Skocz do zawartości
IGNORED

Czy bycie z Forum zobowiązuje ???


foni

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nosze i się czuje dumnie!!!:) W końcu jesteśmy pewną WYJĄDKOWĄ grupą,nie:]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czy bycie z forum zobowiązuje?"

Zobowiązuje do czego? Jestem tu od roku(+-) Uważnie czytam wybrane wątki, wypowiadam się żadko (a może nawed rzadko ;-) ) ale forum jest dla mnie ważne i generalnie mój poziom szacunku do forumowiczów jest duuuużo wyższy niż do 75% ludzi których znam w realu. I tu ciekawa obserwacja - kilka (-naście?) razy dokonywałem transakcji wymiennych (części do DIYowania) i jak dotąd - wszystkie zakończyły się pełnym sukcesem, nikt nie wołał ode mnie wpłat na konto, przedpłat. Czasami jako bonus do wymiany dostałem jakiegoś scalaka albo 2, ja tez starałemsię dorzucić jakiś miły (jak ktoś lubi okolice lutownicy) eksponacik. I nie zawiodłem się na nikim - z nicka nie wymienię bo po co................................. Nasze forum zobowiązuje? - Nie, nasze forum nobilituje, przyciąga ludzi kochających muzykę (i okolice powiązane z prądem), a że muzyka łagodzi obyczaje ............. resztę proszę dopowiedzieć jak serce dyktuje

 

PEES. Jestem dumny, że tu należe mimo że dość biernie - czy ktoś może mnie wyjaśnić algorytm wchodzenia w posiadanie koszulki klubowej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Algorytm ten powstał ładny czas temu i słuch o nim zaginą.Od czasu do czasu pojawiały się pytania o nową serię koszulek ale chwilowo jest cisza.Może za jakiś czas uda się coś zmajstrować.Hmmm,może wakacyjna koszulka audioSTEREO dla pań:]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niby do czego obecnosc na forum mialaby zobowiazywac? pytanie w intencji tak glupie, jak przypuszczenie, ze nastepny sejm bedzie lepszy, religa jako prezydent mniej idiotyczny, a kaczynski okaze sie sympatycznym facetem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.