Skocz do zawartości
IGNORED

Preamp Cambridge Audio PM01


Gotomik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy kto kto ma CA500 ma w nim zainstalowany preamp PHONO PM01? Jakie sa wasze wrażenia odłsuchowe, warto kupić i wsadzić do rodka? Ma jakies przeciwskazania co do typów gramofonów? Czy też warto co zewnętrznego (kupne lub diy)? Cena 20& jest chyba do przyjęcia?

 

Dzięki za info z góry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Posiadam takowy moduł. Mialam go zamontowanego w A500, eksperymentowalem tez z umieszczeniem go na zewnatrz w obudowie i z zasilaczem oddzielnym. Ogolnie oceniam go dobrze w swojej klasie. Obsluguje tylko wkladki MM (ja sluchalem na nim z: Fonica MF-10E (jedyna polska wkladka eliptyczna), ortofon omb5, jvc - nie pamietam symbolu. Porównywalem brzmienie tego modulu z preampem zewnetrznym Nad pp-2 i nie wychwycilem jakis znaczacych roznic na korzysc Nad. Powiedzialbym, ze "wyrzucony" na zewnatrz (z oddzielnym, dobrym zasilaniem) w pewnych aspektach brzmienia (srednica) byl lepszy. Konstrukcyjnie jest ciekawy, same elementy dyskretne-tranzystory (zadnych wzm. operacyjnych), dobrej jakosci kondensatory. Moj egzemplarz PM01 byl projektowany i robiony w England, a nie w China jak teraz robi CA. Podsumowujac - to preamp klasy budzetowej i w tej klasie gra niezle. Ja mysle o wyzszym pulapie cenowym odnosnie preamp gram. i lepszej wkladce do swojego systemu, tak wiec moge swoj PM01 odsprzedac za niewielkie pieniadze. Napisz na priv jezeli jestes zainteresowany (o szczegolach odnosnie brzmienia tez).

pozdr

ps: jaka cene podales, bo u mnie zle sie wyswietla

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

Jeszcze jedno, jakie napięcie jest wymagane dla tego preampu i czy masz ewentulany schemat podłączenia i rekomendowany zasilacz? Co prawda jak na zdjęciach widziałem to żadna filozowia (L+ L- ; P+ P- i GND oraz V+ V- i GND, in i out sygnał). Wstępnie jestem zaniteresowany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam schemat A500, napiecia nie pamietam w tej chwili, musze sprawdzic. Jak sie dogadamy dam Ci gotowy zasilacz zewnetrzny wraz z obudowa jako bonus do premap (mi i tak nie bedzie potrzebny). Po szczegoly pisz na e-mail, podam Ci tez telefon do mnie.

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.