Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz lampowy Pocahontas-opinie


lulu

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej jest specyficznym typem człowieka.Znam go bardzo dobrze jeszcze z czasów ART Line i jego działania z LamPartem.Walnie przyczynił sie do upadku jednej jak i drugiej firmy.Z pewnośćia jest osobnikiem który nienadaje sie do współpracy zespołowej.Dzierga swoje wzmaki na piechote często wykrzykując że jakis tam Audio Note z nawijanymi srebrnym drutem trafami to badziew... no cóż każdy srok swój ogonek chwali.

Miałem mozliwośc słuchania wielu jego wzmaków.Z kilkunastu różnych egzemplarzy jeden może dwa zagrały przyzwoicie..miło i przyjemnie.Z powtarzalnościa w Art Line było zle,mimo stałej dokumentacji.Jak sprawa wygląda z nowymi wzmakami A.M. nie wiem.

Obecnie A.M. nie jest konkurentem dla kilku rodzimych firm,i tu jest jego siła.

Jest egzotycznym reprezentantem Lampomanii i niech tak zostanie,w innym kraju [normalnym] z pewnościa miałby mała dobrze prosperująca firmę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w zwrotnicy trzeba by było wymienić 1 kondensator elektrolityczny dajmy na to regularnie po 5 latach to nie jest to ani trudne ani kosztowne więc nie widzę problemu.

Chyba wolałbym takie rozwiąznaie niż przepłacać za super hiper kolumny n razy, bo tam kondek nie pogorszy znacząco swoich parametrów np. do 10 lat. (Inna sprawa czemu takie kond. stosują w zwrotnicach uznani producenci - tylko kwestia kosztów ?)

 

Poza tym ilu z nas po osłuchaniu się z dźwiękiem przez siebie wybranym (po wielu niekiedy odsłuchach) nie marzy po kilku latach o wymianie kolumn na nowe, "lepsze" czy jakieś wręcz inne ?

 

I czy w czasie onych przykładowych 5 lat natknie się człek na coś fajniejszego, na czym można ucho zawiesić i stwierdzić sobie z uznaniem: "o tak, te brzmią lepiej, chcę je mieć, a swoje (legendę/zabytek) sprzedam".

Na niektóre wiekowe kolumny zawsze znajdą sie chętni, bo stoi za nimi pewna szkołą brzmienia, legenda, wygląd, dobra prasa, cheć posiadania czegos oryginalnego z przeszłosci czy ine względy, np. EPOS ES-14

 

Tak tylko sobie tylko teoretycznie rozważam przy niedzieli (nic to nie kosztuje ;)

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za wpisy oto wlaśnie mi chodziło, potwierdzam jeszcze raz swoja opinię, że ilu słuchaczy (opiniodawców) tyle zdań a w naszym kraju nawet więcej :)

dorzucę jednak kilka swoich zdań na temat Pocahontasa. Przetestowałem u siebie na swoich kolumnach DIY kilka lampowców od konstrukcji stosunkowo tanich jak AR-SE 41, Artline EL34 push-pull, droższych Romulus, Audio Note OTO i kilka innych lacznie z Pocahontas (tańszym)w którym zastosowano w przedwzamcniaczu 3 lampy jak i kolejnym modelem z 4 lampami, źródło Arcam 92. I co ? Pocahontas nie ustepuje Romulusowi ani OTO pod wzgledem jakości. Każdy na swój sposób prezentuje dzwięk ale nie jest gorszy czy lepszy po prostu inny.AR i Artline znacznie gorzej dwie klay niżej choć AR może być dobrze skonfigurowany i daje się z niego coś wycisnąć.

uważam więc, że Pocahontas to naprawdę dobra konstrukcja a cena 1000 zł z drugiej ręki pozostawię bez komentowania. Oczywiście jego mam OTO zreszą też :). Dodam na koniec , że testowałem inne konstrukcje tranzystorowe polskie które otrzymują dość wysokie oceny w magazynach i na forum ja ich nie do końca rozumiem a już na pewno nie podpisuję się pod nimi, marek nie wymienię bo ogólnie znane. Ale rownież nie poddam krytyce bo jak napisałem każdy z nas lubi coś innego i słyszy inaczej. Za 20 lat kupię sprzęt grający prawie tylko "wysokimi" bo moje uszy coraz gorzej będą słyszały te częstotliwości i zapewne nikt z "młodych" nie zaakceptuje takiego brzmienia :)

Na koniec już tak na prawdę ,każdy z polskich konstruktorów jest na swój sposób "inny" ale miły. Opinia z autopsji. Ale mieszczący się w granicach szeroko pojętej normy. Poza tym tylko tacy ludzie sa najbarziej twórczy i potrzebni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za wpisy oto wlaśnie mi chodziło, potwierdzam jeszcze raz swoja opinię, że ilu słuchaczy (opiniodawców) tyle zdań a w naszym kraju nawet więcej :)

dorzucę jednak kilka swoich zdań na temat Pocahontasa. Przetestowałem u siebie na swoich kolumnach DIY kilka lampowców od konstrukcji stosunkowo tanich jak AR-SE 41, Artline EL34 push-pull, droższych Romulus, Audio Note OTO i kilka innych lacznie z Pocahontas (tańszym)w którym zastosowano w przedwzamcniaczu 3 lampy jak i kolejnym modelem z 4 lampami, źródło Arcam 92. I co ? Pocahontas nie ustepuje Romulusowi ani OTO pod wzgledem jakości. Każdy na swój sposób prezentuje dzwięk ale nie jest gorszy czy lepszy po prostu inny.AR i Artline znacznie gorzej dwie klay niżej choć AR może być dobrze skonfigurowany i daje się z niego coś wycisnąć.

uważam więc, że Pocahontas to naprawdę dobra konstrukcja a cena 1000 zł z drugiej ręki pozostawię bez komentowania. Oczywiście jego mam OTO zreszą też :). Dodam na koniec , że testowałem inne konstrukcje tranzystorowe polskie które otrzymują dość wysokie oceny w magazynach i na forum ja ich nie do końca rozumiem a już na pewno nie podpisuję się pod nimi, marek nie wymienię bo ogólnie znane. Ale rownież nie poddam krytyce bo jak napisałem każdy z nas lubi coś innego i słyszy inaczej. Za 20 lat kupię sprzęt grający prawie tylko "wysokimi" bo moje uszy coraz gorzej będą słyszały te częstotliwości i zapewne nikt z "młodych" nie zaakceptuje takiego brzmienia :)

Na koniec już tak na prawdę ,każdy z polskich konstruktorów jest na swój sposób "inny" ale miły. Opinia z autopsji. Ale mieszczący się w granicach szeroko pojętej normy. Poza tym tylko tacy ludzie sa najbarziej twórczy i potrzebni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem Pocahontasa razem z lulu.

Po pierwsze chciałem Ci lulu oficjalnie pogratulować kolumn. To kawał solidnej roboty i zaskakująco dobrego dźwięku. Wczoraj podłączyliśmy je do kombinacji SA Sarah + Jazz. Grało (prawie)bardzo dobrze, z niewielkim zachwianiem liniowości w przełomie średnicy i wysokich tonów - wydaje się, że z tym zestawieniu przydałoby się nieco przyciszyć wstęgę Ravena. W niektórych aspektach (mikrodynamika) wyraźnie przewyższają Eposy ES-14. W niektórych jeszcze nie ... ;)

A Pocahontas w zestawieniu z tymi kolumnami naprawdę bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nie ma tam śladu zamulenia, czy ociężałości, o której pisano wcześniej w tym wątku. Ale przy wspominanej niepowtarzalności konstrukcji A.M. nie można wykluczyć, że lulu trafił na tę wybitną :)

Kiedyś śmieszył mnie ten wygladający jak siedem nieszczęść wzmacniacz o dziecinnej nazwie. Myślę, że lata jego popularności w środowisku minęły. I dopiero teraz doceniam tę bużdżetową konstrukcję. Grał inaczej, ale nie wyraźnie gorzej niż CR Developments Romulus. A różnica w cenie jest kilkakrotna.

Żeby nie było wątpliwości, to mając do wyboru te dwa wzmacniacze wybrałbym Romulusa:)

I jeszcze raz potwierdza się prawda, że najbardziej istotne są dobre zestawienia elementów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>darkul

Takie opinie o Romulusie też słyszałem. Prawda pewnie jest gdzieś pośrodku :)

Ja opierałem się głównie o wrażenia odsłuchowe i jeszcze raz podkreślam, że w konkretnym systemie, w którym głośniki były niejako strojone pod "lampę".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przesłuchałem jeszcze raz tych fragmentów słuchanych wspólnie u siebie i tych "wyostrzeń" nie było ani na Pocahonasie ani na OTO pojawiły sie po podłączeniu OTO jako pre i końcówki Q-Audio co świadczy o charakterze wzmaków. Potwierdziła to również Bety :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>lulu

Nie plexi tylko stakryl!W firmach reklamowych..tych od szyldów..na Armi Ludowej jest [koło wiaduktu]taka firemka ..grawerka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>do darkula

nikt tylko wywnioskowałem z Twojej działalności że raczej lamp nie lubisz no to kicha :(

a jeśli juz to na jakich lampach ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rowniez mialem okazje sluchac u lulu co prawda dosc krotko Pocahontasa i musze sie przychylic do jego opini ze to nie jest zly wzmak zwlaszcza biorac pod uwage cene z 2 reki tego wzmaka Na pewno natomiast obudowa tego wzmaka jest co najmniej siermiezna ale mozna tez nad tym troche popracowac:)

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie: darkul, Brencik i inni szanowni konstruktorzy: wspominaliscie o powtarzalnosci. Zla powtarzalnosc ? Co

jest przyczyna tak fatalnych roznic roznic ? Jak w takim razie radza sobie renomowane lampiarskie firmy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze sa az takie roznice moze oznaczac ze ktos sobie robi jaja rozpoczynajac taki watek, albo nie ma czegos takiego jak wzmacniacz pocahontas , ze wyszlo kilka sztuka wyrobu rzemieslniczego, nie chodzi nawet o to ze wyjatkowo niechlujnego , ale przede wszystkim na roznych czesciach (ze duzo ze smietnika to wiemy, a sezonowanie np.kondzi na smietniku czy lamp nie robi im dobrze), byc moze tez z roznymi rozwiazaniami technicznymi , bo np. raz podlecialy czesci z rubina , a za nastepnym razem inne, ale do czego zmierzam, moim zdaniem trudno jest dyskutowac nad czyms takim , niech to wiec pozostanie swego rodzaju folklorem, ciekawostka, nie ma sensu zasmiecac forum polemikami o czyms takim skoro wiele wartosciowych urzadzen czeka na odkrycie i docenienie, a ze sie sprzedaje i ktos to kupuje, czasami mi sie wydaje ze tego typu watki powstawaly w historii forum , a jakis czas po nich dany produkt znajdowal sie w dziale sprzedazy ogloszen i z pocahontasem chyba tez tak jest , dlugi czas nie istnial w naszej swiadomosci i powrocil,tak jak powraca velum czy enszynt, 'normalne' produkty np. esy czy kustagona nie budza kontrowersji bo moga sie podobac czy nie ale jak na swa cene sa dobre, stanowia jakas wartosc i kazdy forumowicz o zdrowych zmyslach to dostrzega , a o faktach sie nie dyskutuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wyszydzanie Pocahontasa czy "enszynt" jest bardziej wartosciowym postem niz te co krytykujesz.

Masz ladny wzmacniacz JJ na ponad 10kPLN wiec latwo jest ci krytykowac Pocahontasa, ktory zazwyczaj kosztowal ok 1500zl. ZAPEWNIAM cie, ze zadnych boutikowych czesc w srodku pieknego lakierowanego JJ nie znajdziesz. Czy rdzenie (nawet double C) na blachach 0.15mm to jakis luksus, skoro bardzo tanie i powszechne sa rdzenie na 0.05mm, nie mowiac o permalloyach czy amorficznych? Jakie kondensatory masz w torze sygnalowym? Zaloze sie, ze jako separujacy jest jakis plastik za 2zl a elektrolity to JJ (uwierz, ze to rewelacja nie jest). Roznica jest tylko taka, ze Pocahontas pokazuje swoje bebechy i konstruktor mowi o tym z czego go zbudowal. Nie znajdziesz zadnych opisow i zdjec wnetrza twojego wzmacniacza, choc na pewno jest ladne. To ,ze wszystko jest ladnie ulozne nie swiadczy zreszta o niczym. Twoj wzmacniacz ma epatowac politura, tak aby go mozna bylo sprzedac za 11 tys przy kosztach produkcji ca1500zl.

Co do Enszynta, to ceny sa moze nieco przesadzone, ale na wystawie to byl zazwyczaj jeden z przyjemniejszych dzwiekow.Niczego, jezeli chodzi o jakosc wykonania , nie mozna zarzucic Panu Waszczyszynowi. Podobnie jak Pan Markow zasluguje za szacunek, bo jest jednoosobowa firma i udalo mu sie sporo osiagnac. Maja swoja pasje i na szczescie znajduje ciagle chetnych na swoje zabawki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w całej rozciągłości. Zresztą z polskich produktów ten sam syndrom co JJ posiadają wzmacniacze Delta Studio. Oryginalny wygląd i piekielne ceny za średniosłabą jakość.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaciekP

Na szacunek trza zasłużyć wyrobem godnym by go tym szacunkiem obdarzyć.

Niezależnie od ceny powinien wyrózniać się pięknym dzwiękiem,a i wyglądem również.

Fakt,że ktoś od kilkudziesięciu lat zajmuje się techniką lampową nie jest żadnym wyznacznikiem.

Firma powszechnie znanego Floriana z Volumenu działa jeszcze dłużej,noo i co z tego.

Pokazywanie bebechów również nie jest dobrym argumentem,stwierdziłbym nawet,że w tym przypadku to błąd.

Wracając do JJ ,firma ta broni się nie tylko pięknym wykonaniem.

Muzyka odtwarzana przy użyciu wzmacniacza tej firmy(słuchałem parę razy) brzmi fantastycznie ,niezależnie od użytych w środku elementów(a te są bardzo dobrej jakości,produkują podzespoły dla wielu firm pod innymi nazwami).

Co do AA Enszyna podzielam Twoje zdanie,to znakomicie brzmiące urządzenia(gdyby nie ta cena! ).

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-)Florian to inny rozdzial i juz chyba dam mu spokoj. To inna bajka i nalezy ja rozpatrywac w kategoriach medycznych jedynie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekP, grzebak

 

dzieki za ocene mojego wzmacniacza , swiadczaca jedynie o tym ze macie koledzy jeszcze bardzo blade pojecie o tym jak powinien wygladac i grac sprzet audio, ale w sumie jesli wychwalacie poca to nie ma sie czemu dziwic:), w mojej wypowiedzi nie bylo zlosliwosci tylko ocena faktow, po prostu widzialem i sluchalem poca i pisalem o faktach, ale jesli fakty sa takie jakie sa to widocznie gorzej dla nich, dla mnie wzmacniacz za 3 tys. w sklepie ,ma grac za 3 tys., tzn. postawiony obok dwoch innych wzmacniaczy za 3 tys. moze grac inaczej , ale na tym samym poziomie i uwazam ze nie ma co sobie utrudniac zycia bo ono i tak nie jest latwe, a emocje pozostawmy na boku , bez wzgledu na to czy producentem jest pan markow, zlosliwy gremlin, doda elektroda czy moj wujek...

 

trudno mi z wami polemizowac , bo chyba troche sie osmieszacie, co nie tylko ja zauwazylem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frank

zazdroszcze Ci ze potrafisz dyskutowac ze spokojem z ludzmi , ktorzy bredza, a wiedze czerpia z gazet, ja juz mam dosc, potrzebuje chyba odpoczynku od forum...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... swiadczaca jedynie o tym ze macie koledzy jeszcze bardzo blade pojecie o tym jak powinien wygladac i grac sprzet audio..."

Chyba ci puszczaja nerwy, skoro piszczesz takie farmazony.

Jak wg. Ciebie POWINIEN wygladac i grac sprzet audio? Do jakiego wzorca powinnismy dazyc? Czy taki wzorzec ma w ogole prawo istniec? Twoje tezy sa niezwykle interesujace!

Nie wychwalam PACA, lecz prosze o umiar w szyderstwach, gdyz dziewiecdziesiat kilka procent wzmakow lampowych na rynku jest robiona na czesciach popularnych za grosze, wlaczajac w to Twoj wzmacniacz.

Masz moze jakakolwiek wiedze pozwalajaca ci ocenic z czego zrobiony jest Twoj wzmacniacz? Robiles jakiekolwiek doswiadczenia z roznymi czesciami elektornicznymi i ich wplywie na dzwiek?

Nie przecze, ze moze Twoj push-pull JJ grac przyjemnie i byc moze jestes z niego zadowolony i uwazasz za wzorzec brzmienia i wygladu. Moge ci zapewnic, ze znajdzie sie wielu, ktorzy uznaja go jednak za badziewie w zestawieniu z innymi urzadzeniami za 11 tys PLN.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.