Jump to content
IGNORED

Wzmacniacz za ok 700 zl ,pomoc z zakupem

ezoezoezo

Recommended Posts

Hi.

W sprawach sprzetu audio jestem totalnym laikiem wiec jak strzele jakas straszna pomylke to z gory prosze o wybaczenie:D

Ale do rzeczy, potrzebuje jakis wzmacniacz w cenie ok 700 zl ( albo mniej jezeli mozliwe :) ) . Zalezy mi na tym by do tego podlaczyc Pc , TV,Ps2, DVD i jakis CD Player.

Nie wiem w sumie czy wszystko mam podlaczac zeby to dzialalo ale wole tak napisac zeby potem nie znalezc sie w sytuacji ze bede musial przepinac kable :

Linki do jakichs sklepow internetowych mile widziane ( nie chce kupowac na allegro - mam zle doswiadczenia ) .

Z gory dzieki za wszelka pomoc :)

A to link do tego Reloopa

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wlasnie dlatego proponuje amplituner KD. PC i PS2 podlaczysz cyfrowo, omijajac niewysokiej jakosci zrodla "komputerowe". Podlaczenie TV da Ci chocby mozliwosc uprzestrzenniania sygnalu Dolby Surround. DVD bedzie robilo rowniez za CD, bedziesz mogl je podlaczyc cyfrowo czy analogowo, wg uznania.

no wlasnie i tu jest problem :)

jako ze chce go uzywac do tego i do tego . a jezeli zdecydowalbym sie na zakup amplitunera to jakie mialbym z tego korzysci i straty w porwnaniu ze wzmacniaczem , jak juz mowilem jestem totalnym laikiem wiec prosze prostymi slowami :D

i jezeli juz amplituner to jaki ?

Mmmm, pytasz o wzmacniacz za 700 złotych i zaczynasz zastanawiać się, czy może nie lepiej kupić amplituner kina domowego. Może i amplitunery kina domowego to dziś nie jest sprzęt specjalnie drogi ale do czegos trzeba je przecież podłączyć. Masz pieniądze na 5 prawdziwych kolumn i suba? Bo te plastikowe zabaweczki sprzedawane w komplecie z tymi najtańszymi amplitunerami to może do kina jakoś się nadadzą ale dźwięk, gdy będziesz chciał posłuchac muzyki a nie łubudubu będzie gorszy niż z taniej miniwieży... Wybór oczywiście należy do Ciebie!

co do glosnikow to mam 5.1 w sumie niezle mi sie podoba ich dzwiek. z tym nie bedzie problemu . potrzebuje po prostu urzadzenie ktore pozwoli mi na podlaczenie tych glosnikow w ten sposob zebym mogl uzywac ich do wszystkich innych sprzetow

Moje zdanie jest takie, ze za te pieniądze możesz zapomnieć o nawet przeciętnie grającym NOWYM wzmacniaczu. Z używek coś fajnego by sie mogło znaleźć, ale nie z nowości (tymbardziej z amlitunerów 5.1).

ezoezoezo!

W sklepach Conrada mają takie coś, czego szukasz. Z jednje strony podłączasz, to co masz, a z drugiej głośniki. I takim pokrętłem wybierasz, to, czego chcesz słuchać. Kosztowało to - nie pamiętam - ale jakieś kilkadziesiąt złotych.

Oczywiście możesz spróbować podłączyć te swoje głośniczki do wzmacniacza ale wcześniej radzę nabyć gaśnicę. Tak na wszelki wypadek ;D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.