Skocz do zawartości
IGNORED

Czy jest takie forum ?


darek2

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś zna adres forum internetowego kina domowego mające formę jak w audio.lukar.net gdzie odpowiedzi udziela się na forum a nie poprzez e-miale.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, a Ty nie masz problemów z miejscem na dysku serwera? Jak to wygląda od strony technicznej?...chodzi mi o hardware i "przestrzeń życiową"...

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

przestrzeni a przestrzeni, nie ma obaw - tak szybko nie zajmiecie paru giga ;) w tej chwili baza audio zajmuje ledwie 14 mega... same wpisy (23 000) to 9 MB...

 

a tak btw. wprowadzilem wczoraj nowy system cache'owania i powinno byc teraz szybciorem, bez odwolan do bazy czasem nawet :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna by w takim razie (za zgodą lukara) jakos te przestrzen wykorzystac.

dla chetnych moze byc to forum kino domowe, choc mnie tam nie uswiadczycie.

 

mozna by powstawiac jakies fotki systemów (ciekawe czy bedą chetni), swoich psów, kotów, żon, projektów diy, rozbierane itp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakies pliki mp3 najlepszych płyt wkolekcji.

 

ale skoro ludziom sie nie chce pisac recenzji to z mp3 dopiero bedzie kicha.

 

 

mam nadzieje, ze powstanie jakas ciekawa inicjatywa by zagospodarować niewyczerpane zasoby. tyle ludzi głoduje w afryce, tyle jest zyciowych sytuacji, ze mamy marzenia a nie mozemy ich wykorzystac poprzez to, ze nie mamy zasobów i mozliwosci. czasem sie serce kraje, ze cos chcemy, a nie mozna tego dostac/miec/doswiadczyc. W imię ogólnospołecznego interesu, nie dopuszczajmy do sytuacji, w której jakies zasoby nie są wykorzystywane

 

Apeluje o zgłaszanie pomysłów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mp3 to raczej nie ze względu na kłopoty jakie z tego tytułu mogłyby być, fotki uczestników, bo ja wiem...mojej raczej nie zobaczycie, zdjęcia systemów - jak najbardziej, schematy do DIY też, a czy wydzielać kd do innego forum?... niedawno była dyskusja i stanęło na tym, że narazie jednak chcemy jedno forum...ale mnie tam rybka, jak kd chcecie wydzielić to prosze bardzo...osobiście wolałbym mozliwość załączania plików jpg do postów.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Coz, dla zwolennikow kd wydzielenie ma sens, zauwaz ile razy dyskusje na ten temat sa po prostu ucinane - wiekszosci uczestnikow (w tym i mnie) nie odpowiada zasmiecanie forum ta tematyka. W rezultacie osoby zainteresowane kd rzadko tu zagladaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiscie te tematy o kd nie drażnią, po prostu do nich nie zaglądam

 

ale moze gdyby powstało odrebne forum, ludzie smielej by sie tam wypowiadali i powstałyby ciekawe, prężne dyskusje, gdzie ktos moglby sie dowiedziec tego i owego

 

podejrzewam ze zaniechano kilku ciekawych inicjatyw poprowadzenia dyskusji o kd z tego wzgledu, ze moze sie jest niemile widzianym na forum gdzie gro dyskusji leci o stereo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie KD i MP3 bardzo draznia.

Pierwsze z powodow, ktore znacie a drugie ...hmm - wlasnie moj szwagier dal mi zebym sprzedal ponad dwiescie plyt (dyskografie INXS, AC/DC i Judas Priest np) bo...przerobil wszystko na mp3. I co, mam z nim nie rozmawiac?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja to olewam i zaczytuje sie w przyslane przed chwila przez Pana Swiniarskiego 'Magazynie". Mam nawet nr z 92r, koszt 9000zl. Mam tez jeden za 25000zl. Moze ktos reflektuje? Cena naprawde przystepna:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupiłem sobie w mediamarkcie "Highway To Hell". Nie słyszałem tej płyty chyba od 15 lat. Aż się łezka w oku zakręciła - to jest CZAD :-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzalem dawac ogloszenia bo robie to tylko dla niego z grzecznosci ale jesli chcecie...Wystarczy pusty mail na [email protected]. Przesle Wam spis, ktory zrobil szwagroszczak. Plyty oryginalne wygladaja jak nowe, niestety jest tez troszke piratow i cd-r ale to odsiejecie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo popieram myśl o stworzeniu drugiego forum poświęconemu tematyce kina domowego,wreszcie koledzy "audiofile"przestaną się czepiać,że to nie te forum a Hienka - zapalony audiofil bawi się w MP3,bardzo dziwne ,może to kolejny efekt jego "wspaniałego"poczucia humoru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba sie zaraz wybiore do Ciebie do tej wsi Ilawy i wyrzuce Ci to kino domowe przez okno. Moze wtedy nauczysz sie czytac.

Szwagier jest bardzo zagonionym czlowiekiem i nie wyznaje sie w allegro i internecie. Ja na niego psiocze z te mp3 a Ty mowisz ze to ja. Paranoja.

A poza tym w sprzedawanych przeze mnie plytach nie ma nawet grama mp3, jesli nawet cd-r to przegrywany z oryginalu, tak ja kto robia koledzy z forum.

Czytaj na drugi raz uwaznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pomysł z mp3 nie jest zły, tzn. do recenzji możliwość dołożenia np. jednego kawałka (tego najbardziej reprezentatywnego, może dwóch) żeby wiedzieć jakiego brzmienia można się spodziewać. Recenzje rodzą się w bólach :) ale zripować i dorzucić mp3 to chyba nie problem. Może być w jakiejś ograniczonej jakości. Nie wiem tylko jak to prawnie wygląda... jakieś kawałki 20 s. to trochę bez sensu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>darek2

 

Jak tak narzekasz na to forum, to proszę wejdź na forum www.sound-vision.pl i porównaj poziom. Z całym szacunkiem dla kina domowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zbig

Broń Boże nie mam nic do zarzucenia temu forum jakby mi nie odpowiadało to bym na niego nie wchodził,tylko przyznam drażni mnie paru kolesi,którzy niepotrzebnie ingerują w pewne sprawy po to tylko,żeby się z ludzi ponabijać ,przecież forum te powinno również służyć pomocą a nie wymagajmy od wszystkich ,żeby byli od razu audiofilami

>Hienka(podróbka.śmieszka ,czy też jak się tam nazywasz)

chciałbyś mieszkać w takiej wsi jak Iława,widzę że swoją prowakacją z Mp3 wyprowadziełem cię trochę z równowagi ,o to chodziło.Teraz zobacz czy to ładnie nabijać się z problemów ludzi i ich zapytań ale przecież ty masz wspaniałe poczucie humoru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>darek2

 

W każdym ekosystemie muszą byc padlinożercy. Inaczej zrobiłoby się nieświeżo. Biolodzy ze stacji nad Jeziorakiem, o ile jeszcze tam jest, dobrze to wiedzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zbig

No wreszcie ,ktoś ma normalne podejście,widzę bywałeś w pięknym zakątku Warmii i Mazur jakim jest Iława,proponuję wszystkich padlinożerców troszkę podenerwować - przecież to w ich stylu,widzę Hienka też ci parę razu wyhuśtała (nastrój)mnie ten gość osobiście śmieszy.Pozdrawiam !!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>darek2

 

skoro tak wysmienicie radzisz sobie w kwestii moralnosci i prawidłowego zachowania na forum, a przy tym masz wyczucie psychologa, kiedy jak i gdzie umiejetnie zaskoczyc i wyprowadzic z równowago ludzi (czego ci bardzo zazdroszcze, widac mialem gorsze dziecinstwo), proponuje:

 

bys sklecił jakis tekst który podwiesimy w pierwszym poscie. Napisałbys w nim pewnego rodzaju kodeks postepowania na forum. moze jakas misja forum, cel, zakres poruszanych tematów, kryteria wypowiedzi itp. Kiedys chciałem sie za to sam zabrac, ale mam nierowno pod sufitem i wystawilbym sie na posmiewisko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 24

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.