Jump to content
IGNORED

Piano Craft E-400 i sluchawki Tonsil

surt

Recommended Posts

Witam.

Niestety wzmacniacz sluchawkowy Pro-Ject Head Box "odsunal sie" na dalszy horyzont czasowy :(

Planuje jednakze zakup samych sluchawek. Narazie rozwazam jakies tansze sluchawki (okolo 200 zl) do czasu wyksztalcenia sie u mnie lepszego sluchu :) (narazie jestem dosc gluchy muzycznie :), ale mam nadzieje ze to przyjdzie z czasem :) hehe jestem optymista, moze niepoprawnym ale jestem :) )

Zastanawiam sie nad Tonsilami 426A i AKG K66.

Czytalem pochlebne opinie o Tonsilach i dwie przeciwstawne opinie o AKG.

Ktore polecilibyscie do PC E-400 i czy ten sprzet audio uciagnie takie sluchawki w wyjscia sluchawkowego.

pozdrawiam Przemek

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
  • 2 weeks later...

Pisalem o tym kiedys, wyjscie sluchaw. jest tragiczne (tzn. takie jak sie wsadza do wzmakow) i jezeli masz ochote cos do niego podlaczac to spróbuj philips za 250zl. Najlepiej po odsluchu z PC.

Hidden Content

tonsili raczej pc na 100% nie pociągnie - 600 ohm

ja w ostatnim czasie zrobiłem sobie maraton odsłuchowy - słuchawki do 300 zł - i wniosek jest jeden - musisz sam posłuchać

ale polecam koss - porta pro, ktx pro 1 oraz ur-40

sennheiser hd 497 jak je zaakceptujesz na uszach

akg 66 to porażka - nieważne jakie lubisz brzmienie to te słuchawki to poprostu dno - jak jest spokojnie i nic się w utworze niedzieje to jeszcze od biedy da się tego słuchać ale jak zaczyna się muzyka z duzą ilością instrumentów to wychodzi jeden wielki harmider i krew leje się z uszu

dodam ze koss porta pro i ktx pro 1 są w tej chwili na allegro po odpowiednio 140 i 120 zł

ale nieradze kupować bez przesłuchania

Hidden Content

O ile będziesz w Krakowie w pszyszłym tygodniu w poniedziałek to wpadnij przed 19 na ul Sławkowską 8 Scena Kameralna Teatru Starego .Będzie tam spotkanie młodych muzykujących i śpiewających prowadzone przez Jana Poprawę , stroną elektroakustyczną zajmuje się zawodowy elektoakustyk [nie odpytywałem ale ukończył chyba inżynierię słuchu] . Coś rozsądnego doradzimy, jestem łatwo rozpoznawalny, zwłaszcza, że Pan Jan lubi mnie zawsze [ uważam, że niepotrzebnie ] oficjalnie witać a ja sam zawsze jestem ździebko obwieszony reporterskim sprzętem. Nie wyrzucaj pieniędzy na nieprzemyślane zakupy - bo co jest idealne do podsłuchu w czasie nagrywania idealnym być nie musi do odsłuchiwania zwłaszcza wielogodzinnego znam jak do tej pory jedyne takie słuchawki AKG K-271 [typ zamknięty] na codzień z nich jednak nie korzystam tylko z Tandy 12 [2 x 8Ohm typ zamknięty jeśli zaś idzie o wysokoomowe polecam wyjęcie wkładek mikrofonowych z MDU-24 i umieszcenie ich w obudowie z dużymi puszkami rezonansowymi bywają takie g... 30 Ohmowe w cenie 25 złp prawie ze w każda niedzielę pod Halą Targową na Grzegórzkach dodaj do tego 25 złp za MDU-24 wychodzi 50 +5 za tubkę kleju kropelka wtyki z pozłacanymi końcówkami i zamykasz się z wydatkami grubo poniżej stuwy.

Namiary na mnie

Zbigniew Korwin-Piotrowski

[email protected]

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

a zapowiada się naprawdę piękny

Hidden Content

Dziekuje bardzo za zaproszenie. Niestety w rodzinnym Krakowie bywam ostatnio raz na miesiac i bede dopiero na poczatku czerwca :( /ehh ta praca - ale dobrze ze jest :) / a chetnie skorzystalbym z odsluchu. Zakupilem bardzo okazyjnie Tonsile SD426 /jak narazie jestem z nich bardzo zadowolony/ wiec moglbym pokusic sie jeszcze o zakup drugiej pary sluchawek ktore w odsluchach wypadly by lepiej nie te ostatnio zakupione.

Podane namiary zachowam i wrazie potrzeby poprosze o pomoc.

Pozdrawiam

Przemek

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.