Jump to content
IGNORED

kable na interkonekty, długość 6metrów

NADek

Recommended Posts

jakie są najtańsze w miare przyzwoite interkonekty sprzedwane na metry?? chodzi o podłączenie komputera z wierzą wiec nie muszą to być drogie kable wystarczy aby były dobrze ekarnowane?? co polecanie w miare taniego??

Pozdr.

W MediaMarktach można kupić niedrogi interkonekt o długości 10 m, do tego prześciówkę z minijacka i koniecznie dławik, bo komputerki potrafią generować sygnały źle wpływające na żywotność przełączników źródeł we wzmacniaczu.

• 4 months later...

Dzięki... ale może padła by jakaś nazwa, symbol... żebym wiedział czego szukać.

A tak w ogóle przepraszam, że może zadaje głupie pytania ale dla mnie są to nowe tematy i nie mam nawet punktu zaczepienia, a jak było to już wcześniej omawiane to proszę o podpowiedz czego szukać.

• 2 weeks later...

Polecam przetwornik nie tylko ze względu na dźwięk, w ten sposób pozbywasz się wszystkich śmieci generowanych przez komputery i, jeżeli użyjesz kabla optycznego do transmisji cyfrowej (choć podobno gorszy od koaksjalnego) odseparujesz urządzenia galwanicznie - żadnych problemów z masą, buczeniem, chyba też bezpieczniej.

Ja używam creeka obh-14 - kosztował mnie nieco ponad 200 euro na ebayu, ale można taniej - kiedyś kupiłem też soundstream dac-1 za 600 zł w Polsce. Niestety na allegro trafia się takie coś raz na rok. Ale na ebay jest od groma, zwykle okolice 200 euro.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.