Jump to content
IGNORED

Do użytkowników projektorów BenQ

darek2

Recommended Posts

Posiadam projektor BenQ 5120 zawieszony pod sufitem,gdy wyswietlany jest ciemny obraz to z jednej strony widać jasną smugę,czy u was też coś takiego wystepuje,mój znajomy też ma taki objaw na swoim BenQ 5120 a ogląda z innej pozycji tj.ze stolika, co może być przyczyną takiego objawu,czy jest możliwość zlikwidowania.

..... a tak z innej beczki chcialem zapytac czy kabel dvi-dvi daje najlepsza jakosc obrazu czy jest diametralna roznica w stosunku do vga-dvi.zastanawiam sie nad zakupem i nie wiem czy warto.Jezeli faktycznie lepszy to czy kabel ktory ma 24 piny czy 18.z gory dziekuje za odpowiedz.pozdrawiam.

Mam podłaczone DVD componentem takim samym jak mój znajomy ale kabel nie gra tu roli ponieważ tuner sat mam podłączony SVHS i jest to samo ,dalej w lewym dolnym rogu jest jaśniejsza plamka podczas scen w ciemności.Pytanie to zadałem na grupach dyskusyjnych, kino domowe na serwerze news.tpi.pl i u paru ludzi coś takiego występuje.Mi to nie przeszkadza ale chcialem zasięgnąć informacji czy inni też to zaobserwowali.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.