Skocz do zawartości
IGNORED

Co wybrac ???


junior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Proszę Was o pomoc. Nie wiem jakie głośniki wybrać. Mam do wyboru Wharfedale Diamond 8.3 lub 8.4 Eltax Liberty 5+ Radmor Ls 30 (uzywane), JBL LX 2005 lub Eltax Symphony 8 (uzywane). Posiadam amplituner Yamaha 620 i DVD Pioneer 545. Jesli chodzi o muzyke to slucham wszystkiego oprocz muzyki klasycznej i Disco Polo :) Pokoj ma okolo 10 - 11 m2 Zaznacze, ze nie mialem okazji slyszec zadnych z tych glosnikow i chyba nie bede mial okazji ich ze soba porownac, dlatego jestem zdany na opinie innych. Dziekuje za wszelkie opinie i sugestie. Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Fronty chciałbym wydać okolo 1000 zl, i chcialbym do tego dokupic jakis dobry glosnik centralny, za tyl narazie robilyby moje wysluzone Tonsile, a w przyszlosci moze cos by sie i tam zmienilo :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl z czym nie będziesz miał problemu, jeśli zaczniesz z czasem kompletować kolumienki od tego samego producenta (?), coby np. WAF był wysoki i cieszyły oczy jednakowym wyglądem.

/No chyba, że do wygladu nie przywiązujesz wagi./

 

A poza tym typujesz tylko kilka. Ja odsłuchałbym na początek tych 3 zestawów i dopiero bym się zastanawiał.

Możliwe, że co poniektórzy odpadną w przedbiegach - wtedy powinno być łatwiej.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.