Skocz do zawartości
IGNORED

TV do 3500zł nowy Samsung vs dobry Sony


2by4

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Rok temu stałem przed wyborem telewizora dla matki

wówczas kupiłem najnowszego Sony 29 CS 60 calowego bazując głównie

na opiniach forumowiczów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

matka jest z niego bardzo, bardzo zadowolona, wszystkim sie chwali jaki ma nowy TV :) etc

 

Tym razem kupuje TV dla siebie do 3500 zł (moge wydać wiecej ale postanowilem jakos siebie ograniczyc)

1) Samsung WS-32Z308P można go kupić za mniej niż 3500 zł

 

dwa linki:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2) Sony KV-32FQ86 cena podobna jak przy Samsungu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jeden ma HDTV drugi nie

Sony ma Picture Power Samsung nie

 

który wybrać?

który wybrać?

który wybrać?

i dlaczego

HELP

post-604-100006127 1170270501_thumb.jpg

post-604-100006128 1170270500_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniaka 32FQ86 kupiłem pod koniec ubiegłego roku, jestem z niego bardzo zaowolony, przed zakupem brałem pod uwagę tańsze Soniacze Panasonica i LG. Soniak 32CS70 odpadł w przedbiegach obraz bez polepszania był taki sobie CS75 był w porządku ale małżonece bardziej podobała się buda 86-ki Panasonic odpadł po tym jak wysypał się znajomym. Długo wahałem się pomiędzy FQ86 i LG najwyższym modelem (tym w starej obudowie jeszcze) Wygrał Soniak w sumie nie obrazem ale wyglądem obudowy i stolika obraz w dwóch był bardzo podobny ostry bez zniekształcen system smart rozciągający 4/3 do panoramy działa jak na moje oko troche lepiej w sony, choć w sumie nie korzystam z niego wcale, oglądam z pasami po bokach. Dźwięk nic nadzwyczajnego zwykły telewizyjny THOMSON którego miałem wcześniej miał lepszy o klasę. Ale nie można mieć wszystkiego. Natomiast jeżeli chodzi o filmy z DVD no to klasa obraz jest ostry jak skalpel :) w tym naprawdę polecam. Co do samsunga nie mam zdania nie brałem go wogóle pod uwagę. Myślę że FQ86 w cenie w której jest teraz oferowany to dobry wybór, bez fajerwerków ale solidnie. Ale i tak Ty musisz pooglądać obydwa i kupić który Tobie będzie odpowiadał bardziej. Aha pierwszy który przywieźli był popsuty nie załączał się ale Soniak na drugi dzień przywiózł następny (serwis bardzo sprawny) drugi był i jest sprawny :) Niestety telewizor składany jest w hiszpanii a nie w Chinach co odbija się na jego jakości ;) Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFFTOPIC

Do Panasonica sie bardzo zrazilem

najpierw jako rodzina kupilismy tej firmy magnetowid a pozniej do kompletu telewizor

wszystko dzialalo ok do momentu gdy trzeba bylo sie udac do serwisu na naprawe pogwarancyjna

autoryzowany serwis PANASONICA w WARSZAWIE to koszmar

nikomu nie polecam

1) kosmicznie drogie naprawy

2) niemili ludzie

3) dlugie terminy

i tak mozna wymieniac etc etc

od pewnego momentu odnosilem wrazenie ze jeda rzecz naprawili a druga specjalnie zesuli tak zeby do nich przyjechac znow za pol roku - tragedia

Final byl taki, ze 5 letni 28 calowy telewizor został w serwisie juz na stale gdyz

stracilem nadzieje, ze go dobrze i bezawaryjnie matce naprawia - kazda naprawa to wydatek kilkuste złotych plus transport. Dlatego też kupiłem w/w Sonego. Jako rodzina od tego momentu firmie Panasonic mówimy NIE - nigdy wiecej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą w pełni tylko JVC

Sam mam X4 wcześniejszy model X5 ma inne głśniki i lepszy teletext, a po za tym to to samo.

Do dziś w swoim nie mogę się nadziwić ostrości kolrów i obrazu na półowie ustawień.

Żadnych plam i pprzekłmań geometrii no i Made in UK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hasło "tylko JVC" niczym nie poparte to takie stwierdzenie jak "Słowacki wielkim poetą był..."

ja wybrałem dwa konkretne modele sposrod wielu (eliminujac firme panasonic)

przyjmując założenie podstawowe do 3500 zł

mój wybór poparty jest KONKRETNYMI argumentami

 

dlaczego sony?

bo ma m.in. power picture

bo słyną z bezawaryjnosci oraz z zywotnosci kineskopow, dobrych kolorow ...

i moze dlatego, ze jest przeceniony z 5500 zł na 3500 zł

 

dlaczego samsung?

bo ma m.in. ma hdtv i ma mały kineskop jeżeli chodzi o głębokość

 

 

Powiem tak zdecydowany byłem kupić w/w model Sony ale chciałbym dokonać pewnego wyboru

i później mieć świadomość, że biorąc pod uwagę różne czynniki (w tym yakże cenę)

mój wybór był słuszny

 

więc zadam kilka pytań pomocniczych:

Czy technologia HDTV ma szanse w najbliższym czasie się u nas pojawić (mam kablówke Aster)

czy stanowi to duży plus w przypadku Samsunga, że jest gotowy na HDTV i tym samym

czy Sony coś traci, że HDTV nie ma?

 

i dlaczego ten JVC ma byc lepszy niż Sony? (w czym jest lepszy niż Sony)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz do MM niech ci nastawią te trzy telewizory tj. JVC, SONY i Samsunga na tym samym sygnale antenowym lub podepną dvd, ustawienia w menu obrazu takie same i sprawdź na ocznie który jest najlepszy to jest najlepsza metoda. Sony - Picture Power, JVC - Digi Pure Pro to samo tylko inna nazwa hadlowa. Ale jeśli nie JVC tylko Samsung lub Sony to ja osobiście wolałbym Samsunga chociaż przed kupnem musiał bym porównać obraz z Sony.

Sony dzis to nie to samo Sony co 10 lat temu. Teraz nie patrzy się tyle na markę ile na konkretny model. Każda firma ma swoje mniej lub bardziej udane modele.

Ja wybrałem JVC po czterch godzinach porównywania w MM z Panasonicem, Sony, JVC, Thompsonem itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego, że owa "długowieczność" i "bezawaryjność" Sony jest już niestety od paru ładnych lat wspomnieniem. Popytaj w serwisach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Samsung?

To bardzo proste!!

Kupując tv tej marki masz ogromne szanse na "wiecznie" nowy telewizor.

Moja wspólniczka w przeciągu 3 lat otrzymała 4 nowy telewizor.

Myślę,że żadna firma nie jest w stanie spełnić tych wymagań.

Ostatni tv padł koleżance na tzw plamy w rogach kineskopu.

Mało tego,wspólniczka stwierdziła,że nie kupi więcej żadnej innej marki nizli Samsung!

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2by4, 13 Cze 2005, 10:44

>Jeden ma HDTV drugi nie

>Sony ma Picture Power Samsung nie

 

Jednak Samsung ma DNIe (Digital Natural Image engine), a to prawie to samo co Picture Power Sonego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony - to nie ten sam Sony co poprzednio.

Też testowaliśmy w/w telewizory .Najlepiej chodzi JVC 32 X4 .Przyznam ,że bardziej mi się podobał niż 32 X5 .

Ale jakość bez zarzutu. Telewizory jako jedne z niewielu robione są na całą Europę i nie ma podziału jak w innych firmach Europa Wschodnia i Zachodnia. Jednak zasady kontroli w tych krajach są inne.

JVC też jak na razie ma najlepsze formy formatowania.

Najlepiej chodzi 32 P 40 /hdtv/ ale to już inna kasa............. Właśnie go oglądam koncert na HD1 - rewelacja

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JVC HV-32P40 kosztuje ponad 5000 zł :( troche za dużo

zrobie tak zatem, że wybiore sie do MM i bede ogladal i ogladal

JVC AV-32X5

SONY KV-32FQ86

i Samsunga

wybiore ze swoja dziewczyna ten, który bedzie grał najlepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj z tą geometrią w Samsung WS-32Z308P, byłem w sobotę w MM i stał tam wsród innych tv za cenę 3.999 zł. Sprawdziłem geometrię w nim na telegazecie jest w normie wcale nie jest lepsza na Panasonicu, Sony czy JVC tez sprawdzałem. Telewizor bardzo przyzwoity, obraz ,design no i hdtv ready.

Tylko jedna rzecz mi się nie podobała robiony Made in Europe,a jak widzę taki napis to odrazu mnie odrzuca. Co to znaczy Made in Europe nie mogli napisać Made in Hungary, Slovakia, przecież to nie wstyd, a nie takie ukrywanie miejsca produkcji - może Made in Poland ;))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos wyboru telewizora, co byście doradzali na dzień dzisiejszy (tak, żeby zmieścić się mniej więcej w 3000 zł, nie przepłacić i cieszyć się przyzwoitym odbiornikiem, a wiadomo, że w ciągu najbliższych 5 lat przesiąść się na LCD):

1) JVC AV 32X5

2) PANASONIC TX 32PX10 (a może faktycznie pozostać przy 29" 29PX20?)

3) PHILIPS 32 PW9520

4) SONY KV 32FQ86

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUP albo JVC X5 ale sprawdz czy wciąz robiony w U.K. i jaka w nim bańka siedzi w (X4 oryginalna JVC), możesz to zrobić w MM jak ci dobrze latarką poświecą to przez tylne otwory wentylacyjne po lewej stronie u góry można dojrzeć nalepkę producenta na kineskopie lub

Sony KV 32FQ86 ale szukaj nie składanego w Hiszpanii o ile to możliwe w tym modelu

to są moje prywatne subiektywne rady dotyczące w/w marek (najlepeij porównac obraz w jakims MM wszystkich na takich samych ustawieniach i ztego samego źródła)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznej decyzji jeszcze nie podjelismy

wsrod telewizorow 32 calowych wybor jest taki

Sony, Samsung lub JVC

(zastanawiamy sie jeszcze nad jakas Plazma lub LCD do 8000 zł)

polecam serwis www.kupujemy.pl ktory podaje aktualne ceny poszczegolnych modeli w wybranych sklepach internetowych i tak okazuje sie, ze sonego mozna dostac najtaniej w warszawie w firmowym sklepie sony niedaleko ronda ONZ

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> KingKong

"Nie przesadzaj z tą geometrią w Samsung WS-32Z308P"

 

 

Siedze aktualnie w Niemczech i przelecialem sie po MM, Saturnach i innych tutejszysz sklepikach z elektronika bo sam bylem brdzo zainteresowany tym tv. Niestety we wszystkich sprawdzanych przeze mnie egzemplarzach geometria byla wyraznie do bani (tez porownywalem ze stojacymi obok tv) czyli znacznie gorzej niz u konkurencji. To nie tylko moje zdanie, na niemieckich forach ludzie narzekaja bardzo na geometrie w tym samsungu. Szkoda bo tv wyglada calkiem niezle.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam opinie odnośnie geometrii w Samsungu WS-32Z308P. "Do bani" to łagodne okreslenie, w MM we Wrocku taki stoi a geometrię to ma taką jak w fotoplastikonie. Dodatkowo zwróćcie uwagę na napisy w tym tv, czcionka jest dziwnie cieńka, czytać fimy to tragedia.

Zwlekałem z zakupem tv 32" na pojawienie się tego modelu, ale niestety rozczarowal mnie.

Jak na razie mój faworyt to Thompson 32WE612 (wejście component, 3000zł), tylko ten jego ochydny wygląd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modelu 32X5 to wg mnie podruba 32X4, obraz dużo gorszy, o wyglądzie nie wspomnę. To tak jak w Sony model 32HQ150 do modelu 32HQ100.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony-badziewne kineskopy i rozlatujące się moduły z procesorami zaraz po gwarancji.ogólnie dno.geometria tragiczna.

JVC-mało awaryjne,szkoda że tańszych modeli nie robią sami tylko kupują całe płyty bazowe od turków z Vestela.

Panasonic-fajne,jeśli oryginalne Panasoniki i z robudowaną elektroniką.te tańsze są do luftu,te najtańsze(np.TX29PM1) to w całości Daewoo w środku i na dodatek składane Polsce,

Samsung-ogólnie badziew,niestarannie wykonane,padają jak muchy -na szczęście części są tanie.

LG-mało awaryjne,ale obraz nasłabszy z wszystkich.wiem bo mam.

Grundig-najnowsze modele-wszystko co w środku to Beko,dostępne w innej budzie i z nalepką Beko za 70% ceny Grundiga.

 

Ogólnie gdybym miał wybierać to droższy Panasonic albo JVC,a gdyby był jeszcze na kinolu Toshiby to bajka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze 32PW9509 jest juz praktycznie nie osiagalny.

Ale z parametrów jakie podaje producent to 9520 ma teoretycznie lepsze (obraz jaki widziałem też jest wg mnie lepszy niz na 9509)

Więc dlaczwego nie st jego uboższym krewniakiem?

 

Pawelsz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zwariować mozna... co forum to inna opinia..sony nie bo wysiadaja po roku, panasonic nie , bo jest skladany tam i tam, inny znowu ma bebechy z daewoo...a ludzie jezdza oplami, a tez skladane i lub produkowane w polsce, ludzie chodza w najkach i adidasach , a tez produkowane w chinach... sorki za ten wydzwiek, ale czasem trzeba zachowac troszke pokory...;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku na Bielanach w MM stoją oby dwa modele można porównać.

Fakt jest taki że tv crt to już przeszłość, nikt złamanego grosza nie wyda na rozwój tej technologii. Będą się pojawiać nowe modele ale muszą być znacznie tańsze, bo drogich nikt nie kupi skoro za 5000 zł można kupić LCD 32" z "HD redy". Na czymś te oszczędności muszą robić.

Na tym forum chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego tak się zdarza że np. jednen odtwarzacz za 1000 zł ma lepsze parametry od tego za 10 000zł.

Model 32PW9509 był z prestiżowej serii "match line", w przypadku Philipsa to coś oznacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie opinię że SONY robi(-ło) najlepsze wyświetlacze kineskopowe na świecie. Teraz mogło się coś zmienić bo już tak producenci nie przykładają wagi do jakości CRT bo przechodzą na LCD (i inne płaszczaki).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli, że kupować jak najtańszy kineskop tradycyjny pokroju Panasonica 32PX10 (któy jest tani, a do tego dobry), żeby nie przeinwestować, a powoli przymierzać się do przesiadki na porządny LCD?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 24

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.