Skocz do zawartości
IGNORED

TV Sony 32HQ150


pawelsz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy mozna prosić uzytkowników tego TV o opinie?

W necie mozna sptkać bardzo różne zdania na temat tego TV.

Właśnie muszę kupić TV i w cenie ok 3 tyś jest to chyba najlepszy model.

 

Z góry dzieki

Paweł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego?

 

Jakieś konkrety?

 

Ogladałem kilka tv i patrząc na obraz w tej cenie nie możan znalesć lepszego ( i tymi funkcjami co ma)

 

Pawcio

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak le. Sony to nie te Sony co kiedy. Sporo ludzi jest zadowolonych po zakupie. Wiele narzeka na awarie - po 2-3 latach. Za tš kasę dostaniesz telewizory które cieszš się znacznie lepszš opiniš. Panasonic 32 X10 , JVC 32X5 i trochę kasy zaoszczędzisz na dobre kino domowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladałem wczoraj Sony HQ150 Philipsa 9120 i własnie JVC X5

I JVC wypadł tragicznie. Tak fatalnego obrazu nie widziałem dawno.

I to nie była wina anteny bo koleś w sklape przłaczał anteny między TV

 

Pawcio

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejszy model JVC X4 to bardzo dobry telewizor ale już nie produkowany. Wiem co mówię bo sam mam taki- nie jest to chwalenie na zasadzie mój - to dobry.

Kupowałem w MM i naprawdę porównywałem razem z bratem długie 4 godzinny z innymi firmami, ceny tym segmencie tv były podobne, róznice 100, 200 zł zależne od firmy. Wybrałem JVC, a muszę powiedzieć ze nigdy wcześniej nie miałem styczności z produktami tej firmy. Z Sony, Panasonikiem - tak, ale na obu się zawiodłem, zobaczymy jak będzie z JVC, jak na dzień dzisiejszy bez zarzutu.

Co do modelu JVC X5 to nie wiem jak smiga, ale w sieci są o nim opinie różne(ludzie piszą ze X4 był lepszy).

Cenę wyjściową w momencie wejścia do sprzedaży ma o wiele niższą niż X4, więc musieli na czymś zaoszczędzić - może na kineskopie, w X4 jest oryginalny kineskop JVC - sprawdziłem, w X5 może dali bańkę Samsunga albo Philipsa, ale trzeba by to sprawdzić naocznie a ja nie mam dostępu do X5.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie rozmawiałem wczoraj z goscie w sklepie firmowym Sony który twierdzi że HQ150 to jest limitowana serja HQ150 (troche odchudzona)

 

A co innego w cenie do 3-3.5 k mozna sensownie kupić.

Przymierzałem sie też do Philipsa 9520 ale to też odchudzony 9509.

Wyglada ze wszytkie nowe modele TV to teraz bedą odchudzone poprzednie wersje (zeby zbić kasę)

 

Pawcio

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten: skrócona bańka, hdtv ready, design a'la LCD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam tego samsunga

patrz mój wpis

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HQ 150 była cena dobra. Jeśli chcesz Sonego za kilka dni 3-4 mają wejść w promocji 32 CS 75 z PIP w cenie ok. 2400.

Ja bym się wstrzymał. Odezwij sie jutro na GG 2868228 - powiem Ci gdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelsz>

 

kupiłem miesiąc temu tego Philipsa 9520, też szukałem bardzo długo a wybrałem chyba dlatego że...

 

po pierwsze... poprzedni mój tv to tez był Philips i smigał a raczej smiga do dziś dnia bez ANI JEDNEJ awarii od 14 lat !!!

po drugie spodobał mi sie obraz... choć nie każdemu pasuje efekt... serialu wenezuelskiego w PixelPlus2... ale można przełączyc na inny tryb i ten efekt znika, choc ja po miesiącu własciwie już tego nie widze, przyzwyczaiło sie oko...

"momentami wydaje sie że obraz jest trójwymiarowy"... tutaj pozwoliłem sobie zacytowac czyjąś wypowiedź ale tak faktycznie jest, przy oglądaniu filmów z DVD czy przez podłączony komputer, obraz żyleta...

aha przy bardzo niskim ustawieniu kontrastu i ostrości i jasności obraz już jest rewelacyjny...

 

jedyny minus.......... coś koło 54 kilo wagi.... a ja to musiałem tachać na poddasze.........;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pl.rec.kino-domowe pisali że HQ150 to buda po HQ100 z wyciętym złączem na MS + gorsze komponenty niż w FQ 86 albo pozostałości po HQ 100. Fakt że na www sony nie ma po nim śladu, nie mówiąc o www z zach. Europy gdzie nie był dostepny. Podobno dostawy się już kończą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 19

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.