Skocz do zawartości
IGNORED

Pomocy - naprawa Marantza w Warszawie


Gryzo??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Czy znacie kogoś w Warszawie, kto trudni się takimi rzeczami jak naprawy / konserwacje CD i mógłby zająć się moim Marantzem CD 63 mk II KI ? Na 90% chodzi o porządne wyczyszczenie soczewek lasera.

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> Gryzoń

... albo pogadaj np. z Dreamer_1 ;-) (on jest z W-wy). Mam wrażenie, że zająłby się czymś takim.

p.s. Przepraszam McGyver za robienie konkurencji ;-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzych --> Bo popadne w samozachwyt:)

 

McGyver się chyba za to nie pogniewa:)

 

Gryzoń --> Powiem tak,że jeśli chcesz to wyślij,a jeśli powiedzmy zależy Ci na czasie to moge się nim zająć.

 

Napisz tylko dokładniej czy tylko chcesz go przeczyścić czy może coś więcej zadziałać?

 

Jaro4444 --> Dał mi CD do konserwacji i nie wykazywał niezadowolenia.Jeśli zaś chodzi o modernizacje to McGyver ma większą praktykę odemnie i nie mam powodu żeby to ukrywać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> Gryzoń, McGyver i Dreamer_1

:-D Mehehe... Powiem tak - jeśli chodzi tylko o przeczyszczenie lasera (i ew. lekką regulację), to chyba nie ma sensu wieźć tego CD63 na Śląsk - tu polecam "stołecznego" Dreamera_1 ;-) Jednak, jeśli chcesz tuningować tego Marantza - to wal smiało do McGyvera ;-) Czyli w pojedynku Dreamer_1 - McGyver 1:1 ;-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiem rywalizować.Powiedzmy,że moge robić za młody talent:D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> Dreamer

Cóż za kurtuazja ;-D Ale uważaj!!! Jak będziesz taki skromny, to na wolnym, kapitalistycznym rynku w końcu pożrą Cię jakieś bezwzględne rekiny biznesu audio (i nie mam tu na myśli McGyvera ;-D Ale to już zupełny "off topic" - przepraszam za śmiecenie w wątku :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie mówić niewiadomo czego i obiecywać złotych gór.Swoje umiem i jeśli komuś się podoba moja praca i jej efekty to jestem również zadowolony:) Jak nabiore doświadczenia to i może moja skromność zrobi się skromniejsza ale chwilowo McGyver w większej ilości sprzętów "grzebał" i więcej odsłuchów ma za sobą chociaż wiem jak powinien grać dobry sprzęt i w którą strone iść.

 

Pozdrawiam i również przepraszam za nie związane z tematem wpisy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-D

Tak, czy inaczej w tym przypadku decyzję podejmie kolega Gryzoń... (sam jestem ciekaw jaką ;-D

Dreamer - w przyszłym tygodniu odezwę sie do Ciebie - mam pewien pomysł ;-)). I teraz to już naprawdę koniec prywaty w tym wątku - uciekam ;-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za pomoc, a zwłaszcza za deklarację pomocy od dwóch Świetnych Fachowców.

 

Dopóki nie przeczyszczę CD muszę słuchać płyt z .... nagrywarki DVD, co jest prawdziwym koszmarem i wymaga szybkich działań zatem w naturalny sposób zwracam się o pomoc do funkcjonującego bliżej Dreamera - napiszę do Ciebie na priva.

 

Raz jeszcze dziękuję za pomoc, serdecznie pozdrawiam

 

Gryzoń

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.