Skocz do zawartości
IGNORED

Stłumienie Pre-ampa RIAA

conri

Rekomendowane odpowiedzi

Po zmontowaniu kit'u AVT okazało się że za duże jest wzmocnienie sygnału. Poza korzystnym wzmocnieniem sygnału użytkowego, wzmocnieniu uległy także śmieci pochodzące nawet z niemodulowanego rowka. Nie jest to przester ale za duża szczególowość jest w tym przypadku przeszkodą. Czy zasilanie niesymetryczne może mieć wplyw na to zjawisko.W drugim zestawie Wellemana sytuacja jest odwrotna. Wzmocnienie o.k ale szczególowość i dynamika słabsza.W oby zestawach wstawiłem kości OPA 2134 .Pocieszającym jest jedynie zjawisko braku przydżwieku w obu układach ale to chyba zasluga zasilania 14,4V.Czy modyfikacja samej gałęzi

korekcji RIAA może zmienić stopień wzmocnienia.

Ukryta Zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

spróbuj się przyzwyczaić do tej szczegółowości,dobre preampy dają naprawde bardzo wysokie napięcie na wyjściu ,ale autentycznie słychać wtedy wszystko.A bas nie jest w takim układzie lepszy?Nie znam tego kitu i nie wiem co ogólnie prezentuje jeśli chodzi o dźwięk ,ale jak dla mnie po tym co napisałeś może mieć ręce i nogi.Posłuchaj go ze dwa dni i zobacz czy jak wrócisz do starej konfiguracji będzie się podobać.Na razie nie kombinuj ze wzmocnieniem.

Ukryta Zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.