Skocz do zawartości
IGNORED

Harman\kardon dvd 22


marcin.o

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wprawdzie HK 21, więc poprzednika 22, ale są pewnie bardzo podobne.

Jestem z niego umiarkowanie zadowolony.

Jakość obrazu bardzo dobra, jakość dźwięku stereo jak na DVD rewelacja, a umiarkowanie wynika z tego,

że zdarzają się płyty, z którymi ten odtwarzacz ma problemy. Odtwarza niepoprawnie, tzn. z przerwami odtwarza niektóre płyty zabezpieczone przed kopiowaniem.

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info ale przeciez dvd 22 moze zachowywac sie inaczej ale jest to cenna uwaga, gdyz sprzet przeznacze głównie do odsłuchu audio, kazda uwaga jest godna nie chce wtopic. Pozdrawiam................marcin.o

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam H/K DVD-22 i klika opinii:

- zajmuje mu około 1-2sec zmiana warstwy przy filmach DVD nagranych na DL. Trochę to drażniące w zależności w jakim momencie filmu jest ta zmiana :-)) ale to toleruję, bo taka wada mi nie przeszkadza zbytnio i jest do zaakceptowania.

- mam jedną płytę CD, Brothers In Arms, oryginał z 1985roku i... mam problemy z odtwarzaniem tego CD, mimo że nie jest porysowany.. ale to tylko jeden CD z mojej kolekcji

 

poza tym.. do niczego nie można się przyczepić, jakoś odtwarzania muzyki jest zadziwiająco wysoka! Potwierdzam tutaj panującą opinię, że DVD-22 b.dobrze się spisuje jako odtwarzacz do CD.

 

No i jego główne zadanie - odtwarzanie wszelkiego rodzaju filmów/muzyki na DVD - obraz bardzo dobrej jakości, bardzo dobrze zaprojektowane menu.

Nie żałuję wydanych 170ojro na ten odtwarzacz :)))

 

pozdrawiam,

Baca

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam DVD 22 i jestem z niego zadowolony. Jakość obrazu rewelacyjna, ale nie to jest dla mnie najważniejsze. Istotny jest dla mnie dźwięk, który jest wyśmienity. Ten odtwarzacz bije na głowę wszystkie inne w tej cenie. U mnie oryginał "Brothers in arms" działa bez zarzutu.

Jeśli możesz kupić go za 850 zł to się nie zastanawiaj tylko bierz:). Naprawdę polecam - szczególnie za rewelacyjną jakość dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie obraz bardzo dobry. U mnie "żre" wszystkie płyty bez zająknięcia. Nawet te z wypożyczalni o dużym stopniu wykorzystania :-).

 

Dźwięk stereo w tej klasie odtwarzaczy bardzo dobry (nie znalazałem lepszego wśród nowych za 850zł).

 

Próbowałem go troszkę "zmienić". Wymiana OPA dawała duże różnice ale niestety nie koniecznie na lepsze.Przeleciałem przez AD 826, AD8066, 2064 i wróciłem do LM833.

Wymiana kondów na wyjściu (w sumie 11 sztuk wyszło) leciutko pogłebiła bas i dała dłuższe wybrzmiewanie instrumentów. Ale to wszystko zmieniło się bardzo delkatnie (większe zmiany daje zmiana IC).

 

Gra dość dobrze, ale na płytach nagranych z małym przesterem charczy okropnie. Szczególnie wokal, fortepian, trąbka. Mimo że to wina jakości nagrania, to jednak na innych playerach tego nie zauważyłem (nie w takim stopniu).

Gdyby ktoś miał serwisówkę to chętnie podejmę negocjacje.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słuchając rozumu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod watek,bo mam pytanie do uzytkownikow DVD21.Otoz ,czy wasze egzemplaze tez maja problem z plytami z funkcja ANGLE. Niestety moj egzemplarz co jakis czas pauzuje na 1-2sek. po czym odtwarza dalej. Nie wiem,czy tak sie dzieje tylko u mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pytanie z innej beczki ale z H/K dvd 22 w tle:

jak długo użytkujecie swoje egzemplarze i z jaką intensywnością?

ja jestem ze swojego zadowolony, słucham na nim po kilka godzin muzyki dziennie i obawiam się, jak długo to wytrzyma :) zastanawiam się nawet nad zakupem CD, aby odciążyć dvd;

mam jeszcze 2 uwagi "in minus":

1) czasami terkoce szufladka i

2) odkryłem, że mam 3 płyty porysowane w podobny sposób: długana 1 - 1,5 rysa od brzegu płyty lekkim łukiem ku środkowi, nie jestem pewien kiedy powstały, zauważyłem je ostatnio i może popadam w paranoję ale zacząłem podejrzewać odtwarzacz o rysowanie płyt;

 

pozdrawiam i czekam na ewentualne uwagi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22-ke użytkuje od 10 miesięcy.HK pracuje dziennie około 3h-4h(często zmieniam płyty i utwory),wiec specjalnie go nie oszczędzam.Działa tak jak pierwszego dnia.Nie mam z nim problemów,nie rysuje mi płyt,praktycznie czyta wszystko z mojej płytoteki. A terkocząca lekko szuflada to taki chyba urok( może wada) tego DVD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

czy mozecie odpowiedzieć na moje pytanie postawione w tym wątku:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.

 

Paweł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.