Jump to content
IGNORED

Jak zetrzec kurz z glosnikow


rdest

Recommended Posts

Ja delikatniutko przecieram suchą ściereczką lub specjalną miotełką do kurzu z miękkiego włosa-poza tym robię to b.rzadko-może raz na kwartał, gdyż są zazwyczaj czyste, ponieważ cały czas są zasłonięte maskownicami-wysokotonówek w ogóle nie czyszczę-w moim Paradigmach są aluminiowe kopułki-jak by się wgniotły na 0,001 mm to bym pewnie płakał dwa dni i dwie noce....

Link to comment
Share on other sites

kup sobie, no niewiem jak to nazwać, może miotełka do kurzu? wygląda to jak 50cm ogon lisa, ma ok 70 cm długości (razem z rączką)i różnokolorowe w kolorach tęczy "włosie" z tworzywa sztucznego długie na ok 10 cm , bardzo miękkie i delikatne wygląda to dosyć badziewnie ale to działa, tworzywo ma własności elektrostatyczne i dziala niczym magnes, na kurz, po prostu go przyciąga, bardzo skutecznie czyści, mieści się między klocki, nawet na "czarnym" nie zostawia ani drobiny kurzu. Koszt tego "urządzenia" to ok 5-7 zł. Sprzedają to nieraz wdrogeriach, sklepach AGD albo na targach. Myje się to pod bieżacą wodą , odrobina "Ludwika" nie zaszkodzi.

Link to comment
Share on other sites

Guest kaszio

(Konto usunięte)

Najlepsze do czyszczenia kurzu z membran glonikow sa sciereczki SWIFFER prod. P&G. Zbieraja calutki kurz i sa bardzo delikatne ja tak czyszcze swoje SEAS kt 19 F i Perless CSX 145. To byla malutka reklamka produktu P&G. Pozdrawiam i polecam

Link to comment
Share on other sites

moze faktycznie pomysl z posluchaniem muzy glosno jest calkiem niezly... najlepsza jaka mi przychodzi do glowy to soundtrack z Mulholland Drive. jest tam kawalek (chyba 6....) w ktorym membrany maja naprawde duza amplitude. (film, jak i muzyka niesamowiite)

=)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.