Jump to content
IGNORED

Polish Audio Show 2003


Papamek

Recommended Posts

Miałem taki sen:

Jest piękna polska jesień 2003. Przed położonym w czerwono-złotym jesiennym parku klasycystycznym pałacem zadowoleni i uśmiechnięci ludzie w różnym wieku. Nad wejściem elegancki i dumny napis "Polish Audio Show 2003". Wchodę do środka. Wysmukłe, długonogie hostessy rozdają program i plan wystawy. Dla każdego przewidziano wygodne miejsce odsłuchowe w eleganckich, idealnych akustycznie salach. Atmosfera relaksu i audiofilskiego święta. Stoiska z płytami, winyle dumnie prezentują powierzchnie swoich okładek. Z półprzymkniętych drzwi salonów bije ciepło lampowych wzmacniaczy, czuje się puls muzyki. W kuluarach zapach kawy, przechadzają się, dyskutują i wymieniają opinie twórcy polskiego Hi-Endu, konstruktorzy legendarnych konstrukcji. Doświadczenie weteranów i zapał młodych może owocują powstawaniem prężnych, silnych i nowoczesnych firm. Nie ma słabych prezentacji, poziom jest niezwykle wysoki. Wchodzę do kolejnych pokoi odsłuchowych. To jest niezapomniane wrażenie. Przygaszone światła, muzyka pochłania bez reszty, kołysze, swinguje, anielskie głosy wokalistek pieszczą uszy, gęsia skórka na plecach. Zmiany tempa, zmiany stylu, smyczki jak łany zbóż, gitary jak kapiące srebro, fortepiany jak marzenie.

Ups, gazeta wypadła na podłogę, ocknąłęm się. Co ja mam w ręku? O cholera to tylko AudioVideo. Znowu te stronnicze testy czytałem. Za oknem lato. Byle do jesieni, ale co to za AudioShow będzie?

 

Czy zupełnie nierealne jest zorganizowanie spotkania i prezentacji jedynie polskich firm? Poznać ofertę, posłuchać, porównać, wybrać. Czy my tak naprawdę wiem, o czym piszemy? Opinie na podstawie wyglądu strony internetowej, a brzmienie to jednak odległe sprawy.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.