Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz za ok 700 zl ,pomoc z zakupem


ezoezoezo

Rekomendowane odpowiedzi

Hi.

W sprawach sprzetu audio jestem totalnym laikiem wiec jak strzele jakas straszna pomylke to z gory prosze o wybaczenie:D

Ale do rzeczy, potrzebuje jakis wzmacniacz w cenie ok 700 zl ( albo mniej jezeli mozliwe :) ) . Zalezy mi na tym by do tego podlaczyc Pc , TV,Ps2, DVD i jakis CD Player.

Nie wiem w sumie czy wszystko mam podlaczac zeby to dzialalo ale wole tak napisac zeby potem nie znalezc sie w sytuacji ze bede musial przepinac kable :

 

Linki do jakichs sklepow internetowych mile widziane ( nie chce kupowac na allegro - mam zle doswiadczenia ) .

 

Z gory dzieki za wszelka pomoc :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisales dosyc ogolnikowo czego szukasz, czy chodzi o wzmacniacz koniecznie nowy, czy moze byc z drugiej reki, oczekujesz czegos po dzwieku czy wystarczy jak bedzie "lupac". Przeszukaj forum za reloop ha200. Forumowicze pochlebnie sie o nim wypowiadali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to link do tego Reloopa

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec chce nowy .Elektroniki uzywanej nie kupuje , po prostu sie zrazilem. co do grania to jak juz wydaje te 7 stowek to nie po to zeby lupalo jak moja wieza sprzed 4 lat :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co bedziesz do niego podlaczal? Tj. masz jakies kolumny? Ze wzgledu na zrodla PC, PS2, TV, DVD, cene oraz chyba brak zapedow audiofilskich i chec kupienia czegos z pierwszej reki propowalbym amplituner KD. Czyli - zmien zakladke :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach zapomnialem , a nie ma edycji postow. najbardziej zalezy mi na tym aby byla mozliwosc podlaczenia tego wszystkiego w ten sposob ze nie musialbym przepinac kabli. to jest priorytet :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dlatego proponuje amplituner KD. PC i PS2 podlaczysz cyfrowo, omijajac niewysokiej jakosci zrodla "komputerowe". Podlaczenie TV da Ci chocby mozliwosc uprzestrzenniania sygnalu Dolby Surround. DVD bedzie robilo rowniez za CD, bedziesz mogl je podlaczyc cyfrowo czy analogowo, wg uznania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o to czy potrzebny amplituner czy wzmacniacz stereo to wszystko zalezy od tego, co chcesz miec - kino domowe czy stereo. Jesli mialbys kupowac amplituner i uzywac natywnie w trybie stereo, to chyba mija sie to z celem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie mam na mysli amplitunery dostepne na dzien dzisiejszy w sprzedazy, z masa bajerow, trybow dzwieku i roznych atrakcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie i tu jest problem :)

 

jako ze chce go uzywac do tego i do tego . a jezeli zdecydowalbym sie na zakup amplitunera to jakie mialbym z tego korzysci i straty w porwnaniu ze wzmacniaczem , jak juz mowilem jestem totalnym laikiem wiec prosze prostymi slowami :D

 

i jezeli juz amplituner to jaki ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmm, pytasz o wzmacniacz za 700 złotych i zaczynasz zastanawiać się, czy może nie lepiej kupić amplituner kina domowego. Może i amplitunery kina domowego to dziś nie jest sprzęt specjalnie drogi ale do czegos trzeba je przecież podłączyć. Masz pieniądze na 5 prawdziwych kolumn i suba? Bo te plastikowe zabaweczki sprzedawane w komplecie z tymi najtańszymi amplitunerami to może do kina jakoś się nadadzą ale dźwięk, gdy będziesz chciał posłuchac muzyki a nie łubudubu będzie gorszy niż z taniej miniwieży... Wybór oczywiście należy do Ciebie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do glosnikow to mam 5.1 w sumie niezle mi sie podoba ich dzwiek. z tym nie bedzie problemu . potrzebuje po prostu urzadzenie ktore pozwoli mi na podlaczenie tych glosnikow w ten sposob zebym mogl uzywac ich do wszystkich innych sprzetow

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, ze za te pieniądze możesz zapomnieć o nawet przeciętnie grającym NOWYM wzmacniaczu. Z używek coś fajnego by sie mogło znaleźć, ale nie z nowości (tymbardziej z amlitunerów 5.1).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to są głośniki 5.1? Bo jak komputerowe aktywne i Tobie wystarczają, to może nie potrzebujesz wzmacniacza tylko przełącznika do kabelków ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ezoezoezo!

 

W sklepach Conrada mają takie coś, czego szukasz. Z jednje strony podłączasz, to co masz, a z drugiej głośniki. I takim pokrętłem wybierasz, to, czego chcesz słuchać. Kosztowało to - nie pamiętam - ale jakieś kilkadziesiąt złotych.

 

Oczywiście możesz spróbować podłączyć te swoje głośniczki do wzmacniacza ale wcześniej radzę nabyć gaśnicę. Tak na wszelki wypadek ;D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.