Skocz do zawartości
IGNORED

Non-Oversampling DAC-wrazenia odsluchowe


Parsec

Rekomendowane odpowiedzi

Zydelek -> no ja tez mam sporo szacunku dla Jozwy. Odnosnie tych 'firmowych' to nie za bardzo wiem do kogo pijesz, ale proponuje, zeby pozostalo to Twoja tajemnica :-)) Co do Petera i Zorro - szacunek jak najbardziej. To sie nazywa wiedza, wyobraznia i doswiadczenie.

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qb_ -> mamy takich dwóch znajomych,co powydawali majątek na sprzęt (dosłownie).Jeden nwet Utopię wsadziłdo20m pokoju. A co? Stać chłopa :):) ... i mimo wydatków poniesionych dalej "szukaja" swojego brzmienia. Zawsze jednak uważają się za fachowców.Gdyby gdzieś szłyszeli dobry dzięk,aleniewiedzieli co gra,byłoby o.k., alejak widzą,że to cośza normalne pieniądze, wykręcają gęby. W ich mniemaniu tanio nie może grać dobrze :):) To była taka myśl uboczna :):)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. zadawania pewnych pytań. Jeśli ja lub inny laik zapyta o coś tam, to jest to normalne, dlatego,że tematy audio to hobby. Uważać jednak muszą fachowcy! Żyjąc z audio i zajmując się tą tematyką zawodowo zawsze są pod lupą i nie wybaczalne im mogą być strzelane gafy lub śmieszne pytania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zydelek, chyba troszkę się Józwy czepiasz ;) Ja tam od razu zrozumiałem, że Józwa pyta ironiczno-retorycznie. Mógłby napisać: to pocośmy tę żabę (up/oversamplingową) jedli? Inteligentny facet, wykształcony, wygadany, trudno mu więc zapewne przestawić się na łopatologię, zresztą dlaczego miałby to robić?

 

Ad rem: nigdy nie robiłem żadnych doświadczeń z zewnętrznym przetwornikiem, ani NOS ani żadnym innym. Ale po tylu pochlebnych opiniach może powinienem spróbować. Minimalistyczna koncepcja przemawia do mnie, nie mówiąc już o akceptowalnej cenie. Chyba poszykam kogoś w Warszawie z przetwornikiem Petera...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Pax vobiscum, panowie. Ta krótka wymiana zdań dostarczyła mi sporo uciechy. Zydelku, faktycznie nie zapamiętałem cię z B-k, ale wiem że Kulesza zapamiętał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś od siebie.Jestem szczęśliwym posiadaczem DAC'a NOS i powiem jedno , po wielu latach poszukiwania źrodła cyfrowego stwierdzm , że jest to jedyna droga do prawdziwego Hi-end'u.Zrozumiałem co to jest neutralność dźwięku i na czym ona polega.Pozdrawiam wszystkich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

>>Peter

 

Sluchalem ostatnio przez pare dni no i moge powiedziec ze brzmi jak analog. Ciekaw bylbym w zwiazku z tym Twojej opinii w porownaniu z Twoim Dacem jakbys sluchal. Szkoda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Parsec

Pytałeś kiedyś w wątku DIY o NOS Tube DAC z Tajwanu na pojedyńczej kostce TDA1543. Ja również swego czasu się nim zainteresowałem i .. jutro go odbieram. Jeśli chcesz prześlę wrażenia z odsłuchu na priva za jakiś czas a być może uda się go porównać do Peterowego dac-a.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil:

Czy ten DAC jest z mikro lampką na wyjściu?

A propos : Chin i Taiwanu - ostatnio miałem chęć zamówić DAC AH z www.diyclub.biz. Czy ktoś kupował tam coś?

Szukam przejściuwek SMT 8 (pojedyńcze OPA na DIP podwójne. Może ktoś ma wolne przejściówki?

 

Pozdrawiam

 

PS Do Petera: dzisiaj robiłem odsłuch u kolegi... Marantz CD-40 (Tent clock, TDA 1541A +47ohm + transformatory) z Mephisto II + Theta Generetion V DSP DAC. Było ciekawie! Mój Marantz nie poległ w przedbiegach! A nawet pokazał wyrażnie dziedziny w których NOS są lepsze. Konkluzja była taka - NOS nie był doskonały przy każdej płycie i Theta pokazała również swoją klasę. Krótko pisząc - remis - zależny od płyty i rodzaju muzyki. Diana Krall w Paryżu była zdecydowanie ciekawsza na Theta, a Jose Carreras i Bregowicz (Quin Margott) na NOS.

Niema ideału...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj tez robilem odsluch, gdyz akurat otrzymalem ML360S a dwa dni wczesniej Benchmark DAC. We wszystkich przypadkach jako transport byl uzyty modyfikowany ML31.5.

 

Benchmark gra OK ale raczej nie imponuje. Najwyzszym czestotliwosiom brak rozdzielczosci i dzwiek jest raczej mechaniczny, chociaz bardzo poprawny.

 

ML jest bardziej ulozony, solidny z dobra przestrzenia. Ma lepsza rozdzielczosc i refinement niz Benchmark.

 

Trudno mi jeszcze w tej chwili jednoznacznie okreslic preferencje (miedzy ML a NOS). Z jednej strony urzeka mnie bezposredniosc i energia prostszego DACa, z drugiej strony refinement Levinsona (choc ten refinement moze byc nuzacy). Byc moze ponizsze cytaty, ktory zaczerpnalem z paru czytanych dzisiaj wypowiedzi na innym forum okresla najlepiej dlaczego dalej opowiadam sie za NOS TDA1543:

 

“Many reviewers harp on such descriptions as 'smooth, analog-like', etc. I would rather make my comparisons to the effect of live music....which is neither necessarily smooth, or analog-like! But it IS emotional, driving, very present, and full-range (airy highs AND taught, very deep bass). One is simply moved by the music, the intent of the artist, and dazzled by the notes, the beat, the emotion of the singer, the life of the recording. CDs played through (such) components will grab your atention. Take John Hammonds' latest cd, Ready For Love. I happen to know John personally, and when I say that it is erie to hear his music on my system, I mean it. His voice is so real and alive, all that is missing is the cigarette smoke. This cd sounds like John and the band were having fun. That is the kind of energy that comes across; it's more than just the notes.

 

… and it has the best bass I have heard (by that I mean tightness and impact, not just 'boom') and it delivers the energy of music, the emotion, the reason why an artist has bothered to put the music to disc in the first place. This is not just a matter of good sound, which I realize now is what I used to be into: nice, warm, lovely sound. No, this is direct music like you will get live. Not colored, syrupy 'sound'. It is not for the faint of heart. But it is for those of us who want to get into the essence of what is on the disc.”

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->inżynier

Masz rację, po to jest forum ale pomyślałem sobie, że reszta może nie być zainteresowana ;-)

W takim wypadku jak najbardziej wrzucę wrażenie z odsłuchu tylko niech troszkę najpierw pogra.

 

->Ryszard_wpl

Tak, są mikrolampki na wyjściu, ogólna zawartość elektroniki zastosowanej do budowy dac-a wydaje się być niezła. Informacje ogólne poniżej:

 

Power supply input 220-240V, 50/60Hz

Acceptable digital inputs: SPDIF Format Fiber optic Toslink and Coaxial RCA and BNC

Dual power supply for DAC and Vacuum Tube filament

Vacuum tube used 6BF7W subminiature pencil tube

Vacuum tube is working in dual low voltage (+19V and –19V, unloaded)

94V grade fiber glass PCB

 

Components:

Specially Designed 230/115 Volts Power Transformer

Philips ultra fast/soft recovery diodes BYV26C

Elna audio capacitors Silmic II, Silmic, R2O, RJH caps

Nichicon highest grade Muse KZ caps

Rubycon ZA series top of line hiend capacitor.

Sanyo OSCON capacitors

Massive military grade resistors including Philips 0.1% MPR24, Vishay bulk foil VAR.

Tocos Hi-Frequency BRED/Filter

CS8412/4, TDA1543, TL431, LM317, LT1086

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pocztex dostarczył przesyłkę z przetwornikiem, nie stwierdziłem uszkodzeń, zawartość dobrze zabezpieczona. Po otwarciu pudełka wielkością jak po butach trochę byłem zaskoczony, bo pomimo, iż znałem wymiary obudowy to jakoś spodziewałem się urządzenia o większych gabarytach :-)

Rzeczywiste fotki wrzucę jutro lub w sobotę a na razie zamieszczę zdjęcia producenta.

Wstępne wrażenia chwilę po podłączeniu są jak najbardziej pozytywne in plus ale za wcześnie jeszcze na ostateczny osąd. Przetwornik razem z cyfrówką (tu nie miałem problemu z wyborem – Stereovox HDXV, zresztą pisałem o nim w innym wątku forum) wymaga ‘dotarcia’ wtedy skrobnę coś więcej. Pozostaje jeszcze dobranie odpowiedniego kabla zasilającego ale coś się znajdzie albo wypożyczy:-)

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-3472-100005346 1170271685_thumb.jpg

post-3472-100005347 1170271683_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil - > Gratuluje zakupu! Mam nadzieje, ze bedziesz zadowolony i nie naslesz na nie kilku silnych za zla porade :) Zycze wspanialego dzwieku!

Pozdrawiam,

Parsec

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wytrzymałem żeby już na świeżo nie skrobnąć parę słów odnośnie wrażeń z odsłuchu przetwornika :-)

Ostatni dac jaki odsłuchiwałem w warunkach domowych to Theta DsPro Basic II. Jak już gdzieś wcześniej pisałem poważnych zmian nie zauważyłem podczas słuchania z dac jak i samego cd integry. Z przetwornikiem była lepsza dynamika i ogólnie grało równo w całym paśmie. Wyraźne kontury wpłynęły na znacznie lepszy odbiór nagrań symfonicznych ale, że preferuję nieco gęstszą średnicę dlatego dac Thety mnie nie zachwycił.

Nowego Nos Tube Dac-a na TDA1543 grzeję razem z przewodami od wczoraj bez przerwy już około 37 godzin. Mam coraz większy szacunek dla tej kostki.

A jak wychodzi? Ano tak, że Theta została można powiedzieć zdeklasowana i zepchnięta na bardzo daleki plan dalszy przez to maleństwo. Nie wiem jak by wyszło w porównaniu do lepszych przetworników ale jutro spróbujemy z kolegą Thety III i Audio Note DAC 2.

Już na wstępie mogę powiedzieć, że nos dac na TDA1543 i mikrolampach to bardzo dobra, sugestywna i piękna średnica. Trochę się zachwyciłem, ale nie chcę zapeszać :-) A już najlepsza rzecz, jaka mogła mnie spotkać, zgodna z moimi preferencjami w stosunku, co, do których nie byłem tak do końca przekonany to scena. Do tej pory wszystko rozgrywało się na linii głośników, fakt dość rozciągnięta scena, ale jednak trochę zbyt do przodu. To myślę, w dużej mierze zasługa wzmacniacza Sound Art.-u co też przez parę miesięcy nawet mi się podobało, muzycy a przede wszystkim wokal prawie namacalny w niewielkim pomieszczeniu. Dziś nawet po tym krótkim odsłuchu mogę powiedzieć, że jednak zdecydowanie wolę pewną głębię, przesunięcie sceny w głąb za linię głośników. Wrażenia muzyczne są całkiem inne, bardziej przestrzenne, inaczej dobiega głos, szept i najróżniejsze dźwięki towarzyszące nagraniu. Niby sprawa jasna, ale jak się człowiek z tym często nie styka (bo głównie słucha w domku) to jednak nie bardzo sobie zdaje z tego sprawę.

Co jeszcze, aha minusy, są a jakże :-) Po pierwsze jakość nagrań. O ile do tej pory było dość łatwo wyłapać, iż realizacja nagrania odbiegała sporo od ideału o tyle obecnie jest jeszcze gorzej. Nie wiem czy tutaj cyfrówka stereovox’a nie macza palców ale zróżnicowanie jest znacznie większe z przetwornikiem niż bez, pomimo, że sam cec można powiedzieć ‘nie lubi’ źle zrealizowanych płyt.

Drugi minus, który mam nadzieję po pewnym czasie zamieni się w plus to dynamika i jakość najniższego pasma. Ostatnio nagminnie i namiętnie stosuję w testach płytki otrzymane dzięki życzliwości Andrea29 – 20 Jahre Stereoplay i testówkę Audio Millenium. O ile z samym cedekiem jest bardzo dobrze to już z podłączonym przetwornikiem nie do końca mi odpowiada jakość dołu pasma. Oczywiście nie we wszystkich znowu nagraniach ale są pewnie charakterystyczne utwory gdzie z miejsca wyłapuję brak np. szybkiego i odpowiednio w czasie wygaszonego tąpnięcia, które przecież już poznałem. I tak pojawia się pytanie, czy zastosowane w budowie dac-a mikrolampki nie muszą się jeszcze wygrzać? Nie wiem ale mam nadzieję, że ta zasada dotyczy wszystkich lampek mikro, makro i że o to właśnie chodzi. Mam jeszcze w pamięci np. nowego Amplifona WT30 II, który grał zdecydowanie słabiej i gorzej na nowych lampkach z początku, niż po pewnym okresie czasu. To samo dotyczy mojego wzmaka, Jolidy 502B i kilku innych urządzeń, w których lampy odgrywały mniej lub bardziej zasadniczą rolę.

Mam nadzieję, że właśnie tak będzie.

I rzecz ostatnia, kable zasilające. Jestem ‘wierzący’ i słyszący w tej materii choć specem nie jestem, bo to już wyższa szkoła jazdy. Kable oczywiście wygrzane stosowałem parami – taki sam do CD i DAC.

Podłączałem w kolejności – Vincent, Velum N2/2 (niestety nie moje), dziś kupione Neel N7ES (ale już grane) oraz Shunyata Diamondback (również pożyczone)

Wiadomo, zmiany w czasie mogą jeszcze nastąpić bo dac zbyt krótko gra, ale i tak pewne cechy, zwłaszcza te pozytywne degradacji raczej nie ulegną. A więc zmieniając je po kolei potwierdziły się opinie różnych forumowiczów i nie tylko a mianowicie, że najbardziej podatny na zmianę kabli był przetwornik. Z jakim wypadło najlepiej? Hm, pożyczone były niestety lepsze niż moje własne. Więcej na razie nie napiszę, bo czekam na Powercord Super Test zyzia. :-)).

Pozdrawiam wszystkich, którym chciało się czytać moje wypociny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil -> Jesli masz pod reka inny transport, CD lub nawet DVD to sprobuj je z Twoim nowym DAC-iem. Moje doswiadczenia z NOS Audio Mirror D-1 i rozmow z iuzytkownikami innych NOS DAC wskazuja na spora zaleznosc od transportu i kabli. Ciekawy jestm czy tak bedzie i wTwoim przypadku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Profil

Wygląda to nieżle. Gdzieś w necie już widziałem tego DACa. Ile kosztował ?

Parsec dobrze radzi , musisz spróbować z innymi transportami , różnice są zadziwiające.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Profil: dzięki za interesujące wypracowanie/wrażenia. Ciekawym tego DACa.

 

Co do płyt testowych - nie przejmuj się. Są inne, nagrane na pewno nie gorzej ;)

Pogadaj z Frankiem o płycie testowej, francuskiej(?): "Audiomobile..." coś tam coś tam, Bodo_z też wie, o którą mi chodzi. Pal55 miał też namiar i dość drogie płyty JVC - skontaktuj się, a ręczę, że po porównaniu ich z moimi samplerami stwierdzisz, że to nie ta sama liga, hehehe Nie pożałujesz, gdy - bez trudu - usłyszysz istotna różnicę w przyroscie jakości brzmienia. Jest to jazz. Płyta zawiera mój ulubiony kawałek: "Limehouse Blues") Porównaj z tymi samplerami ode mnie o których wspomniałeś wyżej. Pal 55 na pewno wie, o którą płyte mi chodzi.

 

Szczerze mówiąc samplery są fajne, bo zawieraja różną jakość nagrań i niejednorodny materiał muzyczny. Lubię je, choć sam wolę słuchać nagrań z gotowych płyt, gdzie jakość realizacji jest jeszcze lepsza. No, takie sobie wybieram ;) (Np. "La Folia de La Spagna Harmonii Mundi (ADD)... ;))

 

Do realizacji niektórych kawałków na ww. płytach samplerowych można mieć uwagi, wiem. Dlatego nie warto traktować ich jako dosć idealnych wzorców dźwięku, tylko jako b.dobre realizacje i to wszystko. One nie są idealne. Zresztą masz sporo płyt więc na pewno się z tym zetknąłęś. IDEAŁÓW NIE MA, tylko większe lub mniejsze kompromisy plus nasze preferencje.

 

* * *

Poza tym fajnie, że audio Cię dość mocno ciągle kręci. (Mnie też ;) Z tego się chyba łatwo nie wyrasta ;)

No i miło było Cię poznać osobiście oraz zapoznać się z brzmieniem Twego ówczesnego zestawu - w sumie ok. ;)

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Parsec, Zorro

Jak tylko nadarzy się okazja z pewnością spróbuję dac-a z innym transportem. Wierzę, że zmiany mogą być znaczące.

->Zorro

Dac kosztował 299$ + koszt przesyłki 35$. Idzie wytrzymać, zwłaszcza, że tyle kosztują same kity innych twórców działających w temacie Nos Dac.

->Andrea29

Dzięki za wskazówki odnośnie posiadaczy interesujących/referencyjnych płytek.

Co do zakręcenia w temacie to faktycznie nie przejdę obojętnie obok ciekawego tematu, brzmienia. Nadal sprawia mi to ogromną frajdę i niech tak zostanie. :-)

Co do Twojej ciekawości odnośnie przetwornika to jeśli będziesz miał czas i ochotę mogę ją zaspokoić. Na początku sierpnia będę przez tydzień przebywał w Olsztynie a konkretnie w Kortowie, więc mogę spakować pudełeczko razem z kablami i wpaść z wizytą. Poza tym jeśli byłbyś przejazdem w moich okolicach to zawsze jesteś mile widziany zapowiedziany czy nie.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil

 

 

OOO to ja przepraszam ze sie wkrece;) ale tez chetnie bym posluchal:D bo jestem z Olsztyna to moze jakis mini odsluch da sie zrobic:D bylo by fajnie:D Ja sie pisze odrazu na takie mini spotkanko:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Mlody2

Sorry, ale ja mogę być tylko gościem takiego spotkania, więc nie decyduję. :-)

Poza tym załączam obiecane rzeczywiste fotki, nienajlepszej jakości ale coś tam widać, zwłaszcza mikrość przewornika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-3472-100005278 1170271793_thumb.JPG

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> Profil

Widzę, Sun Leiste i znajome "twarze" Neela 7 ES, jak i Vincenta :) Ale te fajniste kabelki i tak zostały zbrukane opinią o obskurnych lelumkach ;-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Profil

Cena jest na "poziomie chińskim" czyli atrakcyjnym.

Dac wizualnie prezentujec się swietnie i jakośc wykonania jest bardzo dobra .

DAC Petera zawiera jednak dużo droższe komponenty np. parę szt. Black Gate .

Bardzo fajny pomysł z stolikiem na sprzęt . To jest stary Singer ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->zorro

Stolik rozpoznałeś prawidłowo, spełnia swoje podstawowe zadanie a przy tym jest cholernie ciężki i nawet ciekawie się prezentuje. Inny na razie nie ma u mnie racji bytu a swoją drogą to i tak mocno naginam domowy kompromis wystroju pomieszczenia ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryszard_wpl -> www.diyclub.biz jest jednym z solidnieszych sklepow z Hong Kongu. Ryzyko jest niewielkie, szczegolnie ze mozna uzyc PayPal. Co do DAC AH ($175 z przesylka) to jest to udana, dobrze brzmiaca konstrukcja. Zreszta tez sie zastanawiamem czy nie zamowic DAC AH. Moj Sony jest jednak bardziej dynamiczny i tym dla mnie wygrywa. Jest jednak tak jak opisywales, jast muzyka w ktorej NOS DAC jak chocby DAC AH sprawdza sie dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • Bilety | BAJM 45 TOUR

      O wydarzeniu Największe hity, mega emocje i najlepsza zabawa czyli 45-lecie zespołu BAJM - to będzie trasa roku 2024! Szykuje się totalne szaleństwo! Bajm bilety na jubileuszową trasę koncertową już w sprzedaży.   45-lecie zespołu Bajm Fenomen zespołu Bajm to właśnie ponadczasowa muzyka i emocje, które łączą pokolenia. Ich hity bujają wszystkich bez wyjątku. A głos Beaty przeszywa i przyprawia o gęsią skórkę nawet największych twardzieli. Trasa 45 lecia to muzyczna podróż prz

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy 1

      Bilety | Dawid Podsiadło

      O wydarzeniu Dawid Podsiadło postanowił zrobić swoim fanom wyjątkowy świąteczny prezent i ogłosił kolejny stadionowy koncert. 8 czerwca 2024 wystąpi na Tarczyński Arena Wrocław.    Trasa stadionowa Dawida Podsiadło Po historycznym występie na PGE Narodowym dla 80 tysięcy widzów, Dawid Podsiadło idzie za ciosem i zaprasza na trasę stadionową ze sceną 360 stopni!  W sobotę 26 sierpnia PGE Narodowy, który był współorganizatorem wydarzenia, przyciągnął rekordową publiczność.

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy 1

      Bilety | Piotr Rubik „Niech mówią że to nie jest miłość”

      O wydarzeniu Koncert Piotra Rubika „Niech mówią że to nie jest miłość” - najpiękniejsze piosenki o miłości - to trzeba usłyszeć na żywo! Piotr Rubik, Orkiestra Symfoniczna Filharmoników Jeleniogórskich, Wrocławski Chór Akademicki pod dyrekcją Alana Urbanka oraz 4 znakomitych Solistów. Ponad 60 osób na scenie! Bilety na koncerty Piotra Rubika już w sprzedaży.  Piotr Rubik koncerty Niech mówią że to nie jest miłość Piotr Rubik wraz Dolnośląską Orkiestrą Symfoniczną Filharmoników Jel

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy

      Bilety | Open'er Festival 2024

      O wydarzeniu Gunna, jedna z najważniejszych postaci współczesnego amerykańskiego hip-hopu, której wszystkie dotychczasowe albumy trafiły do Top 3 sprzedaży w USA, wystąpi 3 lipca na Orange Main Stage! Kim Gordon, absolutna ikona światowej alternatywy i jedna z najbardziej charyzmatycznych rockowych osobowości ostatnich dekad, której najnowszy solowy album „The Collective” ukaże się już w tym tygodniu, wystąpi na Alter Stage 3 lipca Amaarae - muzyczna perła, której ostatnia płyta „

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy

      Bilety | Orange Warsaw Festival 2024

      O wydarzeniu Nicki Minaj pierwszą headlinerką tegorocznej edycji! W dniach 7-8 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec wystąpią: Troye Sivan, Skepta, Jungle, Jessie Ware, Ken Carson, Omar Apollo, Yungblud, Kenya Grace, Libianca, Tommy Cash, PRO8L3M, MROZU, Kwiat Jabłoni, Kaśka Sochacka, Dawid Tyszkowski oraz nita. Orange Warsaw Festival to od kilkunastu lat najważniejsze wydarzenie muzyczne i kulturalne Warszawy oraz idealne rozpoczęcie festiwalowego lata. Każda edycja jest świętem

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.