Skocz do zawartości
IGNORED

Kondycjoner Helion


darek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

slaw123, 20 Lut 2009, 21:03

 

O.K każdy może te dane odczytać. Nie jesteśmy tu po to by rozmawiać o parametrach i cyferkach.

W naszej zabawie liczą się efekty a nie dane techniczne.

Czy próbowałeś tego filtra w sytemie audio? Jeśli tak to czas na refleksje jak to działa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ....Zydelku napisz cos o sobie bo kiedys pisales dobrze o wszystkim a od niedawna jestes Mr.Zydelek i cos klepiesz piate przez dziesiate ....zapomiales jak kilka miesiecy temu pisalismy na PW ludzie sie zmieniaja i nicki tez !!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helion to był zakup, na który czekałem. Za tak małe pieniądze udało mi się poprawić brzmienie mojego średniej jakości sprzętu: odtwarzacz DVD Yamaha 510, amplituner Yamaha 730, kolumny Altus 300 (niedługo planuje wymienić na B$W 604 s 3). Dźwięk zarówno z płyt DVD oraz CD bardzo zyskał, jest krystal ... więcej » NIE WIEM O CZYM AUTOR PISZE MOZE JESTEM MALO DOSWIADCZONY ALE TEN SPRZET AUTORA NIE MA UZIEMIENIA......w Helionie jak do nich dzwonilem to mi dobitnie powiedzieli nie masz uziemienia w domu , sprzet nie posiada ....to ten kondycjoner nie zadziala tak jak powinien i bedzie tylko zwykla listwa przepieciowa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr.Zydelek Wczoraj dostalem , pisalem a jutro bedzie podlaczony ,nie wymagam wiele ale jako zabezpieczenie ....tanie , funkcjonalne i napewno sie sprawdzi, a dzwieku raczej nie popsuje......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr.Zydelek JA SIE Z NIKIM NIGDY NIE UKLADALEM JAK TY slyszalem od niektorych osob jaki byles mily w dupe wchodziles , pieknie produkty opisywales aby wyciagnac technologie co i jak i z czym ????? poznali sie bardzo szybko na Tobie i pognali jak Barana !!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzedni wpis kierowany jest do Krzycha.

 

Slaw- chyba coś Ci sie pomyliło.

Nie pracuję w agencji wykradającej patenty:)i nigdy mnie nikt znikąd nie pogonił:))

Zdaje się że chodzi Ci o kogoś / coś innego.

 

Wracając do tematu: jesli zakupu filtra dokonałeś w takim celu to być może zadziała on wg. Twoich oczekiwań. Osobiście jednak nie wierzę w znaczą ochrone tego typu urządzeniami sprzętu audio. Moim zdaniem robią wiecej krzywdy niż pożytku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr.Zydelek, 20 Lut 2009, 22:10

 

>Swego Betley'a i Heliona kupiłem w 1996r. Nie przypuszczałem wtedy że ktoś kto działa oficjalnie na

>rynku "wytnie" taki mi numer. Miałem dwa sposoby na załatwienie sprawy: poza prawem lub z prawem.

>Wybrałem ten drugi sposób. Niesty by prawnie coś wyegzekfować jest ciężko. Człek zszedł do podziemia

>a tacy jegomości i z takim podejciem jak twoje są tego przykładem. Bierność i naśmiechujki są

>powodem że są kolejni poszkodowani.

 

 

Po pierwsze - mówimy "wyegzekwować", a nie ten twór, którego użyłeś...

 

Po drugie - co to znaczy "zszedł do podziemia"? To jakiś gangster? nie ma go dla nikogo, ów jegomość znalazł się poza życiem publicznym? (i tu też błąd: odmieniamy - "tacy jegomoście" ;-) I co dalej? Nikt nie wie, gdzie on jest i co robi? No nie przesadzaj... kolega Tomek Dudziński znalazł go dwa miesiąc e temu. ba! kupił od niego kondycjoner. więc można go znaleźć ;-) A ty jesteś łamaga i tyle.

 

Po trzecie - "poza prawem", to ty możesz w domu zwalić konia, a nie - rozwiązywać problemy z ludźmi. Za działania poza prawem pójdziesz siedzieć, zcwelą cię tam i po co ci to? Będziesz puszczał bąki z kleksem... A zgodnie z prawem nie możesz działać? Na adwokata cię nie stać? No nie opowiadaj, że sam - jako szewc oczytany w kodeksach - po sądach chciałeś go ciągać... Nie dziwota, że ci się nie udało ;-P

 

I po czwarte - ja nie mam kompletnie nic wspólnego z tym, że ten pan - wedle twoich słów - kogoś naciągnął na pieniądze czy inne rzeczy... to mi imputujesz, to typowe dla ciebie głupoty i szukanie winnych tam, gdzie ich nie ma ;-P

 

>Daruj więc sobie swoje złośliwości bo akurat w tym momencie są nie na miejscu. Kij zawsze ma dwa

>końce i czasem możesz się zdziwić jak sam zostaniesz oszukany. Zanim coś bedziesz pisał radzę

>przemysleć.

 

To nie są złośliwości, to szczera prawda - trafiła kosa na kamień i tyle. Trafił swój na swego. Taki jesteś obrotny, a koleś cię wydymał i kwiczysz o tym który to już rok na tym forum... LOL!

Ja jestem rozsądny i przewidujący. Załatwiam interesy z poważnymi ludźmi. Nie zadaję się z podejrzanymi typami... I w ten sposób ograniczam niebezpieczeństwo wtopy. Więc mam spokój ;-P

A że jestem teraz sarkastyczny? Bo Zed, jak czytam, że stary facet, niby niezły kombinator, a dał się jak dziecko w kartoflach zrobić, to mi ręce opadają. Miałem cię za twardszego herbatnika, a ty - okazuje się - "mientki jezdeś" i skomlesz po forum na jakiegoś Frydrysiaka... ;-P żenada.

k.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam elion nie jest do dupy, mam porównanie do wielu ustrojstw i naprawdę nie jest do dupy. Z konstruktorem nie miałem przekopów, ale budzi niesmak nawet sama forma kontaktu na stronie.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.