Jump to content
IGNORED

Telewizor, a głośniki Logitech Z-5500.

Jared

Recommended Posts

Witam.

Chciałem się was spytać, może ktoś będzie wiedział, czy podłacze te głośniki do mojego telewizorka starego już Grundiga 28" ma tylko wyjscie EURO, antenowe i słuchawkowe, tutaj dekoder z glosnikow i jego wyjscia -

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) do tv mam podłączoną konsole PS2 kabelkiem RGB, na tym kabelku mam takze wyjscia cinch audio lewy/prawy i video, moze jakos poprzez te wyjscia na kablu podlacze owe głośniki do TV ? albo inaczej ? dziękuje za pomoc!

Pozdrawiam.

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Jeśli dobrze wszystko pokumałem to kabelek EURO/CHINCH (stereo) powinien załatwić sprawę pod warunkiem, że to wyjście EURO z tv jest w pełni uzbrojone. Po prostu wpinasz końcówkę EURO do wyjścia w tv a "czincze" tego kabla w głośniki i po sprawie. Jeśli masz tylko jedno Euro w tv to będzie kłopot z podłączeniem konsoli. Musiałbyś kupić (zrobić) odpowiedni kabel. Wyglądałby mniej więcej tak: EURO z jednej strony a z drugiej gniazda wejścowe CHINCH (te z dziurką ;-) dla konsoli (L, R, video) i wtyki wyjściowe CHINCH (te z bolcem ;-) dla głośników (L, R)

Najlepiej załatw sobie schemat pełnego EURO. Pół godzinki zabawy z lutownicą i masz gotowy kabelek.

Hidden Content

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.

no mam tylko 1 Euro w tv ;P tutaj jest photo i opis tego kabelka RGB -

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , ktorym mam PS2 podlaczona do TV, tylko teraz pytanie gdzie w dekoderze wpiac te 2 kabelki czyli lewy/prawy audio ? tam widze tylko front/rear/sub/center jakies 6ch direct (co to w ogole jest ? ^^) no i 2 optyczne ;o

Hidden Content

Hidden Content

Jak chcesz w tych głośnikach mieć tylko PSa to żaden kłopot. Myślałem, że chcesz w nich słyszeć także tv. Tu by trzeba było pokombinować. Nic na tym foto nie widać a z opisu niewiele wynika, ale to pewnie proste jak sikanie. Jak nie ma żadnych oznaczeń to weź zwykły przewód "czincz/czincz" i metodą prób i błędów sam dojdziesz co jest co.

Hidden Content

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.

ale jestem glupi ;P jak chce miec dzwiek z tv przez te glosniki poprzez kabel z ps2 ? geez :P

PS2 bede mial podlonczona poprzez kabel optyczny, wiec jak bede chcial miec dzwiek z tv to chyba cos takiego bede musial sobie sprawic -

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ? jak sadzisz ? to jest przejsciowka, a jak bede chcial grac na ps2 pewnie jakosc z kabelka rgb sie pogorszy, a na takie cos jestem wrażliwy ^^ no ale cos za cos ; stary tv, malo wyjsc/wejsc no i kapa.

Hidden Content

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.