Jump to content
IGNORED

LT-32S60

XGrzesX

Recommended Posts

Zastanawiam się nad kupnem telewizora LCD LT-32S60. Wcześniej miałem kupić kineskopowy telewizor

HV-32P40. Czy różnica w jakości obrazu pomiędzy tym LCD a kineskopowym jest duża ? Doradzcie co wybrać !

Od 2,5 metra - mierzone . Możesz kupić 32 LCD JVC - bedziesz zachwycony. Jesli jesteś zwolennikiem szkła, lub masz mniej kasy to 32 P 40 jest extra. właśnie podczas programu randka w ciemno z metrówką biegaliśmy prze testach TV LCD JVC, Panasonic i Samsung. Przy 5-ciu metrach widok jest taki sam, różnice się zacierają. 2,5-3 metry - JVC - rewelacja.Sygnal ze zwyklej anteny siatkowej. W momencie gdy pokazywane były nagrania z dyskoteki z Berberami o zmierzchu - nie następowała poświat jak w konkurencji. Z DVD i HDTV - obraz ekstra na wszystkich LCD , ale kolorystyka /błękit i biel/ po stronie JVC.

32 P 40 - obraz extra - mniejsze pieniądze jeśli liczysz ,że za 2-3 lata full HD będą znacznie tansze/ dziś 30.000 zł/.

Ale wybór należy do Ciebie.

Ostatnio same pozytywne oceny użytkowników JVC.

pozdrawiam

A z jakim Samsungiem porównywałeś tego JVC 32S60 ? Dzisiaj w sklepie sprzedawca zachwalał najbardziej Samsunga LE32R51B. Szczerze mówiąc w sklepie obraz TVP na tych LCD (JVC i Samsung) mnie nie zachwycił, nie wiem tylko na ile to kiepski sygnał a na ile to właśnie ta charakterystyka LCD. Czy wiesz może jaki czas reakcji ma ten JVC 32S60 ?

32 R 51 też oglądałem tylko TVP - nie wiem czy to wina sygnału ale normalnie tragedia.

TV LCD JVC - różne źodła różnie podają . ALe nawet najgorszy wynik 0,12 to najlepszy wynik w LCD./Jedni podają 0,08/ . Ale jeszcze lepiej chodzi 32C 50. /0,12/ - posiada komponent . Przy TVP - extra nawet ze zwykłej kablowki . O dobrych sygnałach nie wspomnę .

pozdrawiam

Zauważyłem jedną rzecz. Widziałem 32C50 w trzech sklepach i we wszystkich telewizor lekko był pochylony w prawą stronę (gdzieś 1-2 cm różnicy). Wiesz może co mogło być tego przyczyna ? Czy we wszystkich sklepach źle to skręcają ?

Chodziło mi o telewizor. Moze to drobny szczegół, ale od razu rzucił mi się w oczy. Cały telewizor jest lekko pochylony w prawo ... W jednym sklepie gość powiedzial, że to kwestia skręcenia, ale wszystkie jakie widziałem były tak pochylone ...

A może proponujesz jakiś inny telewizor za podobna cenę ?

Moją odpowiedź znasz . Gdzie mieszkasz ?

w Srodę ,czwartek, piątek 6-8/-7.2005 WROCŁAW Sw.Mikolaja 20 - Zuber - pokazy HDTV 19-23.00 /nocna ostra kampania/

16-17.07.Warszawa Bielany Leclerc - dwa dni od 10.00 do 20.00

Olsztyn stała wystawa - sporo ludzi zjeżdża z kraju - piękna pogoda , czysta woda , plaże - warto!!!

Moją opinię znasz . Jak chcesz więcej info daj na gg2868228

pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.