Skocz do zawartości
IGNORED

standy ostoja


hub01

Rekomendowane odpowiedzi

hub01 >

Napisz o jaki model Ci chodzi (pod jakie głośniki), bo całej oferty firmy Ostoja to chyba nikt nie zna (poza twórcą).

Jezeli dopiero się rozglądasz za standami i nie masz konkretnego faworyta to polecam ogłoszenia.

Kilka dni temu sam kupiłem standy Plastform za 200 zł. od jednego z forumowiczów, różnica w cenie została mi na płyty może jakiś kabelek. 8-)

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem maila z Ostoji za 2 godziny po wysłaniu zapytania i to w Niedzielę !, potem ciągły kontakt mailowy, bo zamawiałem standy wg swoich wymiarów w takim samym tempie + sugestie z ich strony ze zdjęciami - po prostu rewelacja - realizacja zlecenia też o tydzień wcześniej - poważne podejście do klienta !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam model K6 (srebrne)-wprawdzie dopiero jeden dzien (kupilem uzywane razem z kolumnami), ale sa w porzadku-wykonanie naprawde oki, moze poza mocowaniem kolcy-brzydkie nakretki wystajace u gory. stoja na nich B&W 602s3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rejonie gdzie się mieści firma Ostoja to ja na czereśnie za młodu chodziłem :)

Kiedyś przymierzałem się do zakupu u nich i po wstępnych rozmowach wrażenia miałem jak najbardziej pozytywne. Tak ogólnie mam do nich rzut beretem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio wlasciwie wyczerpal juz to co chcialem powiedziec wiec dodam tylko to ze kolega mial na nich postawione kolumny Audio Note ED wiec nawet dla tak nietypowych wymiarow skrzynek maja cos do zaoferowania a jakosc nie pozostawia wiele do zyczena.

 

Sa bardzo podobne do Atacamy z tym ze sporo tansze.

 

Stand Art >>> Ale to juz inna bajka jakosciowa i co za tym idzie cenowa - kontakt i terminy nieadekwatne do ceny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakowoż, mimo, iż Ostają fajną jest, to można też na Allegro czasem upolować coś o nawet solidniejszej konstrukcji, może nieco mniej fachowo wykończone (Ostaja zresztą też nie jest szczytem perfekcji np kolce są ze śrubek M6 wystrugane), za to w zdecydowanie korzystniejszej cenie. Rekord to była moim zdaniem, jeszcze z miesiąc temu obecna na Allegro, propozycja standów stalowych o grubości górnego i dolnego blatu chyba 10mm, na solidnej nodze, malowane chyba proszkowo, po ok 100 zł za sztukę. Może ten ktoś jeszcze je robi, ale teraz nie widzę ich na Allegro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.