Jump to content
IGNORED

Co wybrac ???

junior

Recommended Posts

Witam!!! Proszę Was o pomoc. Nie wiem jakie głośniki wybrać. Mam do wyboru Wharfedale Diamond 8.3 lub 8.4 Eltax Liberty 5+ Radmor Ls 30 (uzywane), JBL LX 2005 lub Eltax Symphony 8 (uzywane). Posiadam amplituner Yamaha 620 i DVD Pioneer 545. Jesli chodzi o muzyke to slucham wszystkiego oprocz muzyki klasycznej i Disco Polo :) Pokoj ma okolo 10 - 11 m2 Zaznacze, ze nie mialem okazji slyszec zadnych z tych glosnikow i chyba nie bede mial okazji ich ze soba porownac, dlatego jestem zdany na opinie innych. Dziekuje za wszelkie opinie i sugestie. Pozdrawiam!

Na Fronty chciałbym wydać okolo 1000 zl, i chcialbym do tego dokupic jakis dobry glosnik centralny, za tyl narazie robilyby moje wysluzone Tonsile, a w przyszlosci moze cos by sie i tam zmienilo :)

Pomyśl z czym nie będziesz miał problemu, jeśli zaczniesz z czasem kompletować kolumienki od tego samego producenta (?), coby np. WAF był wysoki i cieszyły oczy jednakowym wyglądem.

/No chyba, że do wygladu nie przywiązujesz wagi./

A poza tym typujesz tylko kilka. Ja odsłuchałbym na początek tych 3 zestawów i dopiero bym się zastanawiał.

Możliwe, że co poniektórzy odpadną w przedbiegach - wtedy powinno być łatwiej.

Pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.