Jump to content
IGNORED

Sasiedzi

rdest

Recommended Posts

Jak wam sie zyje z ludzmi zza sciany??

Mi przynam dosc ciezko.... Moja sasiadka (mieszkam w bloku i sa bardzo ciekie sciany (co zreszta jest typowe w nowym budownictwie)) jest mila osoba i to jest najgorsze, nie mam serca "katowac" jej glosna muzyka. Ale z drugiej strony przesadza: potrafila przyjsc 2210 ze jest zaglosno (a ja sluchalem muzki do spania)... ale jest przy tym mila (zaspana w slafroku). I coz poczacz, nie moge slucha muzyki glosno... bo jakos glupio.

Jak wam sie zyje z ludzmi zza sciany??

Mi przynam dosc ciezko.... Moja sasiadka (mieszkam w bloku i sa bardzo ciekie sciany (co zreszta jest typowe w nowym budownictwie)) jest mila osoba i to jest najgorsze, nie mam serca "katowac" jej glosna muzyka. Ale z drugiej strony przesadza: potrafila przyjsc 2210 ze jest zaglosno (a ja sluchalem muzki do spania)... ale jest przy tym mila (zaspana w slafroku). I coz poczacz, nie moge slucha muzyki glosno... bo jakos glupio.

• Redaktorzy

Ja mam tylko sasiadke z dolu-psychopatke. Twierdzi ze slyszy, jak wlaczam swiatlo, a niewinne spacery z pokoju do pokoju komentuje "pan chodzi jak slon" (slowo daje, nieprawda!). Policje przyslala tylko raz, ale osobiscie inkomodowala wielokrotnie. Ma tez zwyczaj walic czyms metalowym w rury c.o. kiedy spie (zapewne zeby mnie uciszyc). Ale poniewaz nigdy nie wpuscilem jej za prog, nie wie ze u mnie czasem cos gra, czasem nawet glosno, wiec na to sie jakos nie skarzy...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.