Jump to content
IGNORED

Radiomagnetofon z CD od HCM za 79 zł

Kristoffer

Recommended Posts

W Domarze jest w promocji odtwarzacz HCM z magnetofonem i CD i radiem. Byłem na strone Domaru, ale tam nie ma nigdzie aktualizacji, szukałem w necie po google, allegro i nic nie znalazłem. Wie ktoś może gdzie mogę znaleźć zdjęcie w przybliżeniu. Co dokładnie oferuje ten odtwarzacz i czy opłaca go się kupić? Nie podano nawet nazwy modelu tyle wiem że jest promocja.

Jak coś znajdziecie proszę o linka

Lub może jak ktoś kupił to proszę o wypowiedź :D

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Biorąc po duwagę że wszystko jest we wspólnej obudowie, czyli znika problem okablowania, no ewentualnie mógłbyś z czasem założyć gniazdo IEC i porządną sieciówkę. Natomiast kupno interkonektów czy głośnikowych już cię nie dotyczy - tam są maksymalnie krótkie połączenia których nie będziesz psuł kablami. Jak chwilę poczytasz forum to zobaczysz ile tu wydają ludzie na same kable - straszne pieniądze zostaną Ci w kieszeni.

Reasumując - świetny interes.

LOL^2

Hidden Content

No niestety nie ma na stronie bo chłopkai z Forum jak zobaczyli, że promocja to poslki wykupili wszystkie. Ja też bym kupił, a po paru browarach w napadzie furii rozwaliłbym to cudo z grającą w środku płytą "Iś trooje" siekierką i młotkiem i wten sposób osiagnął wyżyny audiofilizmu!!

No nie mogę ja wiem że dzisiaj upał 31 stC, w słońcu 45 stC ale nawet w Mozambiku takich tekstów nie piszą...

Kolego, nie polecam, chybaż e potrzebny jest Ci ten sprzęt na jakiś happening albo performance w Zachęcie!

Hidden Content

Smiejcie sie smiejcie...

Myslicie, ze w Mozambiku jest fabryka o nazwie HCM, produkujaca drivy do tych jamnikow ? Tam jest drive z jakiejs porzadnej fabryki, bo miejscowi hodowcy koz nie potrafiliby tego zlozyc. Moze nawet taki sam naped tkwi w jakims Krellu, tyle, ze poswiecony kropidlem przez wielebnego redaktora to juz calkiem co innego, prawda ?

Naiwni !

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.