Skocz do zawartości
IGNORED

podpowiedzcie


Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to możliwe że np. Yamaha RX-V 640 RDS może kosztować na giełdzie nowa 1700zł. a w sklepie ok.3000 zł. , czy nie ma wtym jakiegoś przewału i czy można śmiało kupić taniej na giełdzie beż podejżenia że to jest jakiś szfingiel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Ci zajzec na allegro...

Pewnie dziala tam ten sam system co u niektorych sprzedawcow na allegro.

Sprzet jest kupowany w niemieckich czy inncyh zagranicznych hurtowniach i przywozony bez cła do polski. Jest absolutnie nowy i sprawny ale na gieldzie raczej gwarancji nie dostaniesz a na allegro daja!

Nie wiem jak to dziala ale podobno gwarancje sa od polskiego dystrybutora:)

Pozatym na allegro dzieki systemowi komentarzy masz mozliwosc weryfikajci sprzedajacego czego na giełdzie nie masz.

No to tyle...

Aha mozliwe ze cło i podatki sa oplacone a ceny takie niskie bo ktos nie prowadzi sklepu a jedynie wirtualny handel wiec moze zmniejszyc prowicje do min bo odpadaja koszty utrzymania pracownikow sklepu itd.

Jak jest naprawde nie wiem ale wiem ze ze sprzedawcami w sklepach mozna negocjowac i czasami warto zbic te 10% ale wrazie czego miec spokoj i gwaracncje. W Twoim przypadku taka roznica prawe 50% pozwala domniemywac ze to po prostu przemyt bo przebitka niemiłosierna a musisz wziasc pod uwage ze sprzedawca tez ma zyst i to pewnie wiekszy niz 100zł.

Ja proponuje na allegro zobacz moze tam to kupisz za ok 2tys troche to drozej ale masz gwarancje i i tak jestes zarobiony w stosunku do sklepu:)

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>a kolumny zaproponował mi w cenie za B&W DM 603 S3 za 2400zł. czy to możliwe?

 

no jak to, skoro tak zoproponował ci telefonicznie, to musi sie dziac na prawde.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dobra cena jak ja sie pyrtalem to za 603 s3 chcieli 2800zl. Podaj jak mozesz ksywe tego sprzedajacego albo nr aukcji chcetnie zobacze...aha dolicz jeszcze ok 100zł koszty kuriera i pamientaj ze w tej cenie to MUSI byc wyslane kurierem a nie poczta! Dlaczego: otoz kurier ma obowiazek otworzyc na twoje zadanie paczke i mozesz sprawdzic co tam jest czy kolumny czy cegly.....ja juz długo na allegro handluje i raz sie powaznie nacialem wiec jestem ostrozny. Paczka pocztowa jest tansza ale mniej pewna. Aha NIGDY nie plac z gory! To za duze pieniadze, jak sprzedawca ma watpliwosci to wplac mu koszty przesyłki na konto a reszta przy odbiorze!

pozdrawiam

Robert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś wystawia amplitunery zadzwoniłem do niego na komórkę i przy okazji spytałem się za ile przywiozłby mi B&W603S3, no i dał mi taką cenę jaką wcześniej napisałem jestem z wrocka, ten gość też więc cały sprzęt może mi przywieź do domu i na miejscu mogę sprawdzić, pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.