Jump to content
IGNORED

ROCKOWE monitory

wildGuar

Recommended Posts

Witam

proszę Was o poradę w sprawie monitorów do pokoju o powierzchni 13 m2, które dobrze radziłyby sobie z rockiem. W nieco odleglejszych planach mam zakup dobrych monitorów do 2.5 K, ale zanim uzbieram na te kolumny, musze mieć coś taniego - MAKSYMALNIE do 700 zł. Zależy mi głównie na zrównoważeniu wszystkich

zakresów i dynamice. Bas nie musi być szczególnie głęboki, ważne, żeby był w miarę szybki. Preferuję też dźwięk neutralny, ewentualnie lekko rozjaśniony, raczej nie "ciepły". Gdyby jeszcze dźwięk potrafił oderwać się od kolumn, to byłoby to, na czym mi zależy.

W tym przedziale cenowym dobre opinie mają

1. GALE 3020

2. TANNOY Mercury M1 / M2

ale są to chyba głośniki, które niezbyt dobrze pasują do moich wymagań (GALE zbyt "kulturalne", TANNOY'e "ciemne" i basowe). Czy też może sprawdzą się jako głośniki rockowe? A może macie jakieś inne typy NIEPRZEKRACZAJĄCE 700 zł? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Budżet: 700 zł (NIE więcej)

Elektronika: NAD C320 BEE / NAD C350

Muzyka: rock progresywny (klasyczny i współczesny) i okolice

Wymiary pokoju: 13 m2

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rozjasniony dzwiek w muzyce rockowej? wydaje mi sie, ze nie do konca przemyslaes to czego sobie zyczysz od dzwieku. wiekszosc plyt rockowych jest rozjasniona juz w studio, dodatkowo potraktuj to jasnym systemem, a otrzymasz 'cudnie' syczacze blachy perkusyjne i tym podobne atrakcje. Monitory do rocka? Audience 42 lub 52 - w 2,5 k zmiescisz sie w sam raz. Oczywiscie pod warunkiem ze 320 to pociagnie, ale sprobowac warto.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.