wybrałbym monitorki, tyle, że one mają bass-reflex z tyłu, a kolumny Evo3 z przodu, dzięki czemu mógłbym umieścic je bliżej ściany. Co sądzicie? Lepiej będzie Evo1 z bass-reflexem z tyłu czy Evo3 z bass-reflexem z przodu? Inne monitorki mnie raczej nie interesują (nie usłyszałem nic ciekawego, z bass-reflexem z przodku z innych monitorów w podobnej cenie). Dzięki i pozdrawiam.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ja tez mam Evo 1 i taki metraż będzie dla nich idealny. Jest tylko jedno ale. Nie mogą stać blisko ściany. Musisz zostawić im z tyłu min. pół metra, bo będą dudniły. Warto sie pobawic z ustawieniem, a wtedy pokażą swoje możliwości.

Hidden Content

Male Egisy sa tylko male gabarytowo ale wielkie duchem i na pewno nie wciskalbym ich do tak malego pokoju bo one niestety potrzebuja zdecydowanie wiecej oddechu wokol siebie niz to napisal a-men te 50 cm to znacznie za malo zeby nie dudnily wiem bo ganialem kiedys z nimi po pokoju jak glupi i do tego nie tylko u siebie ale jeszcze w kilku innych pokojach i efekt zawsze byl ten sam trzesly sie sciany w pomieszczeniach ponizej 15-17 m2. Jesli chodzi o inne lepsze kolumny za podobne pieniadze to bardzo prosze: Audio Academy ,,DION,,i na dodatek BS z przodu. KONIECZNIE POSLUCHAJ naprawde warto.

Hidden Content

• Redaktorzy

dooomin - "jedynki" są zdecydowanie za małe do takiego metrażu. Jeśli juz muszą byc podstawkowce ze stajni AE to posłuchaj AELITE TWO.

Hidden Content

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.