Skocz do zawartości
IGNORED

LT-32S60


XGrzesX

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem telewizora LCD LT-32S60. Wcześniej miałem kupić kineskopowy telewizor

HV-32P40. Czy różnica w jakości obrazu pomiędzy tym LCD a kineskopowym jest duża ? Doradzcie co wybrać !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2,5 metra - mierzone . Możesz kupić 32 LCD JVC - bedziesz zachwycony. Jesli jesteś zwolennikiem szkła, lub masz mniej kasy to 32 P 40 jest extra. właśnie podczas programu randka w ciemno z metrówką biegaliśmy prze testach TV LCD JVC, Panasonic i Samsung. Przy 5-ciu metrach widok jest taki sam, różnice się zacierają. 2,5-3 metry - JVC - rewelacja.Sygnal ze zwyklej anteny siatkowej. W momencie gdy pokazywane były nagrania z dyskoteki z Berberami o zmierzchu - nie następowała poświat jak w konkurencji. Z DVD i HDTV - obraz ekstra na wszystkich LCD , ale kolorystyka /błękit i biel/ po stronie JVC.

32 P 40 - obraz extra - mniejsze pieniądze jeśli liczysz ,że za 2-3 lata full HD będą znacznie tansze/ dziś 30.000 zł/.

Ale wybór należy do Ciebie.

Ostatnio same pozytywne oceny użytkowników JVC.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakim Samsungiem porównywałeś tego JVC 32S60 ? Dzisiaj w sklepie sprzedawca zachwalał najbardziej Samsunga LE32R51B. Szczerze mówiąc w sklepie obraz TVP na tych LCD (JVC i Samsung) mnie nie zachwycił, nie wiem tylko na ile to kiepski sygnał a na ile to właśnie ta charakterystyka LCD. Czy wiesz może jaki czas reakcji ma ten JVC 32S60 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 R 51 też oglądałem tylko TVP - nie wiem czy to wina sygnału ale normalnie tragedia.

TV LCD JVC - różne źodła różnie podają . ALe nawet najgorszy wynik 0,12 to najlepszy wynik w LCD./Jedni podają 0,08/ . Ale jeszcze lepiej chodzi 32C 50. /0,12/ - posiada komponent . Przy TVP - extra nawet ze zwykłej kablowki . O dobrych sygnałach nie wspomnę .

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 32S60 też ma komponent i z tego co widzę jest to następca 32C50, który ma dodatkowo HDMI. Więc możliwe żeby jakość odbioru była gorsza niż w 32C50 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest w środku, Hdmi nie jest gwarancją lepszego odbioru. Opisuję co widzę. A obserwacji nie dokonuję sam.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jedną rzecz. Widziałem 32C50 w trzech sklepach i we wszystkich telewizor lekko był pochylony w prawą stronę (gdzieś 1-2 cm różnicy). Wiesz może co mogło być tego przyczyna ? Czy we wszystkich sklepach źle to skręcają ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz o obrazie na telewizorze , czy o telewizorze. Bo choć dużo sprzedaję się tego modelu nikt nigdy nie zglaszał takiej uwagi.

Sprawdź bo jestem bardzo ciekawy ?

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o telewizor. Moze to drobny szczegół, ale od razu rzucił mi się w oczy. Cały telewizor jest lekko pochylony w prawo ... W jednym sklepie gość powiedzial, że to kwestia skręcenia, ale wszystkie jakie widziałem były tak pochylone ...

 

A może proponujesz jakiś inny telewizor za podobna cenę ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierzyłem - wszystko gra - nie ma żadnych odchyłów . Czyba źle stoi lub źle skrecone.

Wybór jest duży - ale nie kupujesz tego sprzętu na Dwa dni. Więc warto trochę dopłacić żeby się cieszyć dłużej.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją odpowiedź znasz . Gdzie mieszkasz ?

w Srodę ,czwartek, piątek 6-8/-7.2005 WROCŁAW Sw.Mikolaja 20 - Zuber - pokazy HDTV 19-23.00 /nocna ostra kampania/

16-17.07.Warszawa Bielany Leclerc - dwa dni od 10.00 do 20.00

Olsztyn stała wystawa - sporo ludzi zjeżdża z kraju - piękna pogoda , czysta woda , plaże - warto!!!

 

Moją opinię znasz . Jak chcesz więcej info daj na gg2868228

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.