Jump to content
IGNORED

pomoc w doborze - tannoy +....

kefirek

Recommended Posts

witam!

na początku dzień dobry! i na początek mam problem. jako poczatkujący (acz budżetowy) "audiofil" (czy też zwykły słuchacz) mam pare pytań.

dotychczas słuchałem muzyki na starych acz nawet nawet ciekawych podłogowcach tonsila które jednak poszły w zapomnienie a zastąpiły je (super okazyjna cena) tannoye m2 które przy odsłuchu z dosyć przeciętnym NADem dały dobry rezultat (przynajmniej dla mojego ucha). nistety muszę się przyznać ze nie jestem na tyle obeznany w tych sprawach ażeby samemu zdecydować co dla mnie dobre....

i tu mam prośbę. Pokój odsłuchowy ma 11m^2, muzyka: wszystko co mi wpadnie w ręce (począwszy od poważnej (zal od nastroju) po samą elektronikę, house (ale to już rzadziej). Potrzebuję do moich głośników czegoś nie drogiego (wzmac) i do tego kabli które wytrząsną troche basu ale nie bedzie on dudniący a góra i środek nie znikną...

na interkonekty zastanawiałem się nad tym:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

natomiast kompletnie nie wiem co kupić na głośniki. coś niedrogiego (nie jestem audiofilem) al coś co nie bedize tez tanią zabawką....

Za wszelką pomoc z góry dziękuję i czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

na poczatek polecil bym wlasnie ten interconekcik co tu przytaczasz jest calkiem fajny i niezle wykonany pozatym na dobrym legendarnym wręcz kabelku. Co do glosnikowych to polecam Procaba LS25 calkiem dobry kabelek podnoszacy w ladny sposob bas.

witaj !

myślę, że kontynuacja przygody TANNOY + NAD, to będzie najlepsze rozwiązanie, NAD-y są bardzo tanie i mają sporo do zaoferowania. Może zaskoczyć Cię moja propozycja, mianowicie jest taki, stary jak świat, model NAD-a 3020. To naprawdę świetny wzmak, istotne żeby go kupić dobrze utrzymanego, bo to wielce wiekowy sprzęcior jest, ale do M2 będzie, jak znalazł. No i nie powinien kosztować więcej, niż 500zł. Tu w Anglii wracają 3020 do łask i są wręcz rozchwytywane! To model z mocnym basiorem, ładną sceną, stereo, takim słodziutkim dźwiękiem, z M2 będzie miodzio :) Co do kabelków, to dopóki nie dojdziemy, do pewnego progu cenowego, to nie ma sensu za bardzo się nimi martwić, za paredziesiąt złotych, to wszystko prawie to samo. Pozdrawiam

• 7 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.