Skocz do zawartości
IGNORED

Co powinien miec odtwarzac DVD? Help


Robert Gdansk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie

Moze to nie jest temat typowo audio ale sie przymierzam do kupna odtwarzacza DVD. Cena do 1tys. Nie interesuja mnie tak bardzo walory dzwiekowe bo i tak plyty audio bede słuchal z CD ONKYO (jakos nie wierze wte DVD i amplitunery do audio) ale chce miec niedrogi i dobry sprzet do ogladania filmow. I teraz mam problem:

chcialem kupic do kompletu DVD ONKYO ale ceny sa troche dla mnie zawysokie zwlaszcza ze chce tylko filmy ogladac a nie muze słuchac wiec chyba nie musze tak wysoko mierzyc. Ostatnio w MediaMarkt widzialem jakies Sony w promocjy (model 305?) za 599 i wygladal OK. Wiem ze czyta RW i MP3 wiec tez fajnie.

Nie mam pojecia co taki przyzwoity odtwarzac powinien miec! : jestem w tym wzgledzie totalnym laikiem i wydaje mi sie ze jak juz czyta DVD to bedzie OK ale moze sie myle?? Moze jak nie bedzie mial jakiegos tam symbolu to moze nie bede mial niektorych funkcji?

Prosze opiszcie te smiesznie skróty co oznaczaja (np DTS) i ktore sa niezbedne do przyzwoitego ogladania filmow, zaznaczam jeszcze raz audio bede nadal słuchal na CD

pozrowienia

Robert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czego to DVD będzie podłączone? Do amplitunera? Czy tylko do telewizora? Jeśli do amplitunera to co to za zwierze ten amplituner? Jeśli DVD ma być podłączone tylko do telewizora to w zasadzie nic mu specjalnie nie potrzeba. Przydałyby by się tylko może że 3-4 tryby emulacji 5 głośników na 2 (hi, hi, hi...), SCART żeby podłączyć do TV i to wszycho. Widziałem gdzieś wyprzedaż DVD Yamahy za 1000 złociszy tylko nie pamiętam gdzie, a on to i nawet klawo gra jak na DVD.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem...w Audioklanie (bo gdzieby indziej :))) za 1k złotych DVD S530 (starszy model). Ma wszystko co powinien mieć. A i zdaje się że rozkodować go uniwersalnym pilotem można, ale to musiałbym sprawdzić.

Nie wiem jakie Onkyo masz, ale może się zdarzyć że lepiej będzie grało w trybie stereo od Twojego odtwarzacza.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości też oglądałem tego typu rzeczy i najbardziej spasowała mi koda (nie pamiętam symbolu) za ok 750, wbudowane dekodery wyjście 5.1 - wiele możliwości podłączenia, brak regionu, ładny obraz lepszy niż w niejednym "bardziej markowym" za dwa razy tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo skocz do Berlina :-), w niemieckich mediamarktach pojawił się kiss (dośc zacna firma), który odtwarza jako jedyny Div-x, za 189 Euro brutto (czyli jeszcze ewentualnie 16% VAT do odjęcia)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dzieki za odpowiedzi musze zobaczyc ta YAMAHE, co do tego naczym gram to mam zwykły stereo wzmacniacz ONKYO 9511 i CD 7511 (kiedys to byl model tuz pod Integra). Moze w przyszłosci kupie Amplituner ale tylko pod DVD bo do audio dla mnie to niestety pomyłka. Ale fajnie by DVD mialo mozliwosc odtwarzania dzwieku przestrzennego itd :)

Ciekawe szczeze watpie by to DVD Yamahy lepiej muzyke grało niz moje Onkyo ale coz wszystko mozliwe chociaz sa pewne reguły (wszystko uniwersalne jest do d...) i ciekawe kto z tej konfrontacji wyjdzie zwyciesko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1k złotych jest raczej trudny do pobicia:

 

DVD+RW/+R*, CD-R/RW**, DVD-Video*, Video-CD** and CD playback

MP3*** playback

Chroma Upsampling

10-bit video DAC for high picture quality

96kHz/24-bit audio DAC

TruSurround 3D sound for analogue out

Picture Fine Tuning

Dual Laser Optical Pickup

Multiple zoom 12/2002 (1.33x, 2x and 4x)

CD Text display

Easy operation through GUI (Graphic User Interface)

Resume (5-disc memory) play

+ wyjście na sub

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kupnem tej Yamahy poproś sprzedawcę o zademonstrowanie Philipsa 723 (kosztuje pewnie coś koło 600 zł, za tyle go widziałem ostatnio w Makro). Porównaj parametry i menu ekranowe; ponadto sprawdź oba odtwarzacze podczas pracy. Po tym porównaniu będziesz wiedział, za co płacisz dodatkowe (co najmniej) 400 zł :)

 

(dla tych, którzy tego porównania nie są w stanie zrobić - płacisz za ładniejszą obudowę i znaczek Yamaha; jednak gorsze jest coś innego: poziom hałasu generowanego przez te odtwarzacze jest wg. mnie nie do zaakceptowania - po prostu w nocy przy cichym słuchaniu ten gwizd zabija całą przyjemność z oglądania filmu)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale sprawdzić oczywiście trzeba, poza tym tutaj załączam link do źródełka wiedzy, sporo testów i wyjaśnie terminów tez są...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DTS to system dźwięku wielokanałowego podobnie jak Dolby Digital, z tym że DTS ma dużo lepszą jakość dźwięku-jest bardziej detaliczny, dynamiczny i zazwyczaj gra głośniej niż DD przy takim samym poziomie wysterowania wzmacniacza. Ja osobiście nie wyobrażam sobie oglądania filmów tylko w DD, DTS jest bowiem dużo bardziej realistyczny i wciągający, im lepszy sprzęt tym ta różnica na korzyść DTS jest większa, ale słychać ją nawet na b. tanich klockach, oczywiśćie są także pozycje z bdb ścieżką w Dolby Digital, jednak znaczek DTS to niemal pewność znakomitej jakości dźwięku. Z odtwarzaczy DVD polecam Pioneera - już nawet tanie modele są bdb, a 656 ma wszystko łącznie z DVD Audio/SACD/MP3 i dekoderami DD I DTS, a kosztował na wyprzedaży w "Media-Markecie" 1899 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi ZYZIO : dzieki za pomoc ale napisalem ze szukam czegos do 1tys zł a nawet chetnie dam mniej wiec Twoja propozycja jest za wysoka:)

NA ALLEGRO jest YAMAHA S540

Ceny nowych od 680-720zl ! Z tego co tu piszecie to S530 jest w sklepach za 1tys zl wiec na allegro nowszy model jest tanczy ! Czy ktos bezposrednio porównywal te dwa modele? Bo nowy nie znaczy lepszy......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, oczywiście, że chodzi o model Philipsa oznaczony numerkiem 726. Być może patrząc na ich konstrukcję, rzeczywiście nie są to _całkowicie_ identyczne napędy (aczkolwiek różnice, jeśli są, musza być minimalne), lecz z punktu widzenia użytkownika nie różnią się niczym, więc po co przepłacać?

 

Miałem oba te odtwarzacze w tym samym czasie w domu, obydwa pracowały identycznie. Jakość obrazu i dźwięku też była identyczna (dość dobra), tylko ten hałasujący mechanizm... tragedia. No, ale być może wielu osobom to nie przeszkadza, bo np. odtwarzacz stoi daleko od nich.

 

Pół roku temu byłem bardzo bliski kupna tego modelu Yamahy, ale po tych doświadczeniach zrezygnowałem. W decyzji upewnił mnie pewien sprzedawca, wprost nazywając go tandetnym (wg mnie trochę przegiął, no ale u niego ten DVD kosztował 1500 zł, więc pewnie brał też pod uwagę stosunek cena/jakość).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie trochę, że Yamaha to w środku tańszy Philips, a i na głośne napędy wielu narzeka. Do 1 kzł wybrałbym Pioneera 454, ewentualnie jakiegoś Panasonica RV 32 lub 62- a najlepiej RA 82 za 1200-1300 zł dostaniesz go na pewno jak dobrze poszukasz, a tu masz już DVD Audio/MP3, znakomity obraz i komplet dekoderów-propozycja warta zastanowienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - na tej stronce znajdziesz objaśnienia terminów technicznych oraz porady zwiazane także z kinem domowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra reputacja DVD Yamahy pochodzi z czasow kiedy jej odtwarzacze byly klonami Panasonica...

 

Ja natomiast mam grzeszne mysli przechodzac odbok Euro Rtv Agd gdzie za 1890 zl mozna nabyc to:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Aluminiowa scianka przednia , bezglosny naped , mozliwosc odlaczenia sekcji video , sacd , pilot z wyswietlaczem itp itd

 

Podejrzewam ze po bezposrednim porownaniu z Onkyo DX 7511 oddasz Onkyo do komisu co uczyniloby zakup SONY DVP-NS900V jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wychodzimy poza 1k złotych, to świetne opinie zbierają droższe odtwarzacze Philipsa DVD/SACD i to nawet w takich czasopismach do których nie miały dotąd wstępu i to w porównaniu do dwukanałowych cedeków. W dużej mierze to podobno zasługa napędu. Nie wiem, nie słuchałem, tylko czytałem, ale może ktoś się zetknął/słuchał?

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troy: dalej są, np. yamaha 830 to właśnie jakiś panasłonik.

robert: ja mam 530, kupowałem w sopocie w audioklanie. po 2 miesiącach była w naprawie, padł laser. po naprawie chodzi dobrze. jeszcze jeden kolega z forum miał to samo.

na hałas nie narzekam, bo mam w oszklonej szafce. poza tym zwykle słucham tak głośno, że napęd to ostatnia rzecz jaką bym usłyszał. co do zalet klonów philipsa - można zdjąć blokade regionalną specjalnym pilotem uniwersalnym (zapraszam ;-))

aha przy przerzucaniu ścieżek audio występuje krótki trzask przed rozpoczęciem odtwarzania danej ścieżki.

jak coś jeszcze cię interesuje to pytaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do KRZYSIEK: Dzieki za konkretne info! Teraz wiem ze mimo iz na allegro ceny sa super to raczej tam Yamahy nie kupie.Dlaczego? : Bo jak mi padnie laser to do kogo sie zwroce....

Wiec raczej wogule Yamaha odpada bo w sklepach oprocz promocji to drozyzna taka ze szok!

Mysle nad tym pioneerem 454 na allegro ok 700zl ale cały czas ten "badziewny" Sony DVP NS305 z mediamarkt chodzi mi po glowie. Skoro nie jest jakims wielkim niewypalem to za 599zl chyba nei kupie nic nowego lepszego i z odtwarzaniem MP3 a to dla mnie wazne.

No chyba ze ktos go widzial w akcji i napisze ze jakosc obrazu nie wykracza poza srednia VHS :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert: odpuść sobie pionka 454, to bardzo awaryjny model, m.in. są duże problemy z odczytem płyt dwuwarstwowych (!). poczytaj archiwum pl.rec.kino-domowe.

co do mp3 to pamiętaj, że yamaha s530 wypuszcza mp3 tylko po wyjściu analogowym. mi to rybka, bo i tak tego nie słucham.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to rzeczywiscie stawia Pionka 454 w złym swietle. Słuchaj Krzysiek a jak z awaryjnoscia Yamahy? Wkoncu sam oddawales naped do serwisu .... a ja kupie jak cos 540 z allegro bo jest tam tansza wiec chcialbym miec cos bezawaryjnego. Glosny naped mi nieprzeszkadza. Aha DVD musi :

-czytac piraty :) to naprawde wazne

-odtwarzac MP3 (nawet przez analog bo i tak to ma niska jakosc)

-byc w miare bezawaryjne

-miec obraz i dzwiek na w miare przyzwoitym poziomie

-miec pilota :)

Jezeli uwazasz ze 540 spelnia te wymagania to bede powaznie brał ja pod uwage.Tak jak napisalem na allegro jest za ok 700zl wiec nie sa to wielkie pieniadze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert: nie wiem nic o 540 co to jest, na kino-domowe ktos pisał, że nie ma cd-textu i daje mp3 po cyfrowym.

jak chcesz zobaczyć jak 530 działa w warunkach domowych to ja jestem z Gdyni :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Troy ma grzeszne myśli przechodząc obok EURO RTV-AGD-ten Sony 900 to naprawdę maszynka pierwszej klasy i do tego jak pięknie wykonana.... Prawdę mówiąc już prawie wyciągałem kaskę z portfela gdy usłyszałem głos Anioła Stróża: "Przecież masz Pioneera 737, poza tym zbierasz pieniądze na Rotela RCD 1070-po co ci jeszcze Sony ???"- i całe szczęście że nade mną czuwał bo dziś na pewno byłbym uboższy o 1,9 kzł.....Ah, ciężkie jest nasze życie....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoja obrone moge powiedziec ,ze slucham tylko w wersji stereo ;-) Probowalem tez kupic jakas plyte sacd .. W MM Diana Krell "The look of love " na sacd kosztuje 59,90 zl . Ta sama obok w wersji CD tylko 39,90 zl... Wybor innych tytulow dostepnych na sacd w MM ;-((( Ale Sony przezornie dolacza do odtwarzacza 2 plyty z muzyka rozna . Na razie musi wystarczyc. Poza tym nie odmowilem sobie przyjemnosci sprawdzenia wiedzy sprzedawcow n/t sacd strugajac nieswiadomego klienta .

Stan wiedzy 0 ;-) Ale za to dowiedzialem sie ze ten model to juz dinozaur ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu i witam w swiecie high resolution audio. Stoisz przed niebezpieczenstwem, ze sluchanie muzyki z CD bedzie nie do konca satysfakcjonujace... Coz, sam sobie zgotowales ten los...

 

Przgladajac strony polskich sklepow, ktore sprzedaja SACD pozytywnie wyroznia sie www.fan.pl

Pozdrawiam,

 

Parsec

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrazenia . Wyglad i wykonanie - w/g mnie wzorzec do nasladowania dla innych. Aluminiowa scianka przednia . Wysoka - 10cm . Nie cierpie 5cm nalesnikow .Tacka napedu wysuwa sie majestatycznie i bezglosnie. Po wlaczeniu dzwiek byl tragiczny. Ale okazalo sie ze player ma domyslnie wlaczone effekty surround , wide i jakies tam inne " usuwajace zaklocenia " . Jak juz po pol godzinie wylaczylem te wszystkie swinstwa i wlaczylem CD direct "ON" Video " OFF " poplynela wreszcie muzyka. Calkiem przyjemny dzwiek. Subtelnie stonowany u gory przez co szczegoly nie wylaza na pierwszy plan . Ale jak trzeba to trabka potrafi zakloc po uszach. Slychac mikrodzwieki, palce na strunach itp plankton. Mocny bas . Bas przypomina mi ten ktory pamietam z posiadanego wczesniej playera CDP-XB930QS . Czasami nawet podloga zadrzy ;-) Stereofonia bez zastrzezen ale i bez zachwytow. Powyzszy krotki opis dotyczy oczywiscie odsluchow CD . Na temat sacd nie bede sie wypowiadal na podstawie 1 samplera. Sprzet towarzyszacy to Baltlab Epoca 1v3 , Radmor LS40, kalble Oehlbach. No i bardzo mi sie podoba funkcja DVD video :-) Jak ktos zamierza kupic DVD ( a to bylo wlasciwie moim zamiarem ) to niech pedzi do RTV-Euro-AGD bo SONY DVP-NS900 za 1890 zl to cacko wsrod plastikowej tandety zawalajacej polki sklepowe. Oryginalnie w 2001 r kosztowal 3300-3500 zl . Dzwiek stereo nie powinien rozczarowac. Doskonale sprawdzi sie jako CDplayer przy myzyce pop/rock . Czyta CDR/CDRW. A SACD otrzymuje sie przy okazji .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.