Jump to content
IGNORED

Co mam wybrać ? Luxmana L-410 czy LV-112

radekch22

Recommended Posts

Witam !!!

Pomóżcie mi wybrać wzmak:

- miałem do tej pory Luxmana LV-112 (grał doskonale)

- dziś okazyjnie kupiłem Luxmana L-410 :]

Jaki mam wzmak sobie zostawić - nie jestem audiofilem - i wg mnie grają jednakowo :/ (albo dziś mam zapalenie ucha wewnętrzego :])

Miał ktoś może te wzmaki ?? Co może o nich powiedzieć...

Może ktoś chce kupić jeden z nich :D

Dzięki za info...

P.S. Narazie słucham Altusów 300 - inne narazie nie potrzebne mi do akademika ;-), ale przy wyborze wzmaka chciałbym wziąć pod uwage zwłaszcza jakość dzwięku...

Pozdro !!!

Witam ponownie :]

eMiL - jakie kolumny miałeś na myśli pisząc "godne Luxmana" ?? może faktycznie zmienie kolumny - chociaż w akademiku potrzebne jest głośne granie :] - najlepiej żeby te kolumny były wymiernym połączeniem głośnego grania i jakości (wiem że Altusy mają tylko POWERA :-/)...

Domyslam sie że zyzio też mieszkał w akademiku - faktycznie nie jedno można usłyszeć :]]]]]]]] - ale co ty byś zrobił ma moim miejscu ?? - zmienić kolumny - to już wiem ale wzmak; jaki zostawić, czy wybór wzmaka zależy od kolmun jakie chciałbym kupić czy też wiadome że lepszy jest "wzmak 1" od "wzmaka 2" i kolumny nie mają znaczenia...

Pozdro i dzięki za wpisy :]]]]]]]]]]]]]

P.S. eMiL - chciałeś wiedzić ile dałem za 410 (to nie jest tajemnica) - 250 PLN`a - to chyba naprawde była okazja...

Nalezy zaczac od wielkosci pokoju, akademik czyli pewnie okolo 12metrow. Wiec monitorki, ale jakie? Ciekawe sa nowe tannoy'e fusion2(w promocji za 700zl) lub mission m31. Male i dobre. W tej samej cenie kupisz lepsze, uzywane np. na allegro ostatnio poszly b&w 602 za 600zl...

W akademiku niestety i tak trudno o dobry dzwiek, wspollokatorzy o innych upodobaniach, puste sciany i pokoje przewaznie dlugie a waskie. Ale warto sie postarac:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.