Skocz do zawartości
IGNORED

Anty wibrator :-) na plexi


Radi 83

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym ze gdy slucham glosniej muzyki to mi wibruje straszliwie plexi w dzrzwiach od pokoju

( nawet widze jak sie rusza :-) ) i wpadlem na pomysl zeby przkleic do niej na wymiar gabke która zniweluje fale dzwiekowa jaka idzie na plexe. Jak myslicie da to cos ?

 

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wstawic zamiast ciekiego gownianego Plexi normalne szklo i docisnac odpowiednio listwami. A jak chcesz zaslonic szybe to polecan kupic sobie rolete w OBI sa gotowe ok 60 zl na standardowe dzrzwi w mieszkaniu . Bo pamietaj ze ma byc nie tylko dobrze ale i estetycznie:) no chyba ze ci nie zalezy to poprzyklejaj gabke.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"włóż zapałkę między listwę a plexi (tam gdzie luźne) do wymiany drzwi wystarczy"

Niestety nie da rady wymienic drzwi bo sa to dzwi starego typu takie jak w blokach z waska futryna a w sklepach sa do nowych mieszkan z jakas oscierznica czy jakos tak. A zapalki to nie wiem spróbuje ale nie wiem czy ta wibracja powstaje przy krawedziach czy ogólnie z tego ze calosc sie rusza.

 

PS: moge wrzucic zdjecie jak to pomoze :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.