Skocz do zawartości
IGNORED

Szybkie zamówienie u Petera


cyku

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego ze znów nam Veteran zaginął (sesja pewnie) postanowilem zorganizować zamówienie grupowe czesci i kitów od Petera Daniela. Po konsultacji z Peterem:

 

1. DAC Premium (bez plytki) - 170$

2. DAC Medium (bez płytki) - 120 $

3. DAC Minimum (bez płytki) - 70$

4. Płytka do DACa (złocona z miejscem na trafo)- 30$

5. Alps (z silniczkiem) 2x50klog - 8$

6. GC Premium (z płytkami) - 85$

7. Płytka do Aleph30 - 18$

8. Mam czas takze jak ktos ma ochote sciagnac od Petera jakąś drobnice to tez sie moge podjąć - prosze pytac o ceny.

 

Zasady jak w innych zamówieniach grupowych - przedpłata na konto złotówkowe po lekko zawyżonym kursie wraz ze znanymi kosztami (przelew+przesyłka do Polski), po dotarciu paczki do Polski dopłata obejmująca przesyłke do każdego indywidualnie + ewentualne jakies koszty pomniejszona o nadpłate wynikającą z przewalutowania w dniu wysyłki pieniędzy.

 

Terminy:

zbieranie wstępnych deklaracji do wieczora 21.06.2005

czekanie na przelewy do południa 27.06.2005

popołudnie 27.06.2005 przesłanie pieniędzy via Western Union (drogo , ale szybko - nie zbiedniejemy jak sie rozłoży na kilka osób). Peter tego samego dnia ma pieniadze w rece, reszta terminów zalezy od niego.

 

cyku(małpa)punkt-expo.pl

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez wzialbym troche drobnicy. Po ile wychodza u Petera Caddock mk132 i Riken'y 0,5W?? Zamowilbym komplet rezystorow do GC LM3875.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytalem Petera jak nas bedzie rozliczal za drobnice - czekam na odpowiedz

 

Lukasz - 100k raczej nie ma - 50k to cos co Peterowi przez przypadek zostalo po jakims blednym zakupie.

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze bede mogl zalatwic niebieskie Alpsy o wartosci 100k. To co mam na stanie to te czarne z silniczkiem ($8).

 

Jesli chodzi o drobnice, to wszystko zalezy od rodzaju i ilosci. Caddocki sa po $4, Rikeny $2.50

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dwie rzeczy :

1.terminy sa nieprzekraczalne - sorry ale zalezy mi na czasie takze jak ktos wyjezdza/odcina sie od netu to prosze mi jakos o tym wczesniej dac znac

2.partycypacja w kosztach ogólnych całej zabawy bedzie zalezna od kwoty wydawanej na czesci. np 0-75$ - 1jednostka , 75-200$ - 2 jednostki , 200 - ..... $ - 3 jednostki, gdzie "jednostka" to czesc kwoty ogolnej podzielona na ilosc partycypujacych zalezna od kwoty zamówienia....chyba sie zamotlalem ale wiecie o co chodzi.

Oczywicie ta kwota bedzie wiadoma dopiero w momencie zamkniecia zamówienia.

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno (Lukar nie banuj prosze za nabijanie wpisów ;-) )

 

jesli ktos bedzie chcial drobnice z konkretnych kitów lub po prostu jakas potrzebe to bardzo prosze piszcie konkretnie w watku lub na maila co dokladnie jaka firma, jaka wartosc itp. Na forum mozna znalezc schematy Petera do GC i NOSDACa.

 

pozdrawiam

 

P.S. Aj .... wiedzialem ze ten 8 punkt propozycji mnie do grobu wpedzi. Juz widze moje telepiace soe łapska segregujace to "elektroniczne badziewie" ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również będę chętny na kilka pozycji.

Na pewno Alps, kilka sztuk BG N i być może płytka do Alepha30 + jakieś elementy do niej.

Przemyślę sprawę i wyślę na priva.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie pisal wstepnie na premium kit (bo nie wiadomo kiedy Veteran sie pojawi) a on lubi znikac :D Choc sesje to rozumiem tez mam

 

Ale jak widze nikt nie pisze sie na premium kit? Przeciez tyle bylo chetnych ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na komplet (tj do stereo) rezystorów go GC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Jakkolwiek będzie - będzie inaczej, aniżeli sobie wyobrażamy - ponieważ między Dobrem a Złem znajdujemy się w życiu i w świecie

wielowymiarowym,w którym dokumentnie pomieszane jest Przypadkowe z Nieuchronnym."(S. Lem 1999)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie kompleciek rezystorków do GC na LM3875 poproszę i ...

chyba zdecyduje się na kit Premium? Prześpię się jeszcze z tym przez weekend... ;-)

Peter Daniel>

Chciałbym zrobić połączenie po I2S więc z tego kit pewne elementy możemy "zredukować" i cena chyba spadnie, czy może się mylę?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyku - zapytaj o możlowości dostarczenia i kwotowania :

- RCA Female Plug CONNEX 68140

- Mills MRA-5 1 Ohm

- BC 0,1uF ( niebieskie kostki)

 

 

P.S.

Dla zainteresowanych

zostało mi jeszcze

2 kostki LM 3875 TF - ściągnięte od Petera

2 płytki GC 3875 by Veteran - zainteresowanych proszę na priva ( e-mail w o mnie )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodo- nie ma w "o mnie" Twojego maila.

 

Jestem wstepnie zainteresowany zakupem zarówno płytek jak i kostek. Podaj prosze cene na priva (mail na pewno w "o mnie":)))...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o ceny drobnicy czekamy do wieczora na Petera, ale wydaje mi sie ze w miare bezpiecznie do wstepnych wyliczen mozna przyjmowac ceny z partsconnection i dla pewnosci podniesc je o pare% w góre.

Peter ceny caddocow i rikkenow podal własnie bardzo zblizone do w/w sklepu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie:)

 

Bardzo chętnie przyłącze się do wspólnego zamówienia. Na pewno kupię:

 

-zestaw rezystorów do Gainclona (4x22k Caddoc, 2x 220R Caddoc, 2x 680R 0,5W Rikken)

-diody MUR860 (x16)

 

Do tego na pewno dokupię kondensatory oraz potencjometr. Potrzebuję jednak pomocy w ich wyborze.

 

Jaki potencjometr wybrać mając na uwadze to, że po używaniu go z Gainclonem będzie on służył do regulacji głośności z przedwzmacniaczem, którego projekt rozwija sie na forum? Jaka wielkość i rodzaj?

 

Do Gainclona kupię na pewno kondensatory Panasonic FC 1500uF/50V. Chcialbym jednak dowiedzieć sie, czy kond. 10uF (Panasonic FC) warto zastąpić BG? Jeśli tak to jakimi? I w jakiej będą cenie? (o ile w ogóle będą dostępne w tym zamówieniu).

 

Z góry dziękuję za pomoc!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> Peter Daniel

 

Pisałem do Ciebie na email ale mi dobija i nie dochodzi.

Czy jest możliwość zamówienia kitu na LM 3875 standard dual mono ale bez LM-ów i panasonic-ów FC?

Jeśli tak to jaka by była cena?

 

Chętnie bym sie dołączył do zamówienia

 

pozdrawiam

grzesiek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie panowie.

 

co do cen - tak jak pisalem - mozna sie podeprzec cennikiem pCx, jesli czegos tam nie ma Peter bedzie wieczorem - da odpowiedz. Ostateczna cena? - nie wiem. Bedzie znana dopiero we wtorek/srode jak dojdziemy na ilu dzielimy koszt (handlig, przelew itp)

 

lece do pracy, bede wieczorem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nareszcie coś słychać w sprawie zamówień!

Jestem chętny na:

DAC Minimum (bez płytki) - 70$ - 1szt

Płytka do Aleph30 - 18$ - 1szt

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.