Jump to content
IGNORED

Anty wibrator :-) na plexi

Radi 83

Recommended Posts

Problem polega na tym ze gdy slucham glosniej muzyki to mi wibruje straszliwie plexi w dzrzwiach od pokoju

( nawet widze jak sie rusza :-) ) i wpadlem na pomysl zeby przkleic do niej na wymiar gabke która zniweluje fale dzwiekowa jaka idzie na plexe. Jak myslicie da to cos ?

pozdr.

Proponuje wstawic zamiast ciekiego gownianego Plexi normalne szklo i docisnac odpowiednio listwami. A jak chcesz zaslonic szybe to polecan kupic sobie rolete w OBI sa gotowe ok 60 zl na standardowe dzrzwi w mieszkaniu . Bo pamietaj ze ma byc nie tylko dobrze ale i estetycznie:) no chyba ze ci nie zalezy to poprzyklejaj gabke.

"włóż zapałkę między listwę a plexi (tam gdzie luźne) do wymiany drzwi wystarczy"

Niestety nie da rady wymienic drzwi bo sa to dzwi starego typu takie jak w blokach z waska futryna a w sklepach sa do nowych mieszkan z jakas oscierznica czy jakos tak. A zapalki to nie wiem spróbuje ale nie wiem czy ta wibracja powstaje przy krawedziach czy ogólnie z tego ze calosc sie rusza.

PS: moge wrzucic zdjecie jak to pomoze :-)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.