Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw malych glosnikow do kina domowe

puchatek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przymierzam sie do zbudowania osobnego systemu (systemiku :) do KD opartego o DVD/Ampli Onkyo (DV500 + DX575 (?)) - niezaleznie od posiadanego (glownego) systemu stereo.

Stad, oraz z powodu uwarunkowan "technicznych" pomieszczenia, szukam zestawu 5 glosnikow o jak najmniejszych wymiarach. Widzialem na sieci takie zestawy - JBL (np. JBL SCS 200.5) czy JAMO (np. E 350 PDD)...

Pytanie: jakie zestawy glosnikow do KD spelniajace moje zalozenia mozecie polecic???

pozdrawiam

P

Ukryta Zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Witam,

moim skromnym zdaniem, taki system nie zagra dobrze... Ponieważ chciałem mojej koleżance zbudować system właśnie na tanich i ładnych głośnikach (jak się domyślasz z akcentem na "ładnych") porównałem kilka zestawów (w MM) i niestety okazało się, że gra to słabo. Słuchałem m.in tannoyi w zestawie 5,1 oraz zestawów harmana. Nie podobało mi się. Ostatecznie kupiłem za znacznie (wręcz nieprównywalnie) niższe pieniądze zestaw logitecha (chyba) i jest ok. Jakość porównywalna, a stoją ukryte (lub są wręcz chowane w trakcie nieużywania:)

Myślę jednak, że jesli godzisz się na kompromis w kwestii dzwięku, to dobry rozwiązaniem będzie, wskazany przez Ciebie, zastaw tannoy FX 5,1. W MM kosztuje on 699 PLN (w promocji), więc myślę, że się opłaca. Taniej przecież się nie da, a jakość wykonania i dźwięku jest wg mnie wyższa niż porównywalnych zestawów onkyo czy jamo. Zestaw Bose będzie raczej dużo droższy.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.