Jump to content
IGNORED

Co wybrać B$W 603 S3 czy 604S3


darek2

Recommended Posts

Witam Cie - mialem przez jakiś czas obydwa głosniki - docelowo zostawiłem sobie 603 S3, ( które nota-bene i tak długo u mnie nie zabawiły :-) - bo moim zdaniem ta firma troszkę jest przereklamowana ) ale wracajac do rzeczy. Zalezy jaki masz pokój , i jak zrobiona akustykę. jesli nie masz pokoju troche powyzej 20 m2 - to daruj sobie. Bas zaleje Ci wszystko przy 604. Ta kolumna nie jest za dobrze skonstruowana - przy nie duzo wiekszej kubaturze pudła , dodany jest jeden basowy glosnik wiecej - charaktersytyka liniowa jest moze i wyrownana - ale subiektywane odczucia przy tej ilosci basu i tym pudle - jest taka że wydaje Ci sie jakby góra była kiepska i tez co za tym idzie srednica mało wypełniona. Ale jak mówie zalezy tu od pokoju i prefernecji dzwiekowych - jak masz ogormny pokój - ten bas sie ładnie rozejdzie - próbowałem i w salonie 29 m2 , i w sypilani 17 m2. Docelowo miały iść do sypialni - i przy tej wielkosci 604 absolutnie sie nie sprawdziły - a co do róznic - 603 grały w 17 m2 , prawie tak samo jak 604 w 29 m2 . to tyle co moge doradzic - konkluzja - kosmicznych róznic nie ma , a wybór zalezy od tego co napisalem wyżej - ale i tak powinienes wziac do testów obie i wybrac opcje dla Ciebie najlepszą.

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.