Skocz do zawartości
IGNORED

nowy model senn hd 650


fiki_miki

Rekomendowane odpowiedzi

Maniacy sluchawek szykujcie kaske- Fryc wprowadza nowy topowy model.

Moze ktos zna dobrze niemiecki i nam przetlumaczy co nieco o nich z tego newsa:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z tego co sie zorientowalem:

pasmo przenoszenia- 10 do 39.500 Hz --- hd 600 mialy 12.....39000 Hz.

thd - 0,05% --- hd 600 mialy 0.1%

Ciekawe co poprawili w chrakterystyce brzmienia i jaka bedzie cena.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena w ojczyźnie Fritza Sennhiesera to 400 Euro. W listopadzie zdaje sie maja wyjsć. W Polsce będzie pewnie 1999 zł. Ale ja tam HD-600 zmienię raczej na Staxy. STAX 4040 kosztuja tez 400 Euro. Co prawda wymagają specjalnego wzmacniacza, ale HD-600 czy 650 tez do standardowego wyjścia słuchawkowego w samograju się nie podłącza. A koszt budowy lampowego dopalacza do elektrostatów jest praktycznie taki sam jak w przypadku Sennheiserów HD-ileś_tam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczke na ich temat bylo w jubileuszowym numerze stereoplay maj/2003 (przpiekna fotka tez) link do tego artykulu :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nazywaly sie HD 650 Silver Edition - cena 400 Euro, jak graja w porownaniu z HD600 niestety nie wiem, ale moim zdaniem sa .... brzydsze, jakies takie bardziej "plastikowe" , (chyba ze to tylko na potrzeby edycji Stereoplay'a otrzymaly taki zestaw barw :)

 

inne ciekawe pdfy :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

cena jest znana 1599,-PLN

bystrybutor: konsbud

Fatalny wygląd: srebrno-tytanowy, ale nie ważne co ładne, tylko co sie komu podoba.

Czekam na dostawe i podziele sie wrazeniami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->adam gość

Słuchałem Staxów Classic (tych średnich, nie pamiętam symbolu) w komplecie z ich wzmacniaczem. Używam HD580/600 ze wzmacniaczem QAudio. Słuchałem Ergo AMT. Ergo odpadły - żadnego basu. Staxy i HD to ten sam poziom, moim zdaniem. HD - bardziej dynamiczne. Staxy - nieco więcej powietrza. Dyskwalifikującą wadą Staxów (wszystkich modeli) jest skrzypienie!! Plastikowe części obudowy słuchawek ocierają się o siebi i SKRZYPIĄ przy każdym ruchu głowy, co słychać w środku znacznie lepiej, niz muzykę. Poza tym OK, paza ceną, absolutnie z kapelusza (porównując ze słuchawkami dynamicznymi).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> inżynier

Taaa im wyższy model tym bardziej skrzypi – Omega to dopiero musi cholernie skrzypieć. No i cena ZUPEŁNIE z kapelusza - szczególnie jak porównać do flagowych elektrostatów Sennhiesera.

Rewelacyjne opinie Inżynier – zgwałciłeś mnie , ubrałem mojego Staxa, i po raz pierwszy usłyszałem to skrzypienie .... k... co ja teraz zrobię.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brylantną cały czas smaruję żeby czuć się jak Elvis ... może dlatego wcześniej nie słyszałem wyraźnie tego skrzypienia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->maleo

Nosisz okulary? Mnie też coś skrzypiało w HD... Okazało sę, że poduszka muszli słuchawki o zausznik okularów, szczególnie jak ruszałęm żuchwą.

Można nie jeść, gdy się słucha, ale nie udaje mi sie nie ruszać głową. Może szkła kontaktowe...

A co do smarowania: można nie myć włosów (jeśli ktoś je iągle ma) przez jakiś czas i powinno przestać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.