Skocz do zawartości
IGNORED

POSTULAT


norwidos

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem za pomysłem norwidosa, wiadomo jak poszczególne klocki wyglądają jeżeli chodzi o kupno/sprzedaż

natomiast jak gra cały system i ile jest wart będzie doskonałym materiałem poznawczym.

Mogą być zdjęcia wytłumień pokoju, ustawienie kolumn, elektronika jezeli modyfikowana, to fajnie ze zdjeciem rozbieranym. Można w pewnym sensie mieć pogląd na wsp cena/efekt ale jedyny problem to taki, że brak jednoznacznej miary porównawczej uzyskanego efektu.

No chyba że baza urośnie i coniektórzy forumowicze usłyszą wiele systemów i według siebie ocenią poszczególne.

Przy odrobinie szczęścia może się uda wyciągnąć konstruktywne wnioski co do ocen.

 

Fakt, że topic istnieje ale jest wydłużony bardziej od prezerwatywy i trudno w nim znaleźć to czego się szuka, bynajmniej ja go przestałem czytać.

Byćmoże to co teraz poruszyłem dotyczy się całości forum i dostępu do informacji, może wymaga zmiany prezentacji

Tak czy inaczej forum zawiera dużo informacji i różni się o innych tym, że praktycznie stanowi bazę danych, która wymaga już usystematyzowania, z tego względu jestem ZA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej późno niż wcale:)

Nie chodzi mi o fakt iż ktoś poparł pomysł,nota bene nawet nie w pełni mój pomysł jeśli już to samo było przedmiotem jakichś debat to nie mam zamiaru w żaden sposób firmować go moją osobą która jak wiadomo może prędzej przeszkodzić niż pomóc swoją wybuchowością ( tu potrzeba dyplomaty a nie barbażyńcy:) jednak miło jest czytać dyskusję ad rem:)

Jest taka ładna pogoda za oknem że aż mam nawet wyrzuty sumienia że dawałem po łapach:(

Może komuś się uda przeforsować POSTULAT bo ja mam wrażenie że jestem za młody...

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, ze czasami przyda sie zdjecie, szczegolnie jesli sprzet jest egzotyczny. Obawiam sie jednak zasmiecania serwera zdjeciami wzietymi z internetu, z katalogow firmowych itp. Byc moze niezbedna okazala by sie interwencja Lukara (usuwanie smiecia), ale to dodatkowe obowiazki dla niego.

Wydaje mi sie, ze bardzo czesto wystczy link do odpowiedniej strony producenta czy ktoregos z internetowych mgazynow audio. Taka mozliwosc istnieje teraz. Co lepsze mozna juz tetraz takze, za pomoca istniejacych mechanizmow, umieszczac na forum zdjecie. Trzeba po prostu napisac sprawozdanie z odsluchow w oddzielnym watku i umiescic w nim zdjecia. A nastepnie link do nowego watku dolaczyc do opinii w odpowiednim dziale. Tak wiec jesli kto ma silne parcie ;)) na umieszczanie zdjec, to droga ku temu istnieje.

 

Ostatnie zdanie i tam ma Lukar: musi zdecydowac, czy istniejaca infrastruktura udzwignie dotakowe obciazenie, a przede wszystki musi taki mechanizm oprogramowac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inżynier

wymienione przez Ciebie możliwości istniały już dawno i żadko kiedy ktoś z nich korzystał. Zakładając ten wątek miałem oczywiście tego świadomość, lecz tu chodzi o autonomiczną bazę zdjęć REALNYCH więc rzeczywiście ktoś powinienien wycinać zdjęcia komercyjne( jednak nie powinno to zajmować wiele czasu). Przestańcie się aż tak troszczyć o nadmiar pracy lukara bo przecież nie tedy droga żeby ciągle się hamować tylko trzeba się rozwijać i starać wyznaczać kierunki dla innych. Konkurencja nie będzie przecież wiecznie w tyle i znajdzie się takie forum które da ową możliwość ( prędzej czy później mam nadzieję). Jasne że decyzja należy do lukara jednak gdyby taka była wola większej części forumowiczów to nie wydaje mi się aby miał jakiś wybór bo prawa rynku są brutalne a nasze forum jest jakoby elementem tego rynku ( niestety jeszcze mocno monopolistycznego-chociaż zobaczcie jak się TP sa zmieniło:)))

Nie będę już nikogo rugał-obiecuję!

A swoją drogą to teraz nie byłoby za co:)

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że osoby które nie korzystały jak dotąd z możliwości o której wspomniał inżynier zrobiły to głównie ze względu na zwiększone trudności oraz na poszanowanie REGULAMINU!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudivan, 27 Cze 2005, 11:09

 

>guzia,

>

>co to jest serwer zdjęciowy ?

 

np taki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.