Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie kable do Harmana i kilka innych...


LepP

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru dni jestem szczęśliwym (bardzo) posiadaczem ampli Harmana Kardona 2550, poprzednio używałem Yamahy 420 i różnica jest niesamowita. Do tego głośniki Tannoya M2 plus M1 MC i MSUB do reszty kina. Przyszedł już czas na zmianę kabli bo to czym to jest teraz spięte to tragedia.

 

1. Połączenie z CD, używam starego CD Sony z serii QS model 720, chodzi mi o kable w przedziale 100-200 zł sugestie co do droższych też mile widziane może się coś na allegro trafi.

 

2. Dalej coaxial do DVD Kiss 1000 i czy coaxial jest aż tak ważny?

 

3. Jak punkty 1-2 zrealizuję to będe myślał o kablach głośnikowych, na razie też w cenach raczej umiarkowanych.

 

4. Dręczy mnie też myśl czy nie sprzedać Kissa ( używam go ze względu na b. dobrą jakość na wyjściu component ) i Sony-ego i nie zakupić DVD Harmana 21 lub 22, ale czy zagra muzę lepiej niż moje CD?

 

To tyle na razie, jestem tutaj nowy i liczę na kilka cennych uwag.

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Cze ja mam harmana 5500 i DVD21 jesli chodzi o odtwrzacz jest conajmniej cienki po roku zaczely sie problemy z odtwarzaniem niektorych plyt nie widzial ich lub uwazal za bledne. Jesli twoj CD jest sprawny to nie pozbywaj sie go bo zaden DVD nie odtwarza tak muzyki jesli chodzi o stereo, bo w przypadku checi generowania dzwieku to jak najbardziej mozna sie troszeczke pobawic. Jeszcze kabelek musi byc ,napewno coaxial bedzie lepszy niz optikal. POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.