Jump to content
IGNORED

Marantz sr4500 na Cambridge azur 540r

azbest

Recommended Posts

No jak dla mnie to żadnego sensu taka wymiana nie ma. Słuchalem tego Cambridga - końcówek 6, jakość dźwięku na pewno nie lepsza, mniej funkcji. To po prostu niższa półka - odpowiednik Denona 1705, Yamahy 450. Choć od nich moim zdaniem lepszy, to z Marantzem przegrywa wyraźnie.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Athamorth cos Ty chłopie na głowe upadł?? cambridge to klasa denona 1705 czy y450?? tak to jest jak ludziska pokupia w promocji audioklanu zestawi kina i sie puzniej podniecaja ze nie wiadomo co oni nie kupili...smiech na sali.... ten cambridge to sprzet o pułke wyzej niz ten marantz,a dzwiek ma nie porównywalnie lepszy od niego,wiec proponuje troche rozwagi i opamietania....

Pozdrawiam

Hidden Content

Hej, no - co do Yamy i Denoen - zgoda pełna - jednak tym Cambridgem na pewno nie jestem zachwycony. To, że sprzęt kosztuje trochę więcej i że jest mniej popularnego porducenta nie znaczy, że jest od razu lepszy. Marantza uważam za sprzęt bardzo udany, a w tej cenie nie widzę szans na znalezienie czegoś lepszego. A wodze to podejście na zasadzie- "ooo - jest promocja, mnóstwo wieśniaków sobie kupiło, to znaczy, że sprzęt jest do kitu i nie chcę mieć takiego - a Cambridge- o to jest coś - żaden wieśniak nie będzie wiedział co to". A jeśli moja opinia po odsłuchach nie wystarcza to z tego co pamiętam, recenzja tego Cambridga była też w Audio - chyba w sierpniu. Sprzęt oceniony poprawnie, ale bez zachwytów. Jest też recencja np. tu:

Hidden Content

Warto też popatrzeć na cenę w Anglii- tam Cambridge kosztuje tyle co Denon 1705 (250funtów). Gdyby bił na głowę tego Denona- to chyba zostałby ampem roku - taka klasa, za taką cenę? To oczywiście żart - nie chcę tu żadnej kłótni wywoływać.

Więc teraz do głównego pytania - problem polegał - czy wymieniać M na CA - ja uważam, że nie ma sensu.

Ale jak zwykle -po co pytać na forum - przejść się do sklepu i odsłuchać, na swoich płytach, bla bla bla

pozdrawiam tych o odmiennych opiniach i nie tylko!

Hidden Content

Hidden Content

• 2 months later...

Witam !!!

Włąsnie ejstem na etapie przesiadki z amp.yamahy (ma jakieś 3 latka) na coś z wyższej półki a jednocześnie o lepszych paramatrach brzmieniowych.Nie zalezy mi na 7 końcówkach mocy bo i tak tego nie wykorzystam.Gdyby nie to że używam subwoofera to kupiłbym wzmacniacz jednak własnie kwestia posiadania suba i chęci podziału dźwieku (czasami też filmy oglądam) chciałem zmienić yamahowego zamulacza na coś co będzei miało porzadne zasilanie oraz zabrzmi ciepło bez wyostrzania góry.pomiaszczenie to 15m^2.W tej chwili jestem na etapie porównania Marantza sr5400 oraz CAazur540R

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.