Jump to content
IGNORED

Władek Kłosiewicz - płyty...

przemas_astro

Recommended Posts

wladek, wladek... kurcze... gdzie on nagrywal... wladek... taaa... wladek klosiewicz, powiadasz? A MOZE KURDE BALANS CHOCIAZ PAN WLADEK!? MOZE MISTRZU, CO - jak piszesz do - WLADKA?! na kolana, patafianie! to jest internet, ale - jak nie potrafisz z szacunkiem dla mistrza - to sie CIURLAJ, PRZYJACIELU!

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wiem o co Ci chodzi bezczelny typku!!! Zadałem pytanie o naszego genialnego muzyka i oczekiwałem odpowiedzi, a Ty się w żenujący sposób czepiasz jednocześnie mnie obrażając. Nie zniżę się do Twojego poziomu i popytam w innych miejscach o rzeczy, które mnie interesują.

Pozdrowienia,

Przemas

Hidden Content

No dobrze. Jako że pogoda dzisiejsza wbija w nastrój spokojno-melancholijny spróbuję zabawić sie w tłumacza, przemas. Przykład z życia. Miałem kiedyś w mieście Lausanne okazję zamienić dwa słowa z niejakim Juanem Antonio Samaranchem. I zamiast mruknąć "cześć Juanito" rzekłem coś w rodzaju " It's a great pleasure for me to meet you, Mr President". Gdybym zakładał Twój wątek zapewne trochę mniej familiarnie bym go zatutułował. A że nasz czcigodny majo nie jest prościutki, to i odczytywac Go trzeba się nauczyć. Do czego, pozdrawiając bym namawiał.WS

Hidden Content

Jestem wielkim miłośnikiem twórczości Kłosiewicza, którego uważam za geniusza naszych czasów!!! Przez myśl mi nie przyszło, że spotkam się z taką agresywną reakcją ze strony kolegi Majo, wszak z treści mojego postu nie wynikała absolutnie jakakolwiek chęć "obrażenia" czy "spoufalenia" się z moim idolem. Zostałem obrażony przez nieznanego mi człowieka, który stając niczym rycerz w obronie dziewicy, użył kilku fatalnych sformułowań, co każe mi uważac go za, jak to już określiłem, bezczelnego typka. Ale nic to, już podpytałem się w sprawie u źródła, na Akademii Muzycznej w Warszawie.

Serdecznie pozdrawiam :)

Przemas

Hidden Content

pa: Zostałem obrażony przez nieznanego mi człowieka, który stając niczym rycerz w obronie dziewicy, użył kilku fatalnych sformułowań, co każe mi uważac go za, jak to już określiłem, bezczelnego typka

no, moze nie rycerz w obronie dziewicy, ale blisko. bardzo blisko. natomiast jesli chodzi o fatalne sformulowania, to bym chcial zwrocic uwage na pewien styl, ktory w polsce daleki jest od popularnosci, a ktory polega na nazywaniu rzeczy, osob, zjawisk, etc. po imieniu i jest bardzo popularny chocby w ameryce poludniowej. gdzie dziwke nazywa sie k**wa, a nie prostytutka. gdzie kobieta prosi faceta, zeby ja wy***rdolil, a nie wymizial. gdzie zla zona jest szmata, a nie klientka salonu psychoterapii. i bardzo bym prosil nie obrazac mnie, tylko zapoznac sie z literatura. moze byc najnowsza, jak to sie nazywa, iberoamerykanska.

ps pliz, zadnych glodnych kawalkow o paradzie wolnosci, szowinizmie i placowej nierownosci plci w polsce:-)

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.