Skocz do zawartości
IGNORED

Usterka leciwego wzmacniacza (SU-V570)


Cumrik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od wiekow wzmacniacz Technicsa SU-V570. Lubie jego brzmienie i nie chcialbym go zamieniac na cos innego ale od jakiegos czasu wystapil pewien feler. Klopoty zaczal sprawic przelacznik "Power Amp Direct", ktory sluzy do przelaczania zrodla na wejscie, ktore transmituje sygnal z pominieciem sekcji potencjometrow barwy i wyboru zrodla (Input Selector) itp (lepsze parametry).

Niestety, przelacznik najwyrazniej sie zuzyl (ma prawo po dziesieciu latach) i gdy przycisk wylaczam (wracajac do sluchania radia czy magnetofonu - czyli zrodel wybieranych z "Input Selector" - cos nie styka i dzwiek w jednym kanale przerywa. Trzeba kilkakrotnie wylaczyl/wlaczyc przycisk, zeby w koncu zalapalo. Strasznie irytujace.

Co mozna zrobic z takim fantem? Wzmacniacz chodzi bez zarzutu od 10 lat, dosyc mocno eksploatowany. Boje sie go oddac do serwisu bo jestem zwolennikiem teorii spiskowej w mysl ktorej wymienia mi pewnie pol wzmacniacza na gorsze podzespoly, itp (wiem, to sie leczy, ale juz tak mam).

 

MOZE KTOS MOZE POLECIC GODNY ZAUFANIA SERWIS TECHNICSa W WARSZAWIE? Cena naprawy jest drugorzedna (toz to moj kochany wzmacniacz!). Najchetniej to bym chcial, zeby serwisant wymienil przelacznik na moich oczach...

 

A moze ten przelacznik da sie wymienic na jakis lepszy? Bede wdzieczny za wszelkie sugestie.

 

Swoja droga, juz tak trwalego sprzetu nikt nie robi. Mam tez kompakt SL-PS700 - rownie leciwy - chodzi jak zloto. Teraz wszystko jest robione w Chinach i ma trwalosc "trzy miesiace po skonczeniu gwarancji". W zdumienie mnie wprawia gdy widze sprzet Hi-Fi za grube tysiace z plakietka "Made In China".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.