Skocz do zawartości
IGNORED

POSTULAT


norwidos

Rekomendowane odpowiedzi

Czy forumowicze poparli by taki pomysł żeby można było umieszczać zdjęcia w dziale opinie? Ja myślę że spopro osób jest ciekawych jak wyglądają niektóre z opisywanych konstrukcji w mieszkaniach ( czyli tak realnie) a nie jak w większości przypadków zawsze w dobrym świetle na stronach producenta i jego materiałach reklamowych...Swoją drogą dzięki takiej bazie fotek niektórzy z forumowiczów mogliby odnaleźć kolumny których kiedyś słuchali, pamiętając jak wyglądały a nie znawszy nazwy( bo np. na audioshow nie ogarneli wszystkich informacji a teraz na spokojnie mogliby odnaleźć owe konstrukcje). Do tego byłaby często faktyczna możliwość obejrzenia szerszej gamy kolorów niż to serwuje producent...A niektórzy zwyczajnie w świecie mieliby okazje się pochwalić swoimi nabytkami:) na stałe bez odgrzewania ciągle starych wątków:))))

POZDRAWIAM

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norwidos, nieraz poruszalismy ten problem w watkach o modernizacji naszego forum. Lukar obiecal ze kiedys to zrobi. Mnie tez by to cieszylo, ale pomyslcie tylko co tu sie zacznie dziac! Drugie allegro tylko ze free. Na nasze ukochene forum nie bedzie sie dalo wejsc tak bedzie zawalone łącze!!! Nie wspominajac o miejscu na serwerze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady z obawami o komercyjne wykorzystywanie zwłaszcza że możnaby to rozwiązać w bardzo prosty sposób, tzn. np. każdy miałby prawo zrobić tylko po 1 wpisie na dany model i włożyć max 2-3 zdjęcia a do tego co za problem ustawić jakiś filtr który przepuszczałby ze zdjęciami tylko opinie osób które mają odpowiedni staż oraz ilość wpisów ( nie zmoderowanych:) Jeśli chodzi o dział ogłoszeń to tutaj miałbym pewne zastrzeżenia co do wpuszczania opcji ze zdjęciami więc rozdzielmy te 2 kwestie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co sugerujesz guzia to było chyba a propos ogłoszeń bo jeśli chodzi o dział opinie to nie o tego typu konstrukcję logistyczną tu chodzi:( Byłoby tyle możliwych rozwiązań graficznych żeby ładnie wkomponować jakieś okienko obok każdego opisu:) czy nie rozsądniej byłoby czytać opinie typu: "kolumny grają jak xxxxx ale przy wyborze zdecydowała piękna stylistyka i wykonanie" mając obok dowód rzeczowy łatwiej jest się ustosunkowywać do często nieobiektywnych wpisów ( jak moje na przykład:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciw. Za to zdjęcia w dziale ogłoszenia byłyby dużym ułatwieniem, zwłaszcza że liczba ogłoszeń jest raczej stała i "obciążałyby serwer tylko tymczasowo. Przecież żadne ogłoszenie nie zostaje na wieki, tylko po pewnym czasie znika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jedno zdjęcie miałoby max 50kb i każdy miałby możliwość w 1 opisie dać np.2 to zastanówcie się czy aby na pewno wasze obawy mają sens. Jakoś nie wydaje mi się żeby wszyscy nagle zaczęli zalewać opinie chociaż jeśli trochę to tylko lepiej bo jest ich jak na lekarstwo:( A co najważniejsze nie każdy będzie z tego korzystał (nie każdy ma cyfraka i nie każdy lubi dobytek pokazywać). Panika jest nieuzasadniona. Co do działu ogłoszeń to ewidentnie jest odczuwalne że postulują zwłaszcza Ci którzy mają w tym osobisty ekonomiczny(skryty) interes. Mnie chodzi o coś in pro publico bono:) więc proszę nie podpinać pod dyskusję własnych "interesików" tylko zakładać sobie stronę-za nią płacić, ewentualnie w lukarze za opłatą robić reklamę bo jak widać komercjalizacja mocno dotyka to forum:( Ciągle jakieś reklamy się przewijają:( Jak na razie nie widzę sensownych argumentów przeciw....ale może coś znajdziecie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norwidos:

 

>że spopro osób jest ciekawych jak wyglądają niektóre z opisywanych konstrukcji w mieszkaniach

 

A żeby ciekawość taką zaspokoić, powstał wątek 3609. I chyba starczy, nie? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prakseolo... trudne słowo. Poprawka:

 

W celu zaspokojenia wspomnianej ciekawości stworzono wątek numer...

 

Teraz jest bez zarzutu. Kopytko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

A konkretnie wypowiedział się tak: "Czy wysraczy i czy to wogule dobre??" A rzecz miała miejsce 14 sierpnia 2004 roku. Jak ten czas leci...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może będziemy umieszczać zdjęcia teściowych ? - z wiekiem by wymierały byłyby więc naturalnie selekcjonowane :) Całkiem serio - zawalicie całe forum setkami bzdurnych zdjeć bo nie kazdy będzie załączał 1 - 2 szt . Można się pochwalić - ale po co. Lepiej zadaj sobie trochę trudu i poszukaj na innych stronach tych upragnionych fotek :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekk

Jak czytam takie wpisy to aż się odechciewa obecności na tym forum. Jesteś żałosny i mam już dosyć jakiejkolwiek inicjatywy bo pełno tu cwaniaków którzy tylko dogadują a nic sensownego nie pomyślą:(

Zróbcie coś żeby ten wątek zlikwidować bo robi mi się niedobrze gdy czytam takie wpisy i żałuję że wogóle coś chciałem zaproponować...Forum się robi debilne więc zaczynam sprawy olewać...

nawet wiem co należałoby napisać żeby ten wątek utopić ale nie mam ochoty się aż tak wysilać...

To jest miejsce gdzie zbierają się oszołomy, czy co?

Daswidanja!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norwidos:

 

Jeśli nie rozumiesz, mogę powtórzyć:

 

Wątek, w którym forumowicze wklejają zdjęcia swoich zabawek, już jest.

 

Dotarło? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz się!

Jedno z drugim nie ma wiele wspólnego bo mnie nie chodziło o przypisywanie "zabawek" do konkretnch osób tylko stworzenia bazy zdjęć sprzętu łatwiejszej do odnalezienia a co za tym bardziej pragmatyczne podejście dla szukających szybkiego poglądu na dany model niż takie czy siakie chwalenie się w jakimś rozbudowanym wątku. Jeśli teraz nie dotarło to już nigdy nie dotrze!

Z resztą leję na to czy dotarło bo sprawa jest mało interesująca zważywszy na moje zniesmaczenie z kim mam nieprzyjemność wymieniać poglądy:(

Może się wydawać że elektorat samoobrony wdarł się na forum bo poziom argumentacji jest tragiczny:(

Ja sprawę zostawiam bo w tym kraju nic nie przejdzie-ciągle jacyś debilni mądrale mają przyjemność w niszczeniu każdej idei gdy nic z logicznych argumentów za tym nie przemawia:(

FINITO!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy elektoratem Samoobrony, gdyż nie popieramy Twojego pomysłu? Mam wrażenie, że taka postawa to raczej Ciebie lokuje w orbicie Wodza tego ugrupowania.

 

A więc żeganj, norwidos, nie będzie nam Ciebie brakowało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny niedorozwój umysłowy!!!

Po co wam mózgi?

Nie masz racji że reaguję tak ze względu na brak poparcia, bardziej chodzi o bezsensowność argumentacji negatywnej.

Nie wypowidaj się za innych cwelu!

Brak mi już cierpliwości bo jak dotąd większość prawd na tym forum to są fanaberie jakichś frustratów życiowych a ty inżynierze jesteś kolejnym zburaczałym chamidłem:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałem zacytować wpis norwidosa z 26 Cze 2005, 17:06, ale zdałem sobie sprawę że mnożenie takich słów nie ma sensu, każdy może sobie poczytać powyżej.

 

Wobec tego zaznaczam nie na temat, może Lukar zauważy, jeśli tak to prośba:

Lukar może by tak bana?

 

Jeżeli ktoś do argumentacji swojego stanowiska używa takich słów to stwierdzam że mi osobiście nie będzie go brakowało.

 

Małe rozkapryszone dziecko któremu rodzic nie chce kupić upatrzonej zabawki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi chyba o ilustracje do opinii.

Miło jest widziec o czym autor pisze, żeby się nie domyslać po różnych czasem dziwacznych nazwach.

 

Co ma do tego jakiś sflaczały (niczym zużyta prezerwatywa) wątek samochwał pokazujących co mają :)))

I czego się człowieka czepiacie? Naprawdę stosujecie argumentacje wiejskiego filozofa. Coraz więcej tu mędrców, którzy mają już tak równo nasrane, że im się uszami wylewa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Qubric, nie prowokuj:-)) Nic z tego nie będzie.

Człowiek podał pomysł, zbytnio się innym nie spodobał. No i co z tego? Normalka. Tylko, że Człowiek się obraził...na wszystkich.

No bo on tu z takim genialnym pomysłem a ćmoki nie doceniły:-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a banujcie mnie sobie! ( szkoda że nie możecie:DDD

Staram się być tolerancyjny ale ludzkiej głupoty nie jestem w stanie tolerować.

Może i rzeczywiście trochę przeginam ( różną naturę ludzie mają ) ale jeśli czytam wpisy które mają treści kompletnie niepowiązane logicznie między sobą oraz z treścią wątku to czasem nerwy nie wytrzymują...

Za formę przepraszam ale co do istoty moich zarzutów pozostaję konsekwentny.

Wspinam się teraz na szczyty mojej tolerancji i nie będę odpisywał na zaczepne wpisy ( wiem że ja nie byłem delikatny) ale błagam, myślcie czasem bo krytyka jest zawsze potrzebna ( tylko rzeczowa).

Jeśli choć trochę pomyślicie nad swoimi wpisami to może w innych wątkach na przyszłość będzie mniej tego typu ignorancji myślowej:)

Najśmieszniejsze jest to że nie jestem pewien czy sam wkleiłbym zdjęcia mojego sprzętu do owej rubryki...

Wiem jednak że z punktu widzenia czytelnika tego forum byłaby to bardzo rozsądna koncepcja...

Ubolewam że jesteście źle nastawieni do życia jak i ludzi będąc przy tym pustostanem intelektualnym...( nie dotyczy wszystkich ale zainteresowani i tak znają swoje problemy:DDD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraziłem się na wszystkich tylko irytacja dotyczyła właściwie 3 osób, na dodatek owe osoby ciągle popełniają "wytrawne" wpisy a chcą uchodzić za osobistości na forum:DDD

Poza tym mój pomysł oceniam jako najzwyczajniejszy ze zwyczajnich, nic w nim genialnego, zwłaszcza że czytam iż ta sprawa była przedmiotem debaty. Właśnie z tego względu że sprawa jest tak prosta irytują mnie niektóre wypowiedzi...Lepiej było już pisać że nie bo nie ( to miałoby sens a przynajmniej szczersze by było) natomiast to co popełnialiście to był popis lepperyzmu i tyle!

Pozdrawiam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem wszystko od początku i chodzi właściwie o 2 osoby.

Kurcze! Znowu mam za bardzo cięty język ale co ja poradzę...

Czas szarpnąć cuglami!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1, 26 Cze 2005, 19:53

 

Nie chodzi o to czy będzie czy nie, ani czy się pomysł spodobał i kto się na kogo obraził...

 

Propozycja była wyraźna - zdjęcia przy opisach w dziale opinie.

 

A odpowiedzi na poparcie sprzeciwu wobec niej były idiotyczne i w dodatku wielokrotnie te idiotyzmy były poparte przez słodkie smrodzenie przez innych geniuszy. No to niestety, niektórzy rozumieją dopiero od walnięcia w mordę o co chodzi, a tu jest wirtual więc człowiek nie miał wyjścia i się mógł tylko obrazić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.