Skocz do zawartości
IGNORED

Chwalimy swoje żony .


Cortazar

Rekomendowane odpowiedzi

jesli zona kocha meza audiofila to dla tej milosci wbrew pozorom jest w stanie duzo zniesc i sobie odmowic..wiem to bo musze swoja kobiete wrecz na siłe ubierac...tej spodnicy nie kupi bo za droga tamte buty za drogie...a ja na dwie plyty cd potrafie 180 zł wydac ...

zreszto jezeli kandydatka na zone audiofila nie akceptuje tego zainteresowania..to trzeba ja za wczasu wymienic na lepszy model..dwa razy to zrobilem...najgorsze sa blondynki z duzych miast..czesto maja dwa dyplomy mgr a w głowie i tak hula im wiatr pier barbie..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=>Hiena podrobka; Twój wniosek jest nadinterpretacją i zupełnie nieuzasadnioną tak samo jak przekonanie (po przeczytaniu Twojego postu), że każdy internauta to idiota...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea29 z czyimś zdaniem...

(Konto usunięte)

Znowu cichaczem, ale co ja zrobię, że lubię jedną nie audiofilkę ;-)

Zatem podesłałem jej, cośmy tu na temat tego wątku ponawypisywali, bo wydało mi się to śmieszne ( a ja lubię się śmiać i dostarczać śmiechu innym, a i dla jaj jestem gotów na wiele, choć już "lata nie te" zdawałoby się, he,he) i zabawne - przynajmniej do pewnego momentu.

Macie zatem tu teraz głos rozsądku (?) spoza naszego klanu. I nie oceniajcie jej źle, proszę, bo to wartościowa osoba. a niechciałbym, by ktoś tu niepotrzebnie głupio przygadał. / Taki ładny ten wątek i pomysł ! /

* * *

"Wasze żony to anioły, powinniście je klonować. Te kobiety muszą was bardzo kochać inaczej nie wyobrażam sobie aby mogły być aż tak tolerancyjne. Wasze hobby może być przyjemne (ok - jest przyjemne), lecz jego kosztowność może skutecznie zagłuszyć jego dobre strony."

 

 

No i jak Wam się to podoba, Utracjusze jedne ? /Bo mnie bardzo. Onas jest (chyba) TOLERANCYJNA... !!!!!/

;-)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z klonowaniem uważam za bardzo wartościowy...biorąc pod uwagę te wszystkie utyskiwania, które się słyszy wydaje się że istnieje rynek niszowy na żony dla audiofilów. Można założyć firmę, która będzie klonować co bardziej udane modele (żon). Oczywiście byłyby modele bardziej lampowe i bardziej tranzystorowe oraz SE i Limited Edition. A wszystkie oczywiście SOTA w swojej klasie.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość ex-guttenowa

(Konto usunięte)

skarbie, ten wzmak za pięć z hakiem to był ten, co kupiłeś cichcem, jak sama na wakacje pojechałam rok temu?? ty szujo! pożegnaj się z nocnymi wizytami w mojej lodówce. jak masz na kable, to masz i na żarcie, co nie?:)) czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość ex-guttenowa

(Konto usunięte)

nie żart, prawda sama czysta - na wakacje ze mną nie pojechał. a jak wróciłam, nowiutkie coś stało, srebrne (nawet ładne:)), kolumny za bardzo wysunięte (design wnetrza obrzydliwie zaburzony błe) i widać, ze nic innego nie robił, tylko odsłuchiwał. dobra, bejbe, wiem wiem - już nic nie powiem. ale życie z audiofilem bywa trudne. bo audiofile bywają głusi - na życie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eno, gutten, jakos tak ostatnio Cie bardzo polubilam...

A tak powaznie juz Pani ex to calkiem normalne, nie wiem czemu ale o klockach i zmianach mysli sie non-stop...

A ze zycie z audiofilem moze byc trudne to, hmm chyba prawda.

Pozdrawiam Was.

Daj mu czasem cos podjesc a on ci da posluchac:) A zreszta, olewac zarcie, sluchajta ludziska naczczo:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość ex-guttenowa

(Konto usunięte)

Hiena - to przystojny facet jest:)) i generalnie sensowny, tylko to audiofilstwo troche go oddziela od rzeczywistości (trochę!!). nie daj bóg, żeby mi dawał słuchac swojej muzy - czasem mnie nią katuje, jak go odwiedzam:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu słuchałem w salonie wzmacniacza AMC 3050. Spodobał mi się i byłem ciekaw jak zagra w moim pokoju. Wypożyczyłem go więc za kaucją. Mój 10-letni wtedy Sony ( kupiony jeszcze w Pewexie ) został oczywiście przez AMC zdeklasowany. Minęły jednak dwa dni i z wielkim żalem ale zgodnie z umową z żoną odniosłem wzmacniacz do sklepu.

Domyślacie się chyba jak się czułem w następnych dniach. Jakiś tydzień później żona poszła z córką na spacer. Po godzinie odzywa się domofon

- żona prosi żeby pomóc wnieść wózek. Schodzę i własnym oczom nie wierzę. W koszyku pod wózkiem naszej córeczki leży karton z AMC 3050.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę !

Zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe !

To po prostu NIE - MOŻ - LI - WE !

Kit nam wciskasz, Piotrze !

/ Ale jaki ładny... :-)))) /

Pozdrawiam ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak to prawda koledzy, hmmm... no właśnie dlaczego nie wziąłem Krella...Ale mogę wam jeszcze napisać jak zostałem zmobilizowany do rzucenia palenia, chcecie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.