Jump to content
IGNORED

Preamp Cambridge Audio PM01

Gotomik

Recommended Posts

Witam.

Czy kto kto ma CA500 ma w nim zainstalowany preamp PHONO PM01? Jakie sa wasze wrażenia odłsuchowe, warto kupić i wsadzić do rodka? Ma jakies przeciwskazania co do typów gramofonów? Czy też warto co zewnętrznego (kupne lub diy)? Cena 20& jest chyba do przyjęcia?

Dzięki za info z góry.

Witam!

Posiadam takowy moduł. Mialam go zamontowanego w A500, eksperymentowalem tez z umieszczeniem go na zewnatrz w obudowie i z zasilaczem oddzielnym. Ogolnie oceniam go dobrze w swojej klasie. Obsluguje tylko wkladki MM (ja sluchalem na nim z: Fonica MF-10E (jedyna polska wkladka eliptyczna), ortofon omb5, jvc - nie pamietam symbolu. Porównywalem brzmienie tego modulu z preampem zewnetrznym Nad pp-2 i nie wychwycilem jakis znaczacych roznic na korzysc Nad. Powiedzialbym, ze "wyrzucony" na zewnatrz (z oddzielnym, dobrym zasilaniem) w pewnych aspektach brzmienia (srednica) byl lepszy. Konstrukcyjnie jest ciekawy, same elementy dyskretne-tranzystory (zadnych wzm. operacyjnych), dobrej jakosci kondensatory. Moj egzemplarz PM01 byl projektowany i robiony w England, a nie w China jak teraz robi CA. Podsumowujac - to preamp klasy budzetowej i w tej klasie gra niezle. Ja mysle o wyzszym pulapie cenowym odnosnie preamp gram. i lepszej wkladce do swojego systemu, tak wiec moge swoj PM01 odsprzedac za niewielkie pieniadze. Napisz na priv jezeli jestes zainteresowany (o szczegolach odnosnie brzmienia tez).

pozdr

ps: jaka cene podales, bo u mnie zle sie wyswietla

witam.

Jeszcze jedno, jakie napięcie jest wymagane dla tego preampu i czy masz ewentulany schemat podłączenia i rekomendowany zasilacz? Co prawda jak na zdjęciach widziałem to żadna filozowia (L+ L- ; P+ P- i GND oraz V+ V- i GND, in i out sygnał). Wstępnie jestem zaniteresowany.

Mam schemat A500, napiecia nie pamietam w tej chwili, musze sprawdzic. Jak sie dogadamy dam Ci gotowy zasilacz zewnetrzny wraz z obudowa jako bonus do premap (mi i tak nie bedzie potrzebny). Po szczegoly pisz na e-mail, podam Ci tez telefon do mnie.

pozdr.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.