Jump to content
IGNORED

pomoc przy wyborze sprzetu

Glukkon

Recommended Posts

Witam!

Od pewnego czasu zaczalem sluchac plyt winylowych i postanowilem teraz zakupic lepszy sprzet do odtwarzania (do tej pory sluchalem na staruskiej UNITRZE, w ktorej polowa rzeczy, z regulacja nacisku igly wlacznie, nie dzialala). Po dluzszym poszukiwaniu udalo mi sie znalezc trzy modele za calkiem przyzwoita cene. Niestety brakuje mi wiedzy w temacie odtwarzaczy winyli i myslalem, ze moze pomozecie mi dokonac wyboru. Wiem, ze to strasznie lamerskie pytanie, ale każdy kiedyś zaczynał :)

Najtanszy z trzech to PHILIPS 202 ELECTRONIC z napedem paskowym, ramie z regulacja nacisku igly tradycyjna (ciezarek) i drugi ciezarek na srodku ramienia, wkladka philips 400. Trzy predkosci 33-45-78

Dwa pozostale sa drozsze o blisko 50 zl. Sa to TELEFUNKEN RS 200 FULL AUTOMATIC PRECISION DIRECT DRIVE oraz TELEFUNKEN AUTOMATIC 2 MOTORS HIFI TURNTABLE TS 950 DIRECT DRIVE.

Bylbym bardzo wdzieczny za porady co wybrac i przede wszystkim czy pomiedzy direct drive a napedem paskowym jest az tak wielka roznica?

pozdrawiam,

Glukkon

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.