Skocz do zawartości
IGNORED

kto testował Tonsil Soundfinder130?


NADek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś testował je na lepszym sprzęcie np.CA D500 + Creek lub jeszcze lepiej jakiś Rotel. Ja testowałem je na wzmacholu NAD 317 (co za maszyna!!!) w roli zródła wieża Sony RXD7 (takie srebrne,plastikowe).Grało naprawde dobrze tylko szkoda ,że nie miałem lepszego zródła:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Sounfinderów 130, ale za to mam przyjemność słuchać u kumpla co parę dni muzy na komplecie - monitorki TONSIL Excellence 1S + NAD C320... Powiem krótko - to co wydobywa się z kolumn jest po prostu piękne! Cholernie wyrównane i neutralne brzmienie, świetny bas... to jest to co Robury lubią najbardziej :D!!! W tym przedziale cenowym dla mnie nie ma lepszego zestawu! TONSIL IS THE BEST (od razu dopowiem że chodzi mi o modele z najdroższej oferty tej firmy... ;)

Ciekawi mnie jak grają te Sounfindery z NAD-em... Możesz co nieco napisać? Będe wdzięczny ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem u kumpla stąd nick NADek:)Ale do rzeczy.Tonsile zagrały rewelacyjnie.Podczas pierwszych chwil odsłuchu na pierwszy plan wysunął się bas nie podbity czy kluchowaty ale świetnie kontrolowany i pulsujący,co za dynamika!!!.dzwięk był przejrzysty i otwarty piękne muśnięcia strun gitar tego naprawde warto posłuchać! Tonsil gra bardzo wyrównanym i detalicznym dzwiękiem.Gdy słuchałem ich głośno to miałem odczucie ,że tym dzwiękiem mógłbym przenosić ściany! Czytałem opis NADa C350 w Hi-Fi i muzyce moje odczucia były dokładnie identyczne.pozdrowienia:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.