Skocz do zawartości
IGNORED

Do użytkowników projektorów BenQ


darek2

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam projektor BenQ 5120 zawieszony pod sufitem,gdy wyswietlany jest ciemny obraz to z jednej strony widać jasną smugę,czy u was też coś takiego wystepuje,mój znajomy też ma taki objaw na swoim BenQ 5120 a ogląda z innej pozycji tj.ze stolika, co może być przyczyną takiego objawu,czy jest możliwość zlikwidowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. u mnie w benq pe 5120 nic takiego nie zauwazylem.jezeli obraz jest ciemny to jednolity na calej powierzchni zadnych bialych smug nie zauwazylem.projektor mam ustawiony na stoliku.pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... a tak z innej beczki chcialem zapytac czy kabel dvi-dvi daje najlepsza jakosc obrazu czy jest diametralna roznica w stosunku do vga-dvi.zastanawiam sie nad zakupem i nie wiem czy warto.Jezeli faktycznie lepszy to czy kabel ktory ma 24 piny czy 18.z gory dziekuje za odpowiedz.pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podłaczone DVD componentem takim samym jak mój znajomy ale kabel nie gra tu roli ponieważ tuner sat mam podłączony SVHS i jest to samo ,dalej w lewym dolnym rogu jest jaśniejsza plamka podczas scen w ciemności.Pytanie to zadałem na grupach dyskusyjnych, kino domowe na serwerze news.tpi.pl i u paru ludzi coś takiego występuje.Mi to nie przeszkadza ale chcialem zasięgnąć informacji czy inni też to zaobserwowali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.