Jump to content
IGNORED

Wieza Yamahy PianoCraft E-400 i tuning

Michciu

Recommended Posts

Witam wszystkich.Mam wieze yamahy e 400 i chcialbym ja ztuningowac.Cdika i amplituner.Czy to sie wogole oplaca? jestem z Warszawy i nie znam firm ,ktore sie tym zajmuja.Rozbieralem tez kolumny od tej wiezy i one wogole nie sa wytlumione.Czy takie bylo zamierzenie konstruktorow czy po prostu oni tak to zrobilu z powodow budrzetowych?Zastanawialem sie tez nad wymiana kabli w w/w kolumnach.Czy to sie oplaca? Czy jak wymienie kable to nie pogorsze dzwieku? Mam jeszce subwoofer yamahy model YST-SW015.A on wogole w srodku nie jest wytlumiony. Dlaczego?Czy to jest ponownie pujscie po kosztach czy zamiar konstruktorow ,ze tak musi byc.Generalizujac, czy wytlumic sobie kolumny i subwoofer i gdzie znalezc ludzi w warsawie,ktorzy zajmuja sie tuningem elektronicznym sprzetow?Z gory dziekuje.,Michal

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli grzebać to raczej w kolumnach - wymiana okablowania, wytłumienie matami bitumicznymi, wywalenie ze zwrotnicy elektrolitów i zastapienie ich np. Jansenami - tyle pamiętam, o resztę zapytaj specjalistów od tuningu :)

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.