Jump to content
IGNORED

Który kpl kolumn lepszy ?

Alex13

Recommended Posts

Które byś nie wybrał i tak będzie grało do du...y.

Odtwarzacze DVD Pionnera - tak, Amplitunery - nie - totalna beznadzieja jeśli chodzi o dzwięk, lata świetlne za H/K, Denonem czy Yamaha.

A więc wybieraj te które są ładniejsze z wyglądu ;)))

Hej

Chyba nis słyszałeś jak gra Pioneer 814- w/g mnie gra lepiej niz Yamaha 450,Denon 1705 tez mnie nie zachwycił ale to moje zdanie :)w tym przedziale cenowym wszystko gra podobnie.

Ale ten wątek nie jest o ampli a o głośnikach :)

Takie wypowiedzi zostaw dla Siebie!

Pozdrawiam

Magnatów nie słuchałem, ale z pierwszej trójki to Rubicony i Wharfedale. Grają z wiekszą kulturą niż Kody. Diamondy 8.4 to dobry sprawdzony model i z twoimi klockami powinien się miło zgrać. Dysponuje też lepszym basem niż Rubicon.

Słuchałem Rubikonów i mogę potwierdzić mają kiepskie basy, ale to nic. Najgorsze są męczące soprany, po pół godziny słuchania ma się ich dosyć. Słuchałem właśnie ma 81 4ce pioneera z nasawami na "Direct". WHarfedale przy tym to lek na uszy.

Guest Przemski

(Konto usunięte)

Moim zdaniem wybór jest jednoznaczny - Diamond 8.4, żadne z pozostałych nie równają się możliwościami w kwestii brzmienia fortepianu, skrzypiec, głosów i tak, wręcz namacalnym brzmieniem - wystarczy odtworzyć z dobrze nagranej ścieżki filmowej fragment gdzie na 1szym planie rozbija się szkło lub następuje kolizja jakiś innych materiałów i jest to realistycznie oddane - w tej kwestii jak dla mnie z wszystkich kolumn jakie słyszałem Diamond 8 grają najlepiej i najbardziej realistycznie. Niestety z kiepskim amplitunerem będą grały płytko, sucho, z cofniętą i bardzo delikatnie zaznaczoną górą, ostrości pojawią się tylko wtedy gdy jest to bardzo koniecznie, wszystko brzmi kulturalnie, przyjemnie, ale prawie zupełny brak czegoś takiego jak efektowność i kinowy charakter. Coś za coś.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.